Informacje o placówce

Gabinety

Med-Polonia

Obornicka 262, Stare Miasto

60-693, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Med-Polonia

Starołęcka 42, Nowe Miasto

61-360, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jacek Banaszewski

  Laryngolog, Laryngolog Dziecięcy, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Poznańskie Centrum Otolaryngologii

   Doktor Banaszewski wykonał u mnie operację septorynoplastyki w Poznańskim Centrum Otolaryngologii. Operacja przebiegła bez żadnych komplikacji, bólu żadnego nie odczuwałam, jedynie dyskomfort spowodowany tamponadą w nosie przez pierwsze dni. Z całego serca polecam doktora wszystkim, którzy odczuwają dolegliwości związane z krzywą przegrodą bądź nos jest ich kompleksem. Po operacji oddycha mi się znakomicie a nos jest naprawdę piękny, wymarzony. Opieka w PCO na najwyższym poziomie a cena w porównaniu z innymi klinikami bardzo niska.

  • K
   Lokalizacja: Med-Polonia

   Dobrze że była to wizyta w ramach PZU- trwała ona dosłownie 2 minuty. Brak wywiadu, sprawdzone uszy i nos w błyskawicznym tempie, brak zaleceń, brak sprawdzenia gardła czy też węzłów chłonnych. " Uszy bolą ale nic na to nie poradzę bo są czyste, a na dodatek jest Pani w ciąży" Nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Tomasz Jaszczak

  Ortopeda, lek.

  • J
   Lokalizacja: Ortop Poliklinika

   Pan Doktor sprawiał wrażenie mało uważnego i mimo pierwszej wizyty nie pochylił się nad wywiadem z Pacjentką, a była Nią moja Mama, starsza już Pani. Krótko przeanalizował wyniki badań, niewiele mówiąc Pacjentce, zalecił operacje, nic nie tłumacząc, nie zalecając, nie proponując. Nie wysłuchał, jakie leki Mama zażywa i zapisał takie, których zażywać nie mogła, ze względu właśnie na zażywanie innych leków. Wizyta tak ważna, a w swoim przebiegu niezwykle krótka, jak wejście do gabinetu po receptę na leki przyjmowane od lat. A miał być to lekarz prowadzący już Mamę na stałe w Jej zwyrodnieniowych chorobach. Mama zmuszona była do poszukiwań kolejnego lekarza, który spokojnie wytłumaczył Jej co Jej dolega, dlaczego tak bardzo boli i co można z tym zrobić. Przykro to mówić, ale wizyta niczym na NFZ, znacznie opóźniona, w poczekalni pełniutkiej pacjentów i taka właśnie neutralna (nijaka, nic nie wnosząca), jak ocena, którą wystawiam Panu Doktorowi.

  • K

   Bardzo polecam pana doktora Jaszczaka
   Przyszłam do niego z silnym bólem pięt stwierdzone ostrogi
   Pan doktor zrobił zastrzyk bezboleśnie i po bólu
   Przemiły czlowiek kulturalny
   Jeśli ktoś szuka ortopedy to tylko do pana Jaszczaka
   Dziękuje panie doktorze za pomoc
   Pozdrawiam Katarzyna T

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu


 • Aleksandra Krokowicz

  Laryngolog, dr n. med.

  • S
   Lokalizacja: Centrum Medicover - PoznańUsługa: usuwanie zmian błony śluzowej

   Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani doktor. Od paru lat leczyłam się u laryngologów którzy dotychczas albo źle mnie leczyli pogarszając mój stan, albo nie pomagali wcale, każąc mi stosować niepotrzebne leki. Pani doktor od razu trafnie oceniła co mi jest, zapisując mnie na zabieg endoskopowy który ona sama przeprowadziła. Bez inwazyjny, bez narkozy (wcześniej lekarz proponował mi operację po której bym ponad miesiąc wracała do normalności) po tygodniu stan mojego życia się znacznie poprawił. Od 4 lat męczyłam się z problemem przez który wracały mi zapalenia zatok. W końcu jestem wyleczona. Jestem naprawdę wdzięczna i z całego serca mogę polecić Panią doktor Krokowicz.

  • U
   Lokalizacja: Med-PoloniaUsługa: skrzywienie przegrody

   Operacja krzywej przegrody nosa - wykonałem septoplastykę w Med Polonii. Mimo dużego skrzywienia przegrody i ogromnego strachu zabieg wykonany przez panią dr. Krokowicz był wręcz przyjemnością, a sama rekonwalescencja przebiegła szybko i bezboleśnie. Sama klinika zwraca pieniądze jeśli nie wykorzysta się środków przeciwbólowych zawartych w pakiecie, w moim przypadku też tak było. Pani dr. o wysokiej kulturze i profesjonalizmie, takich lekarzy bardzo cenię i z pełną odpowiedzialnością polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Kacper Judka

  Ortopeda, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Leszczyńskie Centrum Medyczne VentriculusUsługa: operacja zespołu cieśni

   Świetny specjalista z podejściem do pacjenta. W wyczerpujący i zrozumiały sposób udzielił wszystkich wyjaśnień. Krótkie oczekiwanie na zabieg, kojąca atmosfera podczas zabiegu i troskliwa opieka po. Polecam

  • M
   Lokalizacja: Wielkopolskie Centra Medyczne RemediumUsługa: operacja zespołu cieśni

   Bardzo dobry specjalista.
   Spokojny, sympatyczny, opanowany i kulturalny człowiek.
   Bezproblemowe potwierdzenie diagnozy, wyjaśnienie dalszych kroków leczenia i skierowanie na zabieg.
   Kolejki bardzo krótkie
   Sam zabieg wykonany bezbłędnie, szybko i bezboleśnie.
   Dolegliwości zmniejszyły się już pierwszej nocy po zabiegu.
   Cięcie niewielkie, czyste, bardzo dobrze się zasklepiło
   Polecam Pana Doktora

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Beata Kroczek-Grządzielska

  Ginekolog, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Miałam (nie)przyjemność odbyć wizytę u pani dr Kroczek-Grządzielska w przychodni na Polnej;
   Wizyty na pewno nie powtórzę. Zostałam potraktowana bardzo infantylnie!! Poczułam się na tej wizycie jakbym była kimś gorszym!
   Pani dr od samego początku nieuprzejma; na wyniki badań, które zostały mi zlecone podczas poprzedniej wizyty, nawet nie spojrzała. Po przejrzeniu pomiarów glukozy skwitowała tonem, którego nawet nie potrafię nazwać, cytuję: "co to ma być, te pomiary?! Pani w ogóle nie wie o co chodzi! Pani się nie przykłada! Nie! No nie ma tu na co czekać! Bo Pani sama sobie nie poradzi!!! Tu trzeba insulinę włączyć!! Bo pani w ogóle nie wiem o co chodzi!", "Nie! No wszystkie chudną, a pani przytyła!! Po czym wręczyła mi skierowanie do szpitala, nie wyjaśniając nic.
   Dodam, że pani dr nie zrobiła porządnego wywiadu, oceniła mnie jedynie po 2 minutach wizyty i kilku pomiarach glukozy! A samo usg trwało może z 20 sekund.
   Szczerze nie polecam!!!

  • Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Badam sie u Pani doktor regularnie i naprawde, szczerze polecam! Gabinet dyskretny ,miła atmosfera. Pani doktor z charakterem , konkretna, można jej zaufać i odpowiada szczegolowo na pytania. Prowadziła moją ciążę, za co bardzo bardzo dziekuje, dzieki Niej mam zdrowego synka . Bardzo dobry kontakt poza gabinetem lekarskim .

  Zobacz wszystkie opinie (39) o tym lekarzu


 • Dawid Murawa

  Chirurg, Onkolog, dr hab. n. med.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Nie ma słów, które mogłyby oddać naszą wdzięczność i podziw dla tego wspaniałego lekarza. Człowieka. Pan Profesor zajmował się naszą Mamą chorą na nowotwór. Takiego oddania pacjentowi oraz niesamowitej troski o jego rodzinę, nigdy wcześniej nie doświadczyłam. Mimo, że Mama trafiła do Pana Profesora za późno, po wielu nieudlonych diagnozach w innych gabinetach i nie dało już się jej uratować, nasza wdzięczność za opiekę nad nią pozostanie dozgonna. Pomimo beznadziejnej sytuacji, prof. Murawa traktował Mamę z wielką godnością i walczył o nią do ostatniej chwili. Dziękujemy

  • J
   Lokalizacja: Med-PoloniaUsługa: nowotwór piersi

   Absolutnie wyjątkowy lekarz! Pomimo ogromu obowiązków zawsze miły dla pacjenta. Wytłumaczy w szczegółach jak będzie wyglądało leczenie, podejmuje decyzje ekspresowo. Diagnozy które stawia potwierdzają badania. Mam pełne zaufanie w stosunku do Pana Docenta. Jestem po operacji obustronnego usunięcia piersi łącznie z węzłami i jednoczasową rekonstrukcją. Funkcjonuję jak przed operacją. Nie wyobrażam sobie aby zajmował się mna inny chirurg-onkolog. Bardzo polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu