Informacje o placówce

Gabinety

MULTIMED

Okopowa 33, Wola

01-059, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...

MULTIMED

Polna 3, Śródmieście

00-622, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...

MULTIMED

Grochowska 234/240, Praga-Południe

04-368, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...

MULTIMED

Waryńskiego 6, Śródmieście

00-631, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...

MULTIMED

Prosta 69, Wola

00-838, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...

O nas

Centrum Medyczne Multimed jest niepublicznym zakładem opieki zdrowotnej. Proponujemy program opieki zdrowotnej zarówno osobom prywatnym jak i firmom. Obejmuje on zarówno profilaktykę, jak i badania diagnostyczne oraz konsultacje lekarskie. Nasza sieć przychodni składa się z 5 placówek w Warszawie oraz 4 pracowni rezonansu magnetycznego w Warszawie, Płońsku, Garwolinie i Tomaszowie Lubelskim.

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marta Maria Makowiec-Tabernacka

  Okulista, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MULTIMED

   Bardzo sprawna i dokładna lekarz zrobiła kompleksowy przegląd patrzalek ☺ A przyszedłem z lekkim kluczem w oku a mogła przepisać tylko kropelki

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Pani Doktor okulista bardzo profesjonalna. Natomiast niedopatrzenia ze strony pośrednich osób powodują opóźnienia i w efekcie końcowym oczekiwanie na wizytę. Co do samej Pani doktor to jak najlepsze słowa z mojej strony.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Dariusz Woźniak

  Chirurg, lek.

  • Lokalizacja: MULTIMED

   Pan doktore bardzo miły, konkretny i podchodzący z należytą starannością. Poza tym bardzo dobre nastawienie do pacjenta.

  • P

   lekarz bardzo ok . stwierdził co dolega zalecił ćwiczenia i opisał przypadek tak , ze dowiedzialem sie co mi jest , o czym wczesniejsi 3 lekarze nic nie wspomnieliśmy , a przy okazji nie zależy mu na kasie tylko na dobru pacjentów . polecam bardzo

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Anna Kozłowska

  Dermatolog, dr n. med.

  • J
   Lokalizacja: MULTIMED

   Kilka lat temu byłam u pani doktor i wtedy bardzo mi pomogła. Teraz problem powrócił i znów jestem zadowolona z wizyty. W przeciwìeństwie do innych lekaży dla których liczy się tylko ilość przyjętych pacjętów i kasa to tutaj naprawdę dało się zauważyć zainteresowanie problemem i chęć udzielenia pomocy.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Pełne skupienie na pacjencie. Dokładna analiza problemu. Wyjaśnienie i omówienie wszelkich wątpliwości. Polecam zabranie z sobą na wizytę dotychczas wykonywanych badań. Dzięki temu już na pierwszej wizycie dowiedziałam się o możliwej przyczynie problemu.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Hanna Wichrowska

  Endokrynolog, dr n. med.

  • O
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MULTIMED

   Bardzo dobry lekarz :) Pani doktor jest spokojną i uprzejmą osobą, która zna się na rzeczy i potrafi pomóc. Wywiad przeprowadzony szczegółowo, wszystko wytłumaczone kilkakrotnie, polecam !

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Pani doktor odpowiedziała na wszystkie pytania. Zrobiła szczegółowy wywiad, szczegółowe badanie i zleciła wszystkie potrzebne badania i konsultacje.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Tomasz Zwierowicz

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy, Onkolog, dr n. med.

  • O
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badania diagnostyczne; zabieg chirurgiczny

   Bardzo dobry specjalista. Nie lekceważy żadnych symptomów, zleca szczegółowe badania oraz stara się przekazać jak najwięcej informacji o stanie zdrowia pacjenta w jak najbardziej przystępny sposób. Doktor ma dużo empatii dla swoich pacjentów, udając się do niego można mieć pewność, że jest się pod dobrą opieką, doświadczonego specjalisty.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MULTIMED

   Czas wizyty zdecydowanie za krótki (5 min?), poza tym było spóźnienie ok kwadransa. Wizyta bez badania, informacje ogólnikowe. Ja nie jestem zadowolona, szczególnie, że zapłaciłam 140 zł w sumie za nic. Następnego dnia byłam u innego lekarza, gdzie za mniejsze pieniądze zostałam zbadana, łącznie z usg i otrzymałam wyczerpujące informacje a wizyta trwała ok pół godziny. Nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Lidia Rymkiewicz

  Ginekolog, dr n. med.

  • Lokalizacja: MULTIMEDUsługa: Zwykła wizyta

   Jako wieloletnia pacjentka pani doktor jestem wdzięczna za troskliwą opiekę podczas obu ciąż (zakończonych urodzeniem zdrowych synów), wnikliwą diagnostykę i - w przypadku nieprawidłowości - skierowaniem do innych specjalistów (kardiolog, hepatolog) oraz po prostu serdeczność. Bardzo polecam!

  • B
   Lokalizacja: MULTIMEDUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Zgłosiłam się do Pani doktor z mięśniakami macicy. Któregoś dnia, skierowała mnie do szpitala na zabieg bo stwierdziła, że mam mięśniaka wypadającego. Zgłosiłam się do szpitala na wizytę kontrolną w celu ustalenia daty wykonania zabiegu. Przyszła data zabiegu, zgłosiłam się i okazało się że to żaden mięśniak wypadający. A zabieg , który ma być wykonany to pobranie wycinka, pod narkozą. Oczywiście zgodziłam się skoro już tam przyjechałam. Przed zabiegiem musiałam odstawić leki hormonalne, które przepisywała mi doktor Rymkiewicz w celu leczenia mięśniaków. Niedługo po szpitalnym zabiegu poszłam na kolejną wizytę do doktor Rymkiewicz i okazało się że pani doktor jest bardzo niezadowolona z tego, że odstawiłam leki hormonalne i na nic zdały się tłumaczenia, że taki był wymóg do zabiegu. Chodziłam jeszcze do niej jeszcze przez jakiś czas. I wcale nie było lepiej. Pojawiły się krwawienia między miesiączkami a kiedy kolejne USG ujawniło, że mięśniak nie maleje tylko rośnie i pojawił się nowy mięśniak i pęcherzyki na jajnikach. Zaprzestałam wizyt.

  Zobacz wszystkie opinie (40) o tym lekarzu


 • Marek Dudziak

  Internista, Gastrolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: MULTIMEDUsługa: problemy gastrologiczne

   Bardzo dobry lekarz. W trakcie wizyty wszytkie badania i ich wyniki były omówione bardzo szczegółowo. Zalecenia przekazane precyzyjnie.


 • Piotr Radziszewski

  Urolog, prof. dr hab. n. med.

  • M
   Lokalizacja: MULTIMEDUsługa: leczenie kamicy moczowej

   Pochodzę z Radomia,pojechałem na wizytę do pana profesora do Warszawy.W moim mieście z głupiego 5mm.kamyka zrobili mi problem.Uszkodzili przewód moczowy,przez co trzeba było zastosować nefrostomie.Po wizycie u pana profesora po kilku dniach byłem na oddziale.Tam przy fachowej obsłudze całego personelu,po czterech dniach byłem z powrotem w domu bez żadnych komplikacji.Jest to człowiek bardzo konkretny a zarazem sympatyczny.Są tam również młodzi lekarze a przede wszystkim doktor Piotr Zapała.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: konsultacje urologiczne

   Mialam juz 3 operacje z powodu puszczania moczu. Po kazdej gorzej, trafilam w Koncu do Kliniki Piotra Radziszewskiego. Zrobiono mi badania wreszcie, okazalo sie ze tasmy leza zle, pecherz kurczy sie wtedy kiedy nie trzeba i wogole maskara.
   Profesor osobiscie usunal mi stare tasmy, podal botoks do pecherza i teraz czekam na zalozenie nowej tasmy. Jak juz nikt nie pomoze idzcie tam.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Agnieszka Żyłka

  Internista, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MULTIMED

   Wnikliwa, słuchająca pacjenta Pani Doktor. Stara się poznać przyczyny, posiada bardzo ciepłe usposobienie

  • Lokalizacja: MULTIMED

   Polecam Panią Doktor. Bardzo skrupulatna, wypytuje, chetnie słucha, nie bagatelizuje wątpliwości, do tego bardzo miła. Wizyta przebiega spokojnie, bez zbędnego pośpiechu.


 • Edward Ślączka

  Laryngolog, lek.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-MedUsługa: konsultacje laryngologiczne

   Lekarz bardzo uprzejmy, miły, wszystko wyjaśnił, jak najbardziej polecam!! Pierwszy raz się spotkałem z takim lekarzem :)

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med

   Wspaniały lekarz, wnikliwy, doskonale wszystko tłumaczy! Lekarz z powołania, a to rzadkość w tych czasach :-)

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu