Klinika Medyczno – Stomatologiczna Med-Oral zlokalizowana w Rumi, nieopodal Gdyni, została założona w 1999r. przez dr n. med. Lidię Janda – Wasiluk. Jako jedna z pierwszych w Polsce prywatna klinika n... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

MED ORAL Klinika Medyczno-Stomatologiczna

I Dywizji Wojska Polskiego 29 A

84-230 , Rumia , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Klinika Medyczno – Stomatologiczna Med-Oral zlokalizowana w Rumi, nieopodal Gdyni, została założona w 1999r. przez dr n. med. Lidię Janda – Wasiluk. Jako jedna z pierwszych w Polsce prywatna klinika na wysokim, europejskim poziomie, zdobyła uznanie wielu setek pacjentów krajowych i zagranicznych oraz grona znakomitych specjalistów medycznych. Chcąc świadczyć najlepsze usługi dla naszych pacjentów, zatrudniamy zespół wysoko wykwalifikowanych lekarzy medycyny i stomatologii, techników dentystycznych, techników radiologii oraz personelu pielęgniarskiego i administracyjnego z długoletnim doświadczeniem zawodowym. Nasi lekarze specjaliści stale podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w licznych sympozjach, szkoleniach oraz kongresach.
Dążymy do zaoferowania pacjentom kompleksowej opieki medycznej i stomatologicznej, od szeroko pojętej profilaktyki, poprzez pełną diagnostykę, zabiegi zachowawcze, operacje chirurgiczne, aż do całkowitego powrotu do zdrowia. W procesie leczenia wykorzystujemy najnowsze światowe techniki zabiegowe, jak i własne wieloletnie doświadczenia korzystając z najnowszego sprzętu dostępnego we współczesnej medycynie. W Med-Oral interdyscyplinarność oraz kompleksowość wykonywanych usług to podstawa. Dzięki temu nasi pacjenci mogą cieszyć się dobrą kondycją i zdrowiem.

Typ placówki

 • Szpital kliniczny

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

0.5

Ogólna ocena
5 opinii

  M
  Użytkownik zweryfikowany

  Uslugi w klinice na najwyzszym poziomie.Jak czytam ponizsza opinie to wydaje mi sie,ze leczymy sie w innej klinice.Pani doktor Janda to cudotworca, podjela sie wykonaniu bardzo trudnego zabiegu ktory zakonczyl sie sukcesem. Profesjonalizm, doswiadczenie i wiedza Pani doktor i jej zespolu sa nieocenione. Czlowiek czuje sie bezpiecznie wiedzac ze jest w dobrych rekach. Panie z rejestracji rowniez bardzo mile i pomocne.
  Polecam kazdemu


  N
  Użytkownik zweryfikowany

  szczerze nie polecam! byłam u jednego stomatologa w tej klinice- za leczenie kanałowe jednego zęba zapłaciłam ok 900 zł, a po roku okazało się, że ząb jest źle zrobioy (nieszczelnie wypełniony), no cóż okazało się to dopiero kiedy drugi raz znalazłam się w tej klinice z powodu innego zęba. Historia tez przedstawia się ponuro- poszłam z bolącym zębem i po wizycie u pani stomatolog stwierdziła bez zdjecia, ze ząb jest do usuniecia i 2 inne również a 2 kolejne do leczenia kanałowego- niestety nie poszłam na konsultacje w inne miejsce i to był najwiekszy bład. Ząb wyrwałam ale po tym poszłam już do innego lekarza, którego diagnoza brzmiała diametralnie inaczej: zaden za do wyrwania i zaden do leczenia kanałowego. Powiedzcie mi jak tak można traktowac ludzi? Wprowadzili implanty i teraz wszystkim wmawiaja wyrywanie zebow! nota bene ząb też został źle wyrwany i ból nie opuszczał mnie przez ponad miesiac!!! NIE POLECAM SZKODA ZĘBÓW I PIENIEDZY!!!!!!


  P

  Bardzo fajna klinika, osobiście polecam...standard europejski...


  M
  Użytkownik zweryfikowany

  Polecam dr Miziołka. Dobry profesjonalista a jednocześnie bardzo sympatyczny człowiek.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.


  S
  Użytkownik zweryfikowany

  Ja osobiście polecam wszystkim dr Sławomira Posmyka, bardzo dobry chirurg szczękowy.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania