MAZUR Osteopatia i Fizjoterapia

(71 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

MAZUR Osteopatia i Fizjoterapia

ul. Cegielniana 34/12u

35-310 , Rzeszów , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
71 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Fabian Sykała terapia manualna

  Dzień dobry. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Fabiana Sykały, takiego fizjoterapeuty to ze świecą szukać, szczególnie w Rzeszowie. Pan Fabian Sykała bardzo dobrze przeprowadził terapię manualną mojej dłoni po operacji cieśni nadgarstka za co mu bardzo dziękuję.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  terapia manualna

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan Mazur dokładnie wytłumaczył jakie ćwiczenia powinnam wykonywać żeby dojść do sprawności mojej ręki, która była uszkodzona. Ćwiczenia dokładnie pokazał tak żebym mogła powtórzyć je w domu. Bardzo przyjemna i spokojna wizyta.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Fabian Sykała taping (plastrowanie)

  Pan Fabian nie tylko skutecznie wykonał plastrowanie moich barków, ale także wytłumaczył jaka może być przyczyna bólu oraz zalecił zmiany w sposobie siedzenia przy pracy siedzącej. Serdecznie polecam, wspaniały i życzliwy człowiek :)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  rehabilitacja pooperacyjna

  Polecam! Pan Mazur zajął się moim schorowanym ciałem po operacji, kiedy już prawie nic nie dawało mi nadziei na powrót do pełnej sprawności. Jednak w końcu znalzłam Pana Mazura, pozdrawiam.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marcin Rodkiewicz Terapia tkanek miękkich

  Jestem bardzo zadowolona z terapii tkanek miękkich u Pana Marcina Rodkiewicza :) Wszystko przeprowadzone profesjonalnie i z dbałością o moje poczucie komfortu.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Fabian Sykała fizjoterapia

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Fabiana Sykały. Po pierwszej wizycie, której celem była konsultacja została mi szczegółowo wytłumaczona przyczyna bólu kręgosłupa. Fabian Sykała podał mi szereg porad jak mogę sprawić, że nie będę go tak nadwyrężać. Dodatkowo odwiedziłem go w celu jeszcze kilku wizyt fizjoterapeutycznych. Wszystko w miłej atmosferze.


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marcin Rodkiewicz terapia manualna

  Pan Marcin bardzo pomógł mi z bólami kręgosłupa, z którymi zmagałem się od wielu lat, jestem bardzo zadowolony z podejścia Pana Rodkiewicza do mojego problemu.


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  fizjoterapia

  Pan Mazur jest naprawdę cudownym fizjoterapeutą, który pomógł mi wiele razy. Fizjoterapia była u mnie konieczna ze względu na liczne kontuzje podczas uprawiania sportu, za każdym razem pomoc Pana Mazura była bardzo skuteczna.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marcin Rodkiewicz Terapia tkanek miękkich

  Terapia tkanek miękkich przeprowadzona przez Pana Marcina Rodkiewicza była skuteczna, przeprowadzona w komfortowych i przyjaznych warunkach. Pan Marcin jest godnym polecenia fizjoterapeutą.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Fabian Sykała rehabilitacja

  Rehabilitacja u Pana Fabiana była bardzo sprawna i przyjemna, dzięki niemu doszłam do pełnej sprawności po wypadku! Polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania