Zobacz lekarzy

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Radomiu jest największą tego typu placówką w południowej części województwa mazowieckiego, która otacza opieką pacjentów wymagających leczenia kardio- i neurochiru... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Radomiu

J. Aleksandrowicza 5

26-617, Radom, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Radomiu jest największą tego typu placówką w południowej części województwa mazowieckiego, która otacza opieką pacjentów wymagających leczenia kardio- i neurochirurgicznego oraz specjalizującą się w otolaryngologii, chirurgii dziecięcej i onkologii klinicznej. Dysponujemy doświadczoną kadrą medyczną, która nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, aby zapewnić Państwu usługi najwyższej jakości. Dzięki wysokim kompetencjom naszych specjalistów jesteśmy również odpowiednio przygotowani do przeprowadzania nowatorskich zabiegów.

Świadczymy zarówno usługi z zakresu specjalistycznej opieki zdrowotnej jak i diagnostyki oraz rehabilitacji.

Nasi lekarze udzielają świadczeń w dziedzinie leczenia chorób wewnętrznych, chirurgii ogólnej i onkologicznej, neonatologii, pulmonologii, reumatologii, endokrynologii, pediatrii, anestezjologii, kardiologii, okulistyki, ginekologii oraz położnictwa.

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Tomasz Czerski

  Ginekolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w RadomiuUsługa: Doraźna pomoc

   Przyszłam z kaszlem, lekarz mnie nie posłuchał, tylko wpisał antybiotyk. Nadal nie wiem, czy mam zaatakowane płuca, czy oskrzela.


 • Robert Wiraszka

  Onkolog, Radiolog,

  • M
   Lokalizacja: Endomed Prywatne Centrum Diagnostyki i Terapii Schorzeń Przewodu PokarmowegoUsługa: BRCA1

   Pan Doktor posiada ogrom empatii. Poświęca pacjentowi dużo czasu. Wyjaśnia, pokazuje możliwość wielu rozwiązań. Mądry i dobry człowiek. Od wielu lat opiekuje się moją mamą, ostatnio miałam przyjemność poznać go osobiście. W pełni zasługuje na wszystkie pozytywne opinie powyżej. Polecam. Serdeczne pozdrowienia Doktorze.

  • M
   Lokalizacja: Endomed Prywatne Centrum Diagnostyki i Terapii Schorzeń Przewodu Pokarmowego

   Świetny lekarz! Profesjonalista z dobrym sercem! Przychodziłam po pomoc z chorobą nowotworową Babci a później Dziadka. Wnikliwie bada każdy przypadek. Podpowiada, gdzie, co i jak zrobic. Polecam z całego serca! Świetny specjalista!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Andrzej Szmigiel

  Ortopeda, Lekarz Sportowy, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w RadomiuUsługa: staw skokowy powikłania po skręceniu

   Szczerze polecam Pana doktora .Dziś byłem na nastrzykiwaniu osoczem i powiem krótko gość jest po prostu fenomenalny zabieg przeprowadzony perfekcyjnie, niesamowita ręka i opanowanie ,ma niesamowitą wiedzę no i tak jak wkuwa się w staw to jest niespotykane a dodam że już trochę ludzi go atakowało. Polecam bardzo bo to świetny specjalista wspaniały fachowiec z dobrym podejściem do pacjenta. Pewnie w razie problemów na pewno odwiedzę ponownie i każdemu z problemami ortopedycznymi polecam to samo.

   Paweł K.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: opieka pourazowa

   Bardzo sympatyczny i konkretny lekarz, nie odsyła pacjenta "z kwitkiem". Podczas wizyt skupia się na pacjencie, odpowiada na zadane pytania w zrozumiały sposób, tłumaczy wszystkie kwestie i przede wszystkim skutecznie leczy. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu swojego leczenia,to jeszcze nie koniec ale jestem 100% pewna, że trafiłam w dobre ręce.

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Krzysztof Nadgrodkiewicz

  Neurolog, dr n. med.

  • O
   Lokalizacja: Prywatny gabinet neurologiczny

   Wspaniały człowiek, pełny empatii i wiedzy w swojej dziedzinie. Nie owijaj w bawełnę tylko kładzie kawę na ławę. Od razu rozpoznał co mi dolega, dobrał odpowiednie leki i jest znaczna poprawa. Polecam serdecznie!

  • A
   Lokalizacja: Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Radomiu

   Wspaniały lekarz, profesjonalista, a poza tym ciepły, miły człowiek. Wyczerpująco odpowiada na pytania, potrafi rozmawiać z pacjentem i rodziną także o rzeczach trudnych i beznadziejnych rokowaniach. Szczery i konkretny, a zarazem empatyczny. Mogę śmiało powiedzieć, że uratował życie mojej mamie.

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Grzegorz Walczyński

  Pediatra, lek.

  • J

   Lekarz - przede wszystkim, z wszechstronną wiedzą i doświadczeniem, konkretny i konsekwentny, przy tym słuchający małego pacjenta i jego rodzica, z niespotykanie czułym podejściem do dzieci. Poza tym, Człowiek - wspaniały i rozumiejący troskę i nadopiekuńczość do, jak zwykl mówić wspólnego celu - zdrowia i dobrego samopoczucia dziecka. Dziękuję....

  • I

   Wspaniały lekarz i człowiek!,bardzo troszczy się o swoich małych pacjentów, ma ogromna cierpliwość zarówno do dzieci jak i do ich rodziców.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Wojciech Chlebny

  Laryngolog, dr n. med.

  • D
   Lokalizacja: Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w RadomiuUsługa: operacja nosa

   Pan doktor operował moja przegrodę nosowa, która określił jako jedna z najgorszych w swojej karierze. Mimo iż nie jest ona idealnie proste, to różnica jest diametralna. Z tego powodu serdecznie polecam pana doktora

  • R
   Lokalizacja: Przychodnia SłonecznaUsługa: powiększone migdałki u syna

   Dziś odbyliśmy wizytę u Pana dr z synem 4latka i mężem. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Świetny lekarz i człowieka i super specjalista. Świetne podejście do dzieci, Pan dr wszystko synowi wytłumaczył co będzie robił po kolei pokazał narzędzia badanie bez problemu a bywa różnie ???? dodatkowo na każde pytanie wyczerpująca i rzeczowa odp nie taka na "odwal się". Syn ma powiększone migdałki i bardzo też cenię to że dr najpierw zapisał leki na obkurczenie a nie odrazu zabieg i koniec Oby więcej takich specjalistów. Na kontrolę pójdę już dużo spokojniejsza. Dziękuję bardzo.

  Zobacz wszystkie opinie (26) o tym lekarzu


 • Małgorzata Sobieraj-Maciąg

  Neurolog,

  • P
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet Neurologiczny Małgorzata Sobieraj Maciąg

   Zdecydowanie to najbardziej zaangazowany w swoją pracę lekarz jakiego do tej pory spotkałam. Bardzo dokładnie słucha, tłumaczy i co najważniejsze pomaga. Jedyna wadą jest czas oczekiwania pod gabinetem.

  • M

   Kiedyś miałam okazję być pacjętką pani Maciąg. Naprawdę wyjątkowa nie tylko pod względem podejścia do pracy. Jest to dosłownie "swojska babka". Nie czuje się w stosunku do niej respektu czy lęku. Rozmawia się z nią jak z kimś z rodziny. Do tego ułatwia wiele spraw, pomaga szybciej wykonać badania, radzi co i jak. Nie zostawia człowieka samego w potrzebie. Nie jast "nadęta", a spotkana w autobusie pierwsza się uśmiechnie i zapyta o zdrowie. Czy zna ktoś takiego lekarza? To naprawdę wyjątek. Dodam ,ze slyszałam jej rozmowy ze starszymi pacjętami, jest w stosunku do nich bardzo ciepła i życzliwa.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Łukasz Kasprzak

  Ortopeda, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum BernardyńskaUsługa: ból kolana

   jestem rodzicem 17latka Patryka. Syn trafił do doktora i to było jak 6 w totka. Bardzo kompetentny lekarz, wszystko wyłlumaczył , mogliśmy o wszystko zapytać przed i po zabiegu kolana.Przyjemny i życzliwy nie tylko w gabinecie prywatnym ale i w szpitalu na Józefowie.Po pierwszym badaniu stwierdził iż wada jest inna niż pokazał to rezonans i tak tez było w rzeczywistości. Profesjonalista w 100% a także fachowiec. Ja Michał i moja zona Marta polecamy szczerze Pana doktora. Dziękujemy bardzo panie doktorze.

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Dr Kasprzak to znakomity specjalista z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Wszystko dokładnie wytłumaczy pacjentowi i zaleci prawidłowe leczenie. Dr operował mi nadgarstek. Wszystko w porządku z moją ręką. W razie dolegliwości wybieram dr Kasprzaka, bo wiem że mogę mu zaufać. Dr zawsze jest miły i sympatyczny.Gorąco polecam dr. Kasprzaka. Ewa

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Grzegorz Rak

  Internista, Kardiolog,

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: podejrzenie zawału serca

   Świetne podejście dr. do pacjenta . Po stwierdzeniu zawału serca dr. zadzwonił na oddział załatwiając przyjęcie od ręki , następnie zszedł ze mną do samochodu mówiąc czekającej tam zonie że mamy natychmiast jechać do szpitala. Na moje pytanie o koszt wizyty odpowiedział , nic pan nie płaci proszę najpierw się wyleczyć. Świetny przykład dla innych lekarzy .

  • Lokalizacja: Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w RadomiuUsługa: nadciśnienie

   Byłem z wizytą u Pana dr.Grzegorza Raka. Jestem zadowolony ze sposobu wykonanych badań i szybkości dokonania specjalistycznych badań. Miły kontakt, szacunek dla pacjenta i właściwa diagnoza. Polecam