Zapraszamy na konsultację neurochirurgiczną, neurologiczną, specjalistyczną terapię bólu oraz kompleksową fizjoterapię dzieci i dorosłych. MIWOMED powstało, by w ramach jednego Centrum Medycznego pac... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

MiwoMed

aleja Zwycięstwa 53/1, Aniołki

80-207, Gdańsk, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Zapraszamy na konsultację neurochirurgiczną, neurologiczną, specjalistyczną terapię bólu oraz kompleksową fizjoterapię dzieci i dorosłych.
MIWOMED powstało, by w ramach jednego Centrum Medycznego pacjent z chorobami kręgosłupa znalazł fachową pomoc w szerokim zakresie usług- od edukacji, ergonomii pracy i fizjoterapii, po leczenie przeciwbólowe, operacyjne i onkologiczne.

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Robert Bylinka

  Neurochirurg, lek.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Moja mama trafiła na szpitalny oddział ratunkowy we Włocławku,po wykonanej tomografii kom. okazało się że jest w głowie krwawienie,powtórna tomografia z kontrastem diagnoza tętniak wewnątrzczaszkowy .Pan Robert szybko zlokalizował szpital w którym wykonają embolizację.Bardzo rzeczowo omówił stan zdrowia,komplikacje które mogą wystąpić,działanie doktora było bardzo dynamiczne bez zbędnego gadania. Szczerze polecam!Lekarz z powołania!

  • B
   Lokalizacja: JOPA ClinicUsługa: stan pooperacyjny

   Bardzo przyjemny lekarz. Niestresujace podejście wiec i wizyte oceniam na bardzo dobre. Komplet badań fizykalnych przeprowadzony w stronę dolegliwości.


 • Michał Woźnica

  Neurochirurg, dr n. med.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MiwoMedUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

   Pan doktor bardzo mily,konkretny,odpowie na wszelkie pytania.Bylem pierwszy raz,polecam jak najbardziej.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Dziękuję Panu Doktorowi za trafną diagnozę i skuteczne leczenie bólu głowy i kręgosłupa szyjnego. Dziękuję bardzo za udzielony optymizm i wiarę. Dziękuję i polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (68) o tym lekarzu


 • Wojciech Jabłoński

  Fizjoterapeuta, mgr

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MójFizjo Wojciech Jabłoński (budynek MEA CLINIC)Usługa: fizjoterapia

   Anioł nie człowiek. Profesjonalizm, podejście, zaangażowanie o tym możemy przeczytac w innych komentarzach. W ciągu 2 wizyt Pan Wojtek zwrócił mi normalne życie bez bólu. Ponad 2 lata szukałam pomocy u fizjoterapeutów z bardzo dobra opinia. (!) Dopiero P. Wojtek i jego ogromna wiedza dali radę. Jestem pod wrażeniem. Oddaje w jego ręce również moje dziecko po urazie nogi i mogę być spokojna ze wszystko będzie dobrze.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MójFizjo Wojciech Jabłoński (budynek MEA CLINIC)Usługa: fizjoterapia

   Wizyta obejmowała szczegółowy wywiad, dokładne wyjaśnienia odnośnie możliwych przyczyn bólu oraz tych eliminowanych w trakcie. Konsultacja zakończona postawieniem diagnozy i dalszymi zaleceniami. W trakcie jednej wizyty zostało znalezione źródło bólu, którego inni nie potrafili zdiagnozować.

  Zobacz wszystkie opinie (167) o tym lekarzu


 • Mateusz Krakowiak

  Neurochirurg, dr n. med.

  • O
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski GdyniaUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

   Pan Doktor z wielką cierpliwością i zaangażowaniem podchodzi do pacjenta.Dokładnie analizuje wynik rezonansu i jest bardzo kontaktowy.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski GdyniaUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

   Byłam na pierwszej wizycie u Pana Doktora, podejście do pacjenta rewelacyjne, profesjonalny oraz dokładny. Konkretne i szczegółowe omówienie wyniku rezonansu. Jestem bardzo zadowolona ,że znalazłam takiego lekarza. Polecam z całego serca!

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu


 • Michał Schinwelski

  Neurolog, dr n. med.

  • H
   Lokalizacja: Klinika Rehabilitacji Iwona ZielińskaUsługa: konsultacja neurologiczna (pierwsza wizyta)

   To była pierwsza wizyta umówiona przez znany lekarz.pl.Wizyta trwała ponad godzinę. Byłam zaskoczona otwartością i dokładnością wywiadu ze szczególnym naciskiem na choroby współistniejące. Badanie pod kontem schorzenia bardzo wnikliwe. Nawet nie sądziłam, że tak wielu prostych czynności nie potrafię zrobić. Pan doktor wyjaśnił wszystko dokładnie i zalecił leki. Kolejna wizyta za dwa miesiące. Polecam wszystkim tego lekarza. Szkoda, że lekarzy z taką empatią jest tak mało.

  • A
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski - Michał SchinwelskiUsługa: konsultacja neurologiczna (pierwsza wizyta)

   Lekarz zaangażowany w pomoc pacjentowi. Dokładnie wypytał o wszystko.Wyjasnil również dokładnie wszystko. Polecam z całego serca.

  Zobacz wszystkie opinie (239) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania