Zobacz lekarzy

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Radomiu jest największą tego typu placówką w południowej części województwa mazowieckiego, która otacza opieką pacjentów wymagających leczenia kardio- i neurochiru... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Radomiu

J. Aleksandrowicza 5

26-617, Radom, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Radomiu jest największą tego typu placówką w południowej części województwa mazowieckiego, która otacza opieką pacjentów wymagających leczenia kardio- i neurochirurgicznego oraz specjalizującą się w otolaryngologii, chirurgii dziecięcej i onkologii klinicznej. Dysponujemy doświadczoną kadrą medyczną, która nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, aby zapewnić Państwu usługi najwyższej jakości. Dzięki wysokim kompetencjom naszych specjalistów jesteśmy również odpowiednio przygotowani do przeprowadzania nowatorskich zabiegów.

Świadczymy zarówno usługi z zakresu specjalistycznej opieki zdrowotnej jak i diagnostyki oraz rehabilitacji.

Nasi lekarze udzielają świadczeń w dziedzinie leczenia chorób wewnętrznych, chirurgii ogólnej i onkologicznej, neonatologii, pulmonologii, reumatologii, endokrynologii, pediatrii, anestezjologii, kardiologii, okulistyki, ginekologii oraz położnictwa.

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Alina Songin

  Internista, Onkolog,

  • A
   Lokalizacja: Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Radomiu

   Wspaniała osoba z duszą anioła poświęca się całkowicie pacjentom i przede wszystkim walczy do końca o swego pacjenta.


 • Jacek Jodłowski

  Chirurg,

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Świetny, bardzo zdolny chirurg o wysokiej kulturze osobistej, każdego pacjenta traktuje indywidualnie, wizyta u Pana Jodłowskiego to sama przyjemność, polecam w 100 %

  • E
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: zmiana na przedramieniu

   Prezentuje: wysoką kulturę, wiedzę i przede wszystkim traktuje ludzi z szacunkiem. Cierpliwy, prawdziwy lekarz jakich mało.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Dariusz Piotr Karbarz

  Kardiolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w RadomiuUsługa: ablacja

   100%-owy profesjonalista. Dodatkowo miły, pomocny, uprzejmy, fachowy i wyrozumiały. Polecam z czystym sumieniem.

  • Miły, sympatyczny, profesjonalny i cierpliwy. Potrafi wysłuchać i wszystko wytłumaczyć. Sprawił, że strach przed zabiegiem jak i w trakcie został pokonany!!!gorąco polecam!!!!!!!!!! Elżbieta Grabska

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Zbigniew Kiciak

  Okulista,

  • Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Pogorszenie ostrości widzenia

   Wielkie rozczarowanie. Zero empatii. Bez jakiegokolwiek badania zawyrokował autokratycznie, że mam zaćmę. Dodał, że wszczepienia odpowiedniej soczewki nie zrobi mi nikt w Radomiu - tylko w W-wie. A skoro tak, to nie jestem dla niego atrakcyjnym klientem. A ja naiwnie myślałem, że mogę być pacjentem. Nie polecam.

  • R

   Mój Tata cierpiał miał czerwone oko poszedł do lekarki z Szydłowca u Słoniowej.Ta nie chciała przyjac do gabinetu bo mówi nie mam czasu.Zdenerwowałem się szukałem lekarza w internecie.Dzwoniliśmy na telefon zapraszał tate do gabinetu o godz20.Dojechaliśmy 30km do Radomia.Trafiłiśmy z tatą do doktora Zbigniewa Kiciak.Rewelacyjny lekarz jest spokojny,kulturalny,cierpliwy.Dał tacie kropelki.Okazało się w oku były 2 kawałki drewna.Lekarz wyciągnął z oka drewna.Super wspaniały lekarz.Polecam :-)

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Izabela Lewandowska-Andruszuk

  Ginekolog, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciąży

   W życiu nie byłam u lepszego ginekologa. Pani doktor zawsze miała kolejki ogromne jak stąd do Betlejem, ale nic dziwnego, trudno znaleźć drugiego tak dobrego lekarza. Przede wszystkim profesjonalne podejście, bardzo życzliwa i sympatyczna osoba. Polecam zdecydowanie!

  • E
   Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny telefon:Usługa: jest ich kilka

   Pani Doktor z powołania- Anioł. Ta 5 w ocenie to kropla w morzu. Życzliwa, pomocna, miła, wszystko tłumaczy, bada leczy szuka przyczyny. Nie ma żadnego stresu czy to w szpitalu czy w gabinecie. Najlepsza ginekolog w mieście.
   Super kobieta lekarz. ????????????????

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Dorota Jastrzębska

  Internista,

  • A
   Lokalizacja: Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w RadomiuUsługa: ostry nieżyt żołądka i jelit

   Jeśli mówi komuś postać Dr Judyma, to wcieleniem tej literackiej postaci jest Pani Dr D.Jastrzębska. Pani doktor wykazuje zrozumienie dla problemu, mam doskonały kontakt z pacjentem, w oczywistej stresującej sytuacji umie wesprzeć. Dziękuję za pomoc i serce.

   Karolina lat 17

  • M
   Lokalizacja: Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w RadomiuUsługa: WZW A

   Rewelacyjny specjalista, dociekliwy i sumienny. Zna się na tym co robi choć na pierwszy rzut oka dość specyficzny.. Najlepsza Pani Doktor jaką znam :)

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Tomasz Szadkowski

  Chirurg,

  • J
   Lokalizacja: Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w RadomiuUsługa: Wycinanie blizny

   Bardzo miły lekarz, profesjonalista w każdym calu spokojnie podszedł do sytuacji,nie dodawał niepotrzebnego stresu, potrafił uspokoić . Polecam z całego serca.

  • J
   Lokalizacja: Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w RadomiuUsługa: konsultacja w sprawie niegojącej sie rany po otwartym złamaniu kończyny dolnej

   Doktor Tomasz Szadkowski to lekarz, który wie, co stanowi istotę zawodu. Chętnie i umiejętnie współpracuje z innymi specjalistami. Jest wysokiej miary Profesjonalistą, który z bardzo dobrym skutkiem łączy umiejętności zawodowe z wielkim taktem wobec chorego i jego rodziny. Serdecznie polecam wszystkim, którzy oczekują skutecznej, chirurgicznej pomocy. Ten format lekarza niestety nie zdarza się często. Brawo, Doktorze!
   Iwona P.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Jarosław Grzeszczyk

  Ginekolog,

  • Lokalizacja: Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w RadomiuUsługa: operacja ginekologiczna

   W Grudniu ubiegłego roku moja babcia miała termin operacji ginekologicznej,której jednak Pan doktor się nie podjął,kierując babcię do świetnego Profesora w Lublinie.Z ogromnymi wyrazami wdzięczności i szacunku,bardzo Panu doktorowi dziękujemy,gdyż babcia jest już po operacji i czuje się dobrze .To wszystko dzięki Panu,bo gdyby Pan nie udzielił nam informacji o Panu Profesorze,nie wiadomo co by się teraz z babcią działo.Jeszcze raz bardzo Panu dziękuję w imieniu babci Krysi z Białobrzeg oraz całej naszej rodziny,pozdrawiam :)

  • M
   Lokalizacja: Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w RadomiuUsługa: poronienie

   Pana Doktora poznałam, jako ordynatora Oddziału Ginekologii w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym w Radomiu. Trafiłam tam w swojej pierwszej ciąży, która właśnie się roniła... Nie trudno domyśleć się co wtedy czułam i jak to przeżywałam, niestety żadnego wsparcia nie otrzymałam. Nie wiem czego wymaga od swoich podwładnych doktor Grzeszczyk,ale ja jako pacjentka oczekuje rozmowy, kompetencji i respektowania podstawowego prawa pacjenta, jakim jest prawo do informacji. Dopiero po prawie dobie spędzonej na oddziale i mojej interwencji u doktora dowiedziałam się że "to" się nie rozwija i roni się. Dla mnie "to" było dzieckiem. Natomiast o tym kto jest moim lekarzem prowadzącym dowiedziałam się po odebraniu wypisu. Bo po co przedstawiać się pacjentce. Takie panują warunki na oddziale Pana Ordynatora Grzeszczyka.

  Zobacz wszystkie opinie (31) o tym lekarzu


 • Wojciech Majchrzak

  Chirurg,

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja piersi

   Lekarz z bardzo dobrym podejściem do pacjenta.
   Pan Majchrzak zoperował mnie szybko i dobrze. Wszystko przebiegło pomyślnie, doktor zaopiekował się mną do końca, był otwarty na wszelkie prośby oraz uwagi.

  • Lokalizacja: Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w RadomiuUsługa: badania diagnostyczne

   Doktor wypisał mnie ze szpitala z gorączka, bardzo słabymi wynikami badań oraz ropniem na jelicie. Po kilku dniach gdy odebrałem wyniki histopatologiczne wskazujące na dysplazję dużego stopnia w jelicie, zgłosiłem się do doktora, stwierdził że nie może mnie operować przez gorączkę i jeśli koniecznie chcę to może mnie zoperuje( to jest podejście lekarza do pacjenta). U mnie rozwijał się powoli nowotwór i musiałem sam szukać pomocy bo lekarz z wielką łaską chciał mnie operować.


 • Andrzej Borysowicz

  Neurolog,

  • Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: terapia przeciwbólowa

   Lekarz z powołania. Znakomity specjalista. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, nie bagatelizuje i słucha do końca, na każde zadane pytanie zostaje udzielona odpowiedź. Serdecznie polecam.

  • K

   Pan doktor Andrzej Borysowicz syn Andrzeja - jest znakomitym lekarzem-specjalistą z zakresu neurologii. Jego pacjentem jestem od pięciu lat.Na pierwszej wizycie po wyczerpującym wywiadzie i przeprowadzonych badaniach postawił właściwą diagnozę.Diagnoza została potwierdzona w terminie póżniejszym przez innych nie zależnych specjalistów .Jestem stałym pacjentem Pana Doktora Andrzeja Borysiewicza .Z leczenia jestem bardzo zadowolony,Pan Doktor poświęca wiele czasu pacjentowi,jest nad wyraz cierpliwy,dokładnie tłumaczy na czym polega mój problem polineuropatii askonalnej.Cenię sobie Jego kompetencję,oraz zaangażowanie.Potrafi nie tylko leczyć ale pocieszyć i doradzić.Polecam z całego serca Pana Doktora .
   Karol z Radomia