O nas

MED to team składający się z lekarzy i fizjoterapeutów wierzących, że we współczesnej medycynie Pacjent jest w centrum uwagi zespołu terapeutycznego, a zarazem jest jego częścią. Uważamy, że nowoczesne leczenie to nie tylko wiedza i doświadczenie specjalistów ale też sztuka komunikacji w zespole, kontakt z Pacjentem oraz otwartość na sugestie. Charakteryzuje nas umiejętność współpracy, indywidualne podejście do każdego Pacjenta, wzajemne korzystanie z naszych umiejętności oraz doświadczenie wypracowane przez lata wcześniejszej wspólnej pracy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Pacjentów oferujemy: - wyspecjalizowaną kadrę lekarzy i personelu medycznego - indywidualne do podejście do każdego Pacjenta - wysoki standard oferowanych usług - nowocześnie wyposażone gabinety - krótki czas oczekiwania na konsultacje. Jesteśmy placówką specjalizującą się m.in w: - ortopedii i traumatologii, - medycynie sportowej, - rehabilitacji ortopedycznej, pourazowej, pooperacyjnej. - rehabilitacji kobiet w ciąży i po porodzie, - rehabilitacji bruksizmu, MEDteam Centrum Medyczne zlokalizowane jest w ścisłym centrum miasta blisko dworca PKP. Parking płatny (8:00-16:30): zlokalizowany wzdłuż ulicy Reymonta.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • USG
 • RTG
 • Terapia radiofalowa TECAR
 • Elektroterapia
 • Fonoterapia
Dowiedz się więcej

Opinie o lekarzach z tej placówki (273)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Wojciech Matyasik rehabilitacja

  Polecam serdecznie, fajny gość który zna się na swojej pracy a ćwiczenia z nim na sali to sama przyjemność.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Kamil Bryś masaż klasyczny

  Pan Kamil jest wspaniałym fizjoterapeutą, po każdej wizycie czuje się lepiej, na umówione wizyty domowe przyjeżdża punktualnie. Zabiegi przebiegają w miłej atmosferze, zawsze tłumaczy co robi. Masaż robiony profesjonalnie. Godzina mija stanowczo za szybko. Polecam z całego serca.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Kamil Bryś rehabilitacja ortopedyczna

  Bardzo komunikatywny Pan, widać doświadczenie, chęć pomocy i wiedzę w danej dziedzinie. Bardzo polecam

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Juliusz Dec konsultacja ortopedyczna

  Byłam pierwszy raz, wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Rzetelne wyjaśnienia, trafna diagnoza. Byłam u kilku ortopedów, ale dopiero doktor dokładne rozpoznał problem. Bardzo polecam.

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Juliusz Dec konsultacja ortopedyczna

  Pan doktor rzetelnie informuje o chorobie , sposobie leczenia , wszystko opatrzone przyjazną atmosferą i miłą obsługą.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania