Informacje o placówce

Gabinety

Miejska Przychodnia Specjalistyczna w Toruniu

Uniwersytecka 17

87-100, Toruń, kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Hanna Laskowska-Przybylska

  Psychiatra,

  • M

   Pani doktor ma dobre podejście do pacjenta, udało się dobrać leki, które działają i jednocześnie nie szkodzą. Umie rozmawiać w taki sposób by chciało się przen nią otworzyć.

  • B

   Nie polecam. Ignorancja bijąca z każdej wypowiedzi, zadufanie, nie słuchanie pacjenta, brak jakiegokolwiek szacunku, obrażanie trwało przez niemal całą wizytę do momentu kiedy wyszedłem trzaskając drzwiami. Mam nadzieję, że straci możliwość wykonywania zawodu, bo może narobić więcej szkody niż pożytku. Człowieka z depresją wpędziłaby do grobu.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Maria Dankowska-Jarmuszewska

  Ginekolog,

  • D

   Zdecydowanie NIE POLECAM!!!, kompletny brak empatii.Mam ponad 40 lat i odwiedziłam niejednego ginekologa. Dwa dość ciężkie porody za mną i niestraszny mi ból. Byłam na NFZ potrzebowałam pilnie pomocy (infekcja). Nie chcę opisywać szczegółów. Jeśli przed Wami pierwsza wizyta zadajcie sobie trud i poczytajcie sobie fora o dobrych i naprawdę miłych gin-ach.Jeśli kolejna , szybko poszukać kogoś innego.Mam nadzieję, że nie przyjmuje w szpitalu. Dolegliwości bardzo nasiliły się po "zbadaniu " a raczej silnym i mocnym wpychaniu paluchów a rzecz się odnosiła zewnętrznych narządów. ubolewam ...

  • A

   Pani doktor totalnie niekontaktowa. Nie informowała co robi ( a robiła mi cytologię), po zrobieniu USG powiedziała ,,proszę sie ubrać '' o jakiekolwiek informacje dotyczące USG trzeba sie dopytywać. Podczas całej wizyty powiedziała może dwa zdania. Pierwszy i ostatni raz u niej byłam. Zdecydowanie nie polecam, a wręcz odradzam.

  Zobacz wszystkie opinie (37) o tym lekarzu


 • Marek Bałamącek

  Ginekolog,

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Do Pana Doktora trafiłam z polecenia i nie żałuję wyboru. Zawsze rzeczowo odpowiada na pytania. W gabinecie panuje przyjazna atmosfera. Jestem bardzo wdzięczna za zaangażowanie i opiekę gdy okazalo sie ze dziecko ma wrodzone wady. Dzięki dr synek po porodzie trafil pod opiekę specjalistów, rośnie zdrowo i ma się dobrze.

  • A

   Dobry lekarz jak to inni określają nie owija w bawełnę. Konkretny i z poczuciem humoru, wielki plus oddaje za motywacje. Mam tylko zastrzeżenie co do dopasowań recepty i diagnozy w przypadku infekcji pochwy, przydarzył mi się nawrót infekcji trwający już ponad miesiąc. Zdaniem doktora to normalne będąc w ciąży aczkolwiek jeżeli infekcja zaatakowała przed ciąża i trwa cały czas to już sądzę że jest to zlekceważenie obaw i objawów pacjentki. Uważam że powinien temu ,,jakoś'' zaradzić, cokolwiek (tantum rosa) ??? Nie chodzi tu o to aby pacjentka badała się na tzw. własną rękę. Dlatego z opinii Bardzo dobrej zmieniam na dobry lekko neutralny.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Grzegorz Bieńkowski

  Ortopeda, lek.

  • M
   Lokalizacja: Specjalistyczny Ortopedyczny Gabinet PrywatnyUsługa: bóle kręgołupa

   Do Pana Doktora trafiłem z polecenia mojej koleżanki.Problem został przedstawiony przystępnym językiem (a nawet narysowany). Dostałem odpowiednie leki i zestaw ćwiczeń. Po upływie 2 tygodni mogę powiedzieć, że diagnoza postawiona przez Lekarza została trafiona w 100% i widzę ogromną poprawę mojego zdrowia. Polecam tego Lekarza wszystkim poszukującym dobrego specjalisty.

  • A

   Byłam w ostatnią środę u Pana Doktora, potrafił wysłuchać i prostym językiem wytłumaczyć mi zdiagnozowaną chorobę. Przepisał odpowiednie leki oraz skierował na dodatkowe badania.Taki lekarz to Skarb ! polecam wszystkim nie zdecydowanym !

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Julia Mikołajczyk

  Alergolog, Internista, lek.

  • R
   Lokalizacja: Miejska Przychodnia Specjalistyczna w ToruniuUsługa: odczulanie

   Bardzo cierpliwa i bardzo poważnie traktująca pacjenta. Dzięki niej dowiedziałem się na czym polega alergia, jak przeciwdziałać jej nie tylko lekami ale i np. myciem twarzy po powrocie do domu, noszeniem okularów przeciwsłonecznych itp. Bardzo rzeczowo i dokładnie wyjaśnia jak postępować oraz w jaki sposób choroba oraz leczenie działa. Dzięki takiemu podejściu pacjent bierze czynny udział w procesie leczenia. Rzadko spotyka się w NFZ takie podejście, ale spotyka się :)

  • D

   Pani doktor cierpliwie przeprowadziła wywiad na temat stanu zdrowia, zleciła odpowiednie badania i postawiła diagnozę, Wszystko dokładnie tłumaczyła, odpowieadała wyczerpujaco na każde pytanie, do tego była bardzo miła. Co prawda w kolejce [NFZ] trzeba swoje odsiedzieć, ale naprawdę warto.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Ewa Krzemkowska

  Internista, Radiolog, Endokrynolog,

  • G
   Lokalizacja: Miejska Przychodnia Specjalistyczna w Toruniu

   Doktor Krzemkowska to wspaniały lekarz i człowiek. Bardzo pomogła mojemu mężowi. Profesjonalizmem, wiedzą i doświadczeniem dała nam nadzieję na lepsze jutro. Jest osobą godną zaufania. Podczas wizyt konkretnie i szczegółowo bada pacjenta. Dziękuję i polecam Panią Doktor.

  • J

   Leczę się u Pani Doktor od kilku lat. Uważam,iż jest bardzo kompetentna, rzetelna. Jestem po usunięciu tarczycy, Operację miałam w sierpniu 2014r. Mam pełne zaufanie do pani doktor. Szczerze polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Maria Elżbieta Pełka

  Chirurg,

  • G
   Lokalizacja: Miejska Przychodnia Specjalistyczna w Toruniu

   Pani Doktor dba o pacjenta. Rzeczowa , kompetentna, pomocna, a przy tym cierpliwa. Umie słuchać. Dobry specjalista. Podczas wizyt konkretnie i szczegółowo bada pacjenta. Polecam.
   Dziękuję za opiekę nad moim mężem Jackiem


 • Aleksander Łuszczycki

  Chirurg,

  • A
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lecznice CitomedUsługa: Zabieg

   Wspaniały chirurg i człowiek. Jest bardzo dokładny i delikatny. Podczas zabiegu człowiek czuje jakby się nic nie działo.
   Pełen komfort.

  • M

   Pan doktor jest miły, spokojny, cierpliwy i delikatny. Wszystko tłumaczy. Zależy mu na estetycznym wyglądzie blizny i rzeczywiście blizny, które pozostały mi po wycięciu znamion wyglądają naprawdę ładnie. Wcześniej miałam usuwane znamiona przez dwóch innych chirurgów i blizny po tamtych zabiegach, mimo iż były usytuowane w miejscach nie narażonych aż tak bardzo na rozciąganie, wyglądają zdecydowanie gorzej. Na plus jest również to, że pan doktor zapytał się mnie o to czy chcę zwolnienie lekarskie.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Cezary Jarek

  Chirurg, lek.

  • K
   Lokalizacja: Lecznice Citomed

   Bardzo dobry lekarz. Pomagał mi po operacji przepukliny, zalecił środki mało inwazyjne i tanie (maść za paręnaście złotych), która przyniosła poprawę. Dodatkowo człowiek bardzo sympatyczny i dowcipny. Lekarz, który słucha pacjenta i stara się mu pomóc.

  • E
   Lokalizacja: Miejska Przychodnia Specjalistyczna w ToruniuUsługa: hemoroid

   Pan Dr. przyjoł mnie bez zapisania (miałam skierowanie pilne) pomiędzy pacjętami, byłlam w bardzo duzym bólu, odrazu zabrał mnie do zabiegowego i wykonał nieprzyjemny zabieg ( hemoroid ) bardzo delikatny, znieczulenie nie było przyjemne, bolało i oczywiście też się ruszłam i nie byłam spokojna ale tródno być spokojnym przy takim bólu, Pan doktor był cierpliwy, nie krzyczał :) spokojnie prosił zebym sie rozluźniła, szybko wykonał zabieg, odrazu poczułam ulgę!!! Miły człowiek, żartował i był uprzejmy ze przyjoł mnie bez kolejki, bo jednak źle ze mną było - a nie musiał tego zrobić. Dziekuję za opiekę medyczną Panu Cezaremu, oraz pani pielęgniarce ktora pomagała w niefajnym zabiegu !!!!

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Anna Soroka-Tyborska

  Fizjoterapeuta, Diagnostyk, Reumatolog,

  • J
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Objawy choroby

   Poszedłem na pierwszą wizytę do reumatologa, bo mam dziwne objawy. Obciążenie genetyczne RZS. Skierowanie od internisty. Pani lekarz stwierdziła, że wyglądam na zdrowego i powiedziała, że nie zapłaci mi za drogie badania (ANA - 150zł) z NFZ, bo nie widzi tego jako żadnej choroby. A jeżeli wynik byłby nawet dodatni to i tak nie będzie mogła z tym nic zrobić. Mogę prywatnie to zrobić.
   Przed wizytą zrobiłem badania ogólne (skierowanie od internisty). CRP wysokie, OB wysokie, czynnik reumatoidalny podwyższony.
   Mam wrócić za pół roku jak objawy się nasilą.

  • U

   Leczę się u Pani na RZS , już kilkanaście lat ! Choroba nie postępuje , Zapisuje lekarstwa osłaniające , dzięki temu nie mam do tej pory poważnych objawów skutków ubocznych leków . Bardzo miła i zainteresowana pacjentem ! przy każdej wizycie bada ! Dziękuję Pani doktór .

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu