Jesteśmy prestiżową placówką zapewniającą szybką i profesjonalną pomoc medyczną. Gwarantujemy kompleksowy dostęp do lekarzy specjalistów, badań diagnostycznych na aparaturze klinicznej klasy, wysokosp... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Luxmed Sp. z o.o. - Kraśnik

Lubelska 56A

23-200 , Kraśnik , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe +48 81 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Jesteśmy prestiżową placówką zapewniającą szybką i profesjonalną pomoc medyczną. Gwarantujemy kompleksowy dostęp do lekarzy specjalistów, badań diagnostycznych na aparaturze klinicznej klasy, wysokospecjalistycznych badań laboratoryjnych. Na usługi laboratoryjne posiadamy certyfikat jakości PN-EN ISO 9001:2009. Naszą ofertę kierujemy do pacjentów indywidualnych oraz firm.

Nasza oferta

• Lekarze wszystkich specjalności

• Laboratorium:
- badania podstawowe (morfologia, analiza moczu) – biochemia – hormony – markery nowotworowe – testy alergiczne – wymazy i posiewy bakteriologiczne – badania mykologiczne – grupa krwi – karta identyfikacyjna grupy krwi – immunoglobulina – przeciwciała.

• Badania USG:
- ogólne: jamy brzusznej, piersi, tarczycy, ślinianek, węzłów chłonnych, jąder, gruczołu krokowego dorektalne
- ginekologiczno-położnicze: ciąży 3/4D, ocena stanu zdrowia płodu, ocena narządu rodnego i owulacji, przepływy naczyniowe
- kardiologiczno-naczyniowe: Doppler naczyń
- ortopedyczne: stawów biodrowych u dzieci.

• Inne badania: - EKG – cytologia – Holter - spirometria – biopsja cienkoigłowa – KRIO dermatologiczne i ginekologiczne – drobne zabiegi chirurgiczne.
• Stomatologia: - zachowawcza – chirurgiczna – profilaktyka próchnicy – pedodoncja – lakierowanie i lakowanie – piaskowanie - scaling

Nasz sprzęt

 • EKG
 • RTG
 • USG

Badania

 • Laboratoryjne
 • Diagnostyczne

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Przemysław Elżakowski konsultacja laryngologiczna

  Do wizyty skłoniły mnie pozytywne opinie, które tutaj udało mi się znaleźć. Jednak po udaniu się osobiście na wizytę moja opinia odbiegała zupełnie od tych, które tutaj udało mi się przeczytać. Zero jakiegokolwiek zainteresowania pacjentem. Lekceważący i obojętny stosunek do pacjenta, brak komunikacji. A na koniec wizyty, lekarz wyciągnął telefon i schował w niego twarz, co chyba miało oznaczać koniec wizyt. Po prywatnej wizycie oczekiwałem większej pomocy, zainteresowania i chęci pomocy pacjentowi. No niestety, może po prostu udało mi się trafić na gorszy dzień. Wiem, ze więcej razy nie skorzystam. Innym życzę większego zainteresowania i dokładnej diagnozy oraz odpowiednich leków :)


  M
  Lekarz: lek. Dariusz Urban Inny

  Jakbym mogła dałabym więcej gwiazdek :) Przemiły Pan doktor, empatyczny, troszczący się o pacjentkę do samego końca (rozwiązania:) a także po porodzie. Nigdy nie spotkałam się z takim zaangażowaniem. Dla Pana doktora liczy się każda pacjentka a ma ich trochę.. Do każdej ma indywidualne podejście, zauważy nawet na korytarzu szpitala, przystanie zapyta czy wszystko w porządku. Bardzo serdecznie polecam Pana doktora.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Jaszkowicz Inny

  Pytanie ile Pani ma lat że się Pani drapie wbiło mnie w fotel. Dodatkowo zero komunikacji oprócz określenia rodzaju trądziku i poinformowania jakie leki w jakiej kolejności mam przyjmować a następnie mam się zgłosić na ponowną wizytę. Moje pytanie o przebarwienia na skórze pozostałe po ostatniej ciąży zostały jedynie skwitowane stwierdzeniem że nie wszystko na raz pierwsze trądzik. A chciałam tylko uzyskać informacje czy mogę coś z tym zrobić - zero zainteresowania. Niestety nie polecam i napewno więcej nie skorzystam.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dariusz Urban Inny

  Pan doktor prowadził moja druga ciążę. Jestem bardzo zadowolona,zarówno z opieki podczas ciąży jak i samego zakończenia. Doktor wykonywal ciecie, dopilnowal wszystkiego. Cc przebiegla bezproblemowo i bezstresowo. Szew cienki, praktycznie nie widoczny. Podczas pobytu w szpitalu Doktor codziennie zagladal i sprawdzał czy wszystko wporzadku. Jest bardzo miłym i smypatycznym człowiekiem. Na kazde pytania odpowiadal, w kryzysowych sytuacjach byl dostepny pod telefonem i bezproblemowo umawial wizyte mimo braku miejsc. Dzięki temu wiedzialam ze jestem pod opieką a nie pozostawiona sama sobie. Serdecznie polecam


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Jaszkowicz Inny

  Niestety lekarz nie spełnił moich oczekiwań. Obydwa problemy z jakimi się pojawiłam nie zostały wyleczone (3 tyg od wizyty leki się skończyły).

  Tradzik na skórze tylko się pogorszył. Spytałam lekarza czy nie muszę iść na dodatkowe badania aby odpowiednio dobrać leki. Odpowiedź po co?

  Po oznajmieniu że nie chce brać antybiotyków na tradzik bo już kiedyś brałam i wrócił po odstawieniu usłyszałam to już od pani zależy czy chce sobie pani pomoc.

  Drugim problemem była wysypka na skórze której lekarz nie potrafiła zdiagnozowac przepisała leki które pomogły ale nie wyleczyły do końca.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Mariusz Świąder Inny

  Wybrałam tego lekarza ponieważ odpowiadał mi termin wizyty i żałuję. Dr małomowny, niekontaktowy, wydał suche polecenia, wykonał badanie trwające max 5 min, rzucił mi papier do wytarcia i kazał wyjść na zewnątrz i poczekać na opis. Mam porównanie z innymi radiologami, którzy mimo, że nie muszą to skomentują wynik badania, wytłumaczą lub chociaż powiedzą, że jest ok lub nie. Tutaj kompletny brak empatii, podejścia do pacjenta i jakiegokolwiek kontaktu z doktorem. Opis małoszczegółowy. Nie polecam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Mirosław Tracz Inny

  P.Tracz jest bardzo dobrym psychologiem.Bardzo profesjonalnie podszedł do mojego problemu.Z czystym sumieniem polecam


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Mirosław Tracz Inny

  Wizyty przebiegają w miłej atmosferze. Pan Magister jest bardzo komunikatywny. Po kilku wizytach czuje się znacznie lepiej. Polecam!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Franczak-Józefkiewicz Inny

  Nie polecam Pani doktor. Zle postawiona diagnoza, zle dobrane leki. Zalecone leczenia bez wyników badan.
  Pani doktor zupelnie nie poznala sie na schorzeniu, podala leki na alergię, nastepnie leki na przeplywy krwi. Kasa za wizyty i leki wyrzucona w błoto. Koniec koncow neurolog stwierdzil ze to jest przyczyna laryngologiczna a jak widac Pani Laryngolog nie rozpoznala co dolega. Wizyty kontrolne i dwa razy wypisane leki bez postawienia diagnozy. Nie polecam


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Mirosław Tracz Inny

  Polecam terapię u Pana Tracza, profesjonalne podejście do problemu w atmosferze budzącej zaufanie. Owocna współpraca z zamierzonym efektem terapeutycznym. Bardzo polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania