O nas

Morenova Klinika - jedno miejsce, wielu lekarzy specjalistów. Naszym celem było stworzenie miejsca, gdzie zdrowie i komfort pacjenta są najważniejsze. Przewodnią myślą Zespołu Morenovej Kliniki jest połączenie możliwości korzystania z najnowocześniejszych i najbardziej skutecznych metod leczenia, z przyjazną atmosferą podczas wizyty. Dlatego oddajemy do Państwa dyspozycji nowoczesną Klinikę, dysponującą możliwościami kompleksowej diagnostyki, powstałą w oparciu o pasje Naszego Zespołu do medycyny. Miejsce, gdzie profesjonalizm lekarzy zawsze łączyć się będzie z empatią i zaufaniem. Tak właśnie powstała Klinika z sercem… Serdecznie zapraszamy.
Dowiedz się więcej

Opinie o lekarzach z tej placówki (1094)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Bartosz Grabowski konsultacja ginekologiczna + USG

  Polecam serdecznie Pana Doktora Grabowskiego !!! Jak zawsze zaangażowany, miły, profesjonalny i rzeczowy... :)

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Radosław Nowak konsultacja kardiologiczna + ECHO serca

  Pan Doktor jest przede wszystkim przesympatycznym człowiekiem. Zdjęcie nie myli ;)! Wzbudza wielkie zaufanie i jest bardzo kompetentny. Ta wizyta, to była sama przyjemność.

  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jarosław Ignacy Dzierżanowski konsultacja neurochirurgiczna

  Wizyta bardzo profesjonalna punktualnie rozpoczętą i wystarczająco wyjaśniająca zagadnienie choroby.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Chmyłko konsultacja ginekologiczna

  Bardzo chciałabym polecić doktora Chmyłko. Byłam u niego już drugi raz i wreszcie poczylam, że lekarz naprawdę się mną zajął. Szczegółowy wywiad, badanie zawsze bardzo szczegółowe, pan Łukasz wszystko wyjaśnia, tłumaczy, zawsze ma czas. To pierwszy lekarz, który znalazł przypadłość, która męczyła mnie od lat. Rozpoznał ją już rok temu, żaden inny lekarz nie słuchał kiedy mówiłam o swoich objawach. Polecam z całego serca, wiem, że jeśli będę w ciąży to moją ciążę poprowadzi doktor Chmyłko.

  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Aneta Stróżyk konsultacja kardiologiczna

  Excellent. A very patient, kind, understanding, knowledgeable and rational doctor who doesn't jump to conclusions. Mrs Stróżyk is not a clock-watcher. The consultation lasted over 15 minutes which I was very pleased about because I had very many questions. Plan for further diagnosis tests and treatment seems to be sensible. Thank you very much.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania