Medycyna Kliniczna – Ośrodek Badań Klinicznych powstał w odpowiedzi na dynamiczny rozwój medycyny oraz chęć współtworzenia najnowszych metod leczenia. Współpracujemy z wieloma specjalistami różnych d... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Medycyna Kliniczna

Wronia 53 lok. B10

00-874 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Medycyna Kliniczna

Konsultacja online

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Medycyna Kliniczna – Ośrodek Badań Klinicznych powstał w odpowiedzi na dynamiczny rozwój medycyny oraz chęć współtworzenia najnowszych metod leczenia.
Współpracujemy z wieloma specjalistami różnych dziedzin medycyny, między innymi reumatologii, neurologii, ortopedii, gastroenterologii, dermatologii, kardiologii, urologii, diabetologii oraz pulmonologii. Zatrudniamy zespół ambitnych i doświadczonych koordynatorów oraz wysoko kwalifikowany pomocniczy personel medyczny.

Lekarze specjaliści, pracujący w naszym ośrodku, przyjmują również pacjentów na wizyty prywatne. Posiadamy kwalifikacje do leczenia biologicznego oraz terapii innowacyjnych.

Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie badań klinicznych pozwoliło nam wypracować własne procedury – Standard Operating Procedures, gwarantujące najwyższą jakość w prowadzeniu rzetelnej dokumentacji podejmowanych działań. Ponad wszystko kierujemy się jednak etyką zawodową i dobrem pacjentów, a w dbałości o ich bezpieczeństwo, korzystamy z najnowocześniejszej i certyfikowanej aparatury medycznej.

Realizujemy projekty badawcze fazy I, II, III i IV. Wszystkie badania kliniczne prowadzimy zgodnie z zasadami dobrej praktyki lekarskiej – ICH GCP, obowiązującymi przepisami prawa polskiego oraz wymaganiami Sponsorów badań.

Nasz sprzęt

 • USG
 • KAPILAROSKOPIA

Zabiegi

 • ANALIZY LABORATORYJNE

Choroby

 • RZS
 • ZZSK
 • ŁZS
 • ŁUSZCZYCA
 • TOCZEŃ UKŁADOWY
 • TWARDZINA UKŁADOWA
 • STWARDNIENIE ROZSIANE
 • CUKRZYCA
 • ATOPOWE ZAPALENIE SKÓRY
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Gryka-Marton konsultacja reumatologiczna

  Pani doktor Gryka-Marton to wspaniały lekarz. Przede wszystkim jest bardzo ludzka, potrafi wysłuchać, a dzięki czemu przeprowadzić szczegółowy wywiad, nie ignorując żadnych objawów. Pomimo młodego wieku z chorobą stawów borykam się już wiele lat, a jedynym leczeniem jaki stosowali do tej pory lekarze były leki przeciwzapalne oraz sterydy. Pani doktor już po pierwszej wizycie ustaliła kolejne kroki leczenia. Od razu skierowała mnie do leczenia w programie leków biologicznych, za co jestem niezmiernie wdzięczna, bo po przeszło poł roku od rozpoczęcia leczenia, nie mam żadnych z wcześniejszych objawów i mogę funkcjonować bez bólu. Jestem bardzo wdzięczna pani doktor za to, że podeszła bardzo profesjonalnie do mojego schorzenia nie pozostawiając mnie bez pomocy. Bardzo polecam!

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Katarzyna Romanowska-Próchnicka Inny

  Panią doktor poznałam kilkanaście lat temu w Instytucie Reumatologii na Spartańskiej. Nasze drogi ponownie spotkały się 2 lata temu, kiedy zostałam zaproszona do programu leczenia biologicznego. Wszystkim, którzy się wahają z podjęciem decyzji o przystąpieniu do programu, chcę z całego serca polecić panią doktor i sam program leczenia. Pani doktor rozwiała wszelkie moje wątpliwości ,cierpliwie odpowiadając na wszystkie pytania. Czuję się bezpiecznie z panią doktor, mam przekonanie, że jestem w rękach profesjonalisty, który wie co robi i wie jak mi pomóc. Pani doktor angażuje się całą sobą, motywuje, daje tyle czasu i uwagi ile potrzeba w danym momencie. Naprawdę chce pomóc. Jest rzeczowa, wnikliwa, cierpliwa, taktowna a przy tym niesamowicie sympatyczna. Natychmiast skraca dystans i wytwarza bardzo przyjazną atmosferę.
  Czy to w Instytucie, w którym leżałam jakiś czas temu, czy to w Medycynie Klinicznej, zawsze widzę panią doktor tak samo zaangażowaną i tak samo uśmiechniętą. Polecam panią doktor z całego serca i cieszę się, że trafiłam pod opiekę pani doktor. Czuję się dziś znacznie, znacznie lepiej.
  Poza wszystkim pani doktor to po prostu życzliwy, ciepły człowiek z sercem na dłoni. Polecam z czystym sumieniem

 • Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Sławomir Jeka konsultacja reumatologiczna

  Byłem u Pana Profesora po raz pierwszy a więc nie wiem jeszcze jakie będą wyniki terapii. Mogę jednak stwierdzić, iż pan Profesor dokładnie zweryfikował moją dokumentację oraz przeprowadził podczas wizyty dodatkowe badanie USG aby mieć jak najwięcej danych do wystawienia diagnozy. Dodam, że za badanie USG nie płaciłem dodatkowo a spodziewałem, się iż zostanie to dodane do rachunku. Po pierwszej wizycie ma wrażenie, że Pan Profesor jest nie tylko doskonałym i doświadczonym specjalistą ale także życzliwym człowiekiem. Cieszę się, że zdecydowałem dojechać do niego około 300km do Warszawy bo w Bydgoszczy nie była szansy na wizytę w tym roku. Także w przychodni panowała bardzo dobra i życzliwa atmosfera.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Sławomir Jeka konsultacja reumatologiczna

  Wizyta bardzo rzeszowa. .Kontakt z lekarzem bardzo sympatyczny i informacje przekazuwane w zrozumialy sposob.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Małgorzata Socik - Pojawa konsultacja reumatologiczna

  Gorąco polecam!
  Pani Doktor,szczegółowo omawia wyniki badań,dokładnie tłumaczy opis choroby i sposób postępowania,udziela szczegółowych wyjaśnień na wszystkie nurtujące pacjenta pytania,jednym słowem ma dla pacjenta czas.
  Pani Doktor to niezwykły autorytet,doskonały fachowiec a przy tym wspaniały człowiek!
  Bardzo się cieszę,że mam przyjemność być leczona od czterech lat,przez tego Lekarza a przypadłość niełatwa!
  Chwała takim Lekarzom!
  Serdecznie dziękuje Pani Doktor!

 • Ł
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Tomasz Wysocki konsultacja reumatologiczna

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty.
  Lekarz kompetentny , spokojnie wyjaśnia przyczyny i wdraża leczenie
  Bardzo sympatyczny i rzeczowy.
  Pozdrawiam

 • I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Gryka-Marton konsultacja reumatologiczna

  Jestem po pierwszych kilku wizytach u Pani Dr Małgorzaty! Jestem w szoku jak dokładnie i z jakim zaangażowaniem zadawała pytania. Dostałam skierowanie na badania i w zasadzie na kolejnej wizycie postawila diagnoze i rozpoczęła leczenie! Jak dobrze obudzić się bez bólu! Dziękuje Pani Doktor i szczerze z całego serca polecam!

 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Tomasz Wysocki konsultacja reumatologiczna

  Miła atmosfera, szczegółowe badanie, podjęcie następnych kroków leczenia,trafność w ustaleniu leków
  Polecam

  lek. Tomasz Wysocki

  Dziękuję za Pana opinię i cieszę się, że udało się pomóc.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Małgorzata Socik - Pojawa konsultacja reumatologiczna

  Pani doktor z zaangażowaniem i troską podchodzi do pacjenta. Jest osobą skrupulatną, bardzo dokładnie wyjaśni przebieg leczenia. To nie była pierwsza moja wizyta. Za każdym razem jestem bardzo zadowolona i pełna podziwu za profesjonalizm. Serdecznie polecam.

 • V
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Katarzyna Romanowska-Próchnicka konsultacja reumatologiczna

  Wyjątkowo przemiła komunikacja, doktor która przez cały czas podnosi swoje kwalifikacje, zdobywa wiedzę międzynarodową na temat leczenia chorób reumatycznych. Potrafi wskazać rozwiązanie i wesprzeć pacjenta w dążeniu do jego lepszego samopoczucia. Doktor nie próbuje tylko usunąć objawów ale szuka ich przyczyny.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania