Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Medipol

Jagiellońska 29

83-110, Tczew, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Mariusz Zwaliński

  Ginekolog,

  • M

   Szczerze od Lat zaglądam do Doktora bo co jakiś czas wracam do niego bo Poniedziałki mi pasują... Ale to Wszystko!!!! Przez ten czas nic sie nie zmienił dalej Trzeba my Wysuwać Diagnozę by wpadł na to co Ci dolega !!! Mrukowaty i Przemądrzały jak Zawsze!!! Poprostu Na Szczęście dla Mnie Jest Tylko CzAsem Deską Ratunkową!!!! Ale Obiecałam Sobie Że Nigdy Więcej!!!!!!!!!!! Badania podstawowe-biedne!!! Karty Ciąży nie założył (3m) śmieszne!!!! A w Innej Przechodni ją posiadam .. Poprostu ... Nie Dziękuje...

  • K

   Jestem po drugiej i ostatniej wizycie u tego lekarza. Jestem bardzo niezadowolona i nie polecam tego ginekologa. Nie kieruje na żadne badania, każe przychodzić po 3 miesiącach, po pół roku, bo "takie przypadki się zdarzają" czasami. I jak się jeszcze wydarzy do tego czasu to przyjść. Nie ważne, że boli człowieka, nie ważne, że wysoka temp. i złe zapoczucie. Człowiek przychodzi do niego bo ma problem i chce go rozwiązać i ten problem bardzo dużo dla niego znaczy, a on nic na temat problemu prawie nie mówi. Na moją prośbe o skierowanie na badania, mówi, że nie jest to potrzebne,bo to się czasami zdarza i że szukam sobie problemów i że nadawałabym się super na praktykę prywatną. Dlaczego lekarze nie pomagają? Bardzo niezadowolona z wizyty u tego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Marcin Wirtwein

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • Doskonały fachowiec. Bardzo kompetentny. Polecam każdemu, kto oczekuje uczciwej diagnozy, dobrej opieki, zrozumienia i wsparcia.

  • M

   Komunikatywny, uważny, cierpliwy - także wobec starszej osoby. Lekarz o dużej kulturze osobistej i ciepłym uśmiechu. Dokładnie słucha pacjenta, zleca dużo dodatkowych badań, monitoruje dalszy ciąg leczenia. Bardzo polecam tego wspaniałego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu