Medycyna Kliniczna – Ośrodek Badań Klinicznych powstał w odpowiedzi na dynamiczny rozwój medycyny oraz chęć współtworzenia najnowszych metod leczenia. Współpracujemy z wieloma specjalistami różnych d... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Medycyna Kliniczna

Wronia 53 lok. B10

00-874 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Medycyna Kliniczna

Konsultacja online

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Medycyna Kliniczna – Ośrodek Badań Klinicznych powstał w odpowiedzi na dynamiczny rozwój medycyny oraz chęć współtworzenia najnowszych metod leczenia.
Współpracujemy z wieloma specjalistami różnych dziedzin medycyny, między innymi reumatologii, neurologii, ortopedii, gastroenterologii, dermatologii, kardiologii, urologii, diabetologii oraz pulmonologii. Zatrudniamy zespół ambitnych i doświadczonych koordynatorów oraz wysoko kwalifikowany pomocniczy personel medyczny.

Lekarze specjaliści, pracujący w naszym ośrodku, przyjmują również pacjentów na wizyty prywatne. Posiadamy kwalifikacje do leczenia biologicznego oraz terapii innowacyjnych.

Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie badań klinicznych pozwoliło nam wypracować własne procedury – Standard Operating Procedures, gwarantujące najwyższą jakość w prowadzeniu rzetelnej dokumentacji podejmowanych działań. Ponad wszystko kierujemy się jednak etyką zawodową i dobrem pacjentów, a w dbałości o ich bezpieczeństwo, korzystamy z najnowocześniejszej i certyfikowanej aparatury medycznej.

Realizujemy projekty badawcze fazy I, II, III i IV. Wszystkie badania kliniczne prowadzimy zgodnie z zasadami dobrej praktyki lekarskiej – ICH GCP, obowiązującymi przepisami prawa polskiego oraz wymaganiami Sponsorów badań.

Nasz sprzęt

 • USG
 • KAPILAROSKOPIA

Zabiegi

 • ANALIZY LABORATORYJNE

Choroby

 • RZS
 • ZZSK
 • ŁZS
 • ŁUSZCZYCA
 • TOCZEŃ UKŁADOWY
 • TWARDZINA UKŁADOWA
 • STWARDNIENIE ROZSIANE
 • CUKRZYCA
 • ATOPOWE ZAPALENIE SKÓRY
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Gryka-Marton konsultacja reumatologiczna

  Indywidualne podejście do pacjenta, bardzo miła atmosfera
  Konkretne i rzeczowe odpowiedzi na zadane pytania
  Trafna diagnoza
  Po wprowadzeniu leczenia Pani Dr. Postawiła mnie na nogi
  Szczerze polecam


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Katarzyna Romanowska-Próchnicka konsultacja reumatologiczna

  doskonała specjalistka z bardzo dużym doświadczeniem w leczeniu chorób immunologicznych i miłym podejściem do problemów chorego


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Katarzyna Romanowska-Próchnicka konsultacja reumatologiczna

  Gorąco polecam wizyta miała miejsce w bardzo miłej atmosferze dodatkowo Pani Doktor wykazuje bardzo duże zaangażowanie i profesjonalizm.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Katarzyna Romanowska-Próchnicka konsultacja reumatologiczna

  Był to mój pierwszy kontakt z p. Doktor.
  Otrzymałam zalecenie wykonania szczegółowych badań diagnostycznych po czym zostanie podjęta próba postawienia diagnozy i rozpoczęcie terapii.
  Jestem zadowolona z wizyty i bardzo liczę na dalszą skuteczną terapię.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Małgorzata Gryka-Marton konsultacja reumatologiczna

  Byłam dopiero na pierwszej wizycie, ale jestem zadowolona z zaangażowania i podejścia Pani doktor. Dokładnie zapoznała się ze wszystkimi badaniami, które przyniosłam, zadawała dużo pytań i zleciła dodatkowe badania.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Socik - Pojawa konsultacja reumatologiczna

  Niezwykły lekarz. Opiekuje się mną od wielu lat. Dzięki Pani Doktor mogę pracować, jeździć na rowerze, normalnie funkcjonować. Jest specjalistą z ogromną wiedzą. Nie skupia się jedynie na dolegliwościach związanych z własną specjalizacją.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Katarzyna Romanowska-Próchnicka konsultacja reumatologiczna

  W dzisiejszych czasach rzadko spotyka się lekarzy, którzy z takim zaangażowaniem, sercem podchodzą do pacjenta i jego problemów zdrowotnych. Pani doktor jako jedna z nielicznych przeanalizowała całą moją dokumentację medyczną, zaproponowała sposób leczenia, wyraziła chęć pomocy w dalszej diagnostyce.
  Odpowiednio zareagowała na moje dolegliwości bólowe związane z biodrami, czego nikt wcześniej nie zrobił, byłam mile zaskoczona, że są jednak metody aby pomóc pacjentowi.
  Do tego jest przemiłą i sympatyczną osobą.
  Takich lekarzy nam potrzeba:)
  Szczerze polecam.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Katarzyna Romanowska-Próchnicka konsultacja reumatologiczna

  Poznałam Panią Doktor w czerwcu 2020 roku . Stan mojego stanu zdrowia pozostawiał wiele do życzenia. Wchodząc do gabinetu Pani Doktor jak można to nazwać chodem, nie byłam wstanie sama iść . Po rozmowie z Pania doktor , która wytłumaczyła mi na czym będzie polegało moje leczenie i jakie leki będą mi podawane udałam się na badania i zapisałam się na kolejną wizytę . Leki które zostały mi przepisane pozwoliły mi na wstanie samodzielnie z łóżka bez pomocy innych . Już po dwóch dniach stosowania leków moje samopoczucie było bardzo dobre . Gdy wchodziłam na kolejną wizytę Pani doktor była bardzo zadowolona z mojej stanu zdrowia ( mam tu na uwadze , że weszłam normalnie do gabinetu bez pomocy osoby trzeciej ani kuli ). Do tej pory każda wizyta jest czysta przyjemnością u Pani doktor jak można to tak nazwać . Wchodząc na wizytę jestem poinformowana od A do Z o moim stanie zdrowia i zmianach jakie w nim zachodzą oraz o podawaniu leków. Z całego serduszka polecam Panią Doktor . Bo w tych czasach znaleźć dobrego lekarza jak Pani Doktor jest ciężko.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Gryka-Marton konsultacja reumatologiczna

  Pani doktor Gryka-Marton to wspaniały lekarz. Przede wszystkim jest bardzo ludzka, potrafi wysłuchać, a dzięki czemu przeprowadzić szczegółowy wywiad, nie ignorując żadnych objawów. Pomimo młodego wieku z chorobą stawów borykam się już wiele lat, a jedynym leczeniem jaki stosowali do tej pory lekarze były leki przeciwzapalne oraz sterydy. Pani doktor już po pierwszej wizycie ustaliła kolejne kroki leczenia. Od razu skierowała mnie do leczenia w programie leków biologicznych, za co jestem niezmiernie wdzięczna, bo po przeszło poł roku od rozpoczęcia leczenia, nie mam żadnych z wcześniejszych objawów i mogę funkcjonować bez bólu. Jestem bardzo wdzięczna pani doktor za to, że podeszła bardzo profesjonalnie do mojego schorzenia nie pozostawiając mnie bez pomocy. Bardzo polecam!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Katarzyna Romanowska-Próchnicka Inny

  Panią doktor poznałam kilkanaście lat temu w Instytucie Reumatologii na Spartańskiej. Nasze drogi ponownie spotkały się 2 lata temu, kiedy zostałam zaproszona do programu leczenia biologicznego. Wszystkim, którzy się wahają z podjęciem decyzji o przystąpieniu do programu, chcę z całego serca polecić panią doktor i sam program leczenia. Pani doktor rozwiała wszelkie moje wątpliwości ,cierpliwie odpowiadając na wszystkie pytania. Czuję się bezpiecznie z panią doktor, mam przekonanie, że jestem w rękach profesjonalisty, który wie co robi i wie jak mi pomóc. Pani doktor angażuje się całą sobą, motywuje, daje tyle czasu i uwagi ile potrzeba w danym momencie. Naprawdę chce pomóc. Jest rzeczowa, wnikliwa, cierpliwa, taktowna a przy tym niesamowicie sympatyczna. Natychmiast skraca dystans i wytwarza bardzo przyjazną atmosferę.
  Czy to w Instytucie, w którym leżałam jakiś czas temu, czy to w Medycynie Klinicznej, zawsze widzę panią doktor tak samo zaangażowaną i tak samo uśmiechniętą. Polecam panią doktor z całego serca i cieszę się, że trafiłam pod opiekę pani doktor. Czuję się dziś znacznie, znacznie lepiej.
  Poza wszystkim pani doktor to po prostu życzliwy, ciepły człowiek z sercem na dłoni. Polecam z czystym sumieniem


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania