Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Dental powstała w 1993 roku. Obecnie stanowi zespół 3 oddziałów znajdujących się w Poznaniu, Wronkach i Śremie. W ciągu 21 lat zebraliśmy doświadczenie i wypracowa... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Kliniki DENTAL s.c.

Szyperska 1

61-754 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Kliniki DENTAL s.c.

Jana Kilińskiego 1

63-100 , Śrem , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Dental powstała w 1993 roku. Obecnie stanowi zespół 3 oddziałów znajdujących się w Poznaniu, Wronkach i Śremie. W ciągu 21 lat zebraliśmy doświadczenie i wypracowaliśmy standardy pozwalające na zaproponowanie leczenia łączącego w sobie:

1. Trwałość
2. Estetykę.
3. Bezpieczeństwo
4. Profesjonalną obsługę


Na nasze zabiegi pacjent dostaje 3-letnią pisemną gwarancję.

Przejrzystość naszego działania zostało w 2003 roku potwierdzone przyznaniem międzynarodowego certyfikatu Zarządzania Jakością ISO 9001–2000. Uzyskaliśmy go jako pierwsza w Poznaniu przychodnia stomatologiczna i co roku poddajemy się ocenie zewnętrznych audytorów.

Przykładamy dużą wagę do profesjonalnej obsługi. Wyznaczamy standardy, w których pacjent czuje się ważny i jest w centrum zainteresowania. Posługujemy się prostym i zrozumiałym językiem dbając o komfort pacjenta przy podejmowaniu decyzji dotyczących zakresu leczenia. Wspomagamy się specjalnie do tego przygotowanymi materiałami. Tworzymy partnerskie relacje pomiędzy lekarzem, a pacjentem.

Dental to także przyjazne wnętrza, w których oczekiwanie na wizytę może uprzyjemnić lektura, słuchanie muzyki czy filiżanka aromatycznej, świeżo zaparzonej kawy. W klimatyzowanych gabinetach, zapominając o leczeniu, można odpocząć po dniu pracy...

Zabiegi

 • stomatologia zachowawcza
 • stomatologia estetyczna
 • protetyka stomatologiczna
 • implantologia
 • endodoncja
 • profilaktyka
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marcin de Mezer Inny

  Sposób przeprowadzonego leczenia nie pozwala mi na pozostawienie innej opinii. Leczenie aparatem ortodontycznym trwało długo za długo, kosztowało też jak można się domyślić wiele - na ostatniej prostej trafiłam na lekarza stomatologa który poradził bym sprawdziła u innych 'ortodontów' i zaopiniowała czas i sposób leczenia ortodontycznego. Po paru wizytach u innych specjalistów dowiedziałam się o wielu błędach i jedynej opcji jaką było ponowne założenie aparatu u innego lekarza. Po prawie 4 latach z aparatem na zębach. Co ciekawe żaden z ortodontów nie wystawił pozytywnej opinii względem przebiegu leczenia. Strata nerwów, czasu i pieniędzy sprawiła, że bardzo ciężko mi zaufać już jakiemukolwiek innemu specjaliście.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marcin de Mezer aparaty stałe

  Kilka lat temu miałam zakładany aparat u Pana Marcina. Wszystko niby szło super. Jak się teraz okazało leczenie było źle prowadzone i przez to kolejny raz noszę aparat. Pan Doktor nie powiedział o wielu rzeczach. Dodatkowo cierpię na zwyrodnienie stawu i aparat A raczej leczenie miało pomóc A było wręcz przeciwnie. Nie polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania