Informacje o placówce

Gabinety

Klinika Stomatologii PERIOMEDICA

J. Olbrachta 23, Wola

01-102, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Maria Kościuk-Perkowska

  Stomatolog, lek. dent.

  • D
   Lokalizacja: Klinika Stomatologii PERIOMEDICAUsługa: niezlokalizowany ból, kontrola, leczenie zapalenia

   Genialna stomatolożka i przemiła osoba, niestety ma bardzo długie terminy - ponad miesiąc :(
   Jednak wolę zaczekać miesiąc czy dwa, niż ryzykować leczenie u innego lekarza, po którym dr Kościuk będzie poprawiać

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Dr. Maria Kościuk-Perkowska przemiła, sympatyczna osoba, bardzo dokładnie, rzeczowo przedstawiła mi przyczynę związaną z krwawieniem moich dziąseł, już po pierwszej wizycie poleciłam Panią doktor mojej znajomej, która ma podobne problemy z dziąsłami jak ja.

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


 • Janusz Skrzypczyński

  Stomatolog, Chirurg, lek. dent.

  • D
   Lokalizacja: Lecznica Stomatologiczna DentaluxUsługa: usunięcie ósemki

   Świetny dentysta chirurg! Od 10 lat nie mogłem zdecydować się gdzie chirurgicznie usunąć problematyczną ósemkę. Do doktora trafiłem z polecenia i nie zawiodłem się, wszystko trwało może z 20 min. bez żadnego bólu i komplikacji, po zejściu znieczulenia sięgnąłem jedynie po 2 tabletki ketonalu, a na drugi dzień nie było już żadnego bólu. Dzięki doktorowi zmieniłem podejście do leczenia zębów.

  • M
   Lokalizacja: Lecznica Stomatologiczna Dentalux

   Wszystkie opinie o doktorze są prawdziwe w 100%. Zazwyczaj podchodzę sceptycznie do opinii w internecie ; wiadomo - często piszą pracownicy albo sami lekarze. Doktor jest fenomenalny! Każdemu polecam, kto tak jak ja miał przejęcia po wyrwaniu poprzednich ósemek. Wszystko trwało kilkanaście minut i nic nie bolało! Nie było bólu ani w trakcie ani po zabiegu. Czucie nie zanikło ani w twarzy ani w języku. Jestem pełna podziwu i cieszę się, że udało mi się trafić właśnie do niego. Może nie powinnam pisać tak dobrej opinii bo została mi do wyrwania jeszcze jedna ósemka a i tak już teraz do dr czeka się dwa miesiące :)

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu


 • Mateusz Stegienko

  Stomatolog, lek. dent.

  • Lokalizacja: Klinika Stomatologii PERIOMEDICA

   Z całego serca polecam Pana Doktora. Zwykle do dentysty idzie się z przykrej konieczności, zaś do Pana doktora z uśmiechem i pewnością, że wszystko będzie dobrze. Wcześniejszy dentysta nie tylko nie potrafił mi pomóc ale także zbagatelizował mój problem z zębami. Na szczęście trafiłam do Pana Doktora, który potrafił uporać się z problemem. Jako pacjentka Pana doktora czuje się zaopiekowana i świetnie prowadzona. To wielkie szczęście mieć takiego stomatologa ????

  • M
   Lokalizacja: Klinika Stomatologii PERIOMEDICA

   Polecam serdecznie wizyty i leczenie u dr Stegienko. To Lekarz przez duże L. Cechuje go pełen profesjonalizm poparty ogromną wiedzą i doświadczeniem. Zawsze miły, dokladny i uśmiechniety. Leczenie zawsze wg ustalonego planu dzialania, poparte badaniem obrazowym. I co najwazniejsze nic nie boli???? A sprzęt i klinika na najwyższym poziomie. Nawet mój 3,5 letni syn uwielba chodzic do dr Mateusza i stosuje sie do jego rad i zasad???????????? Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu