KLINIKA STOMATOLOGII I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ ORTOESTETICA

(25 opinii)

W naszym gabinecie oferujemy Pacjentom nowoczesne leczenie stomatologiczne oparte na koncepcji opracowanej przez profesora Rudolfa Slavicka. Przy przygotowaniu planu leczenia bierzemy pod uwagę aspekt... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

KLINIKA STOMATOLOGII I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ ORTOESTETICA

Władysława Cieszyńskiego 36/44

80-809, Gdańsk, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

W naszym gabinecie oferujemy Pacjentom nowoczesne leczenie stomatologiczne oparte na koncepcji opracowanej przez profesora Rudolfa Slavicka. Przy przygotowaniu planu leczenia bierzemy pod uwagę aspekt estetyczny i funkcjonalny. Dr Aleksandrowicz jako uczestniczka prestiżowych warsztatów szkoły wiedeńskiej zdobyła cenne doświadczenie z zakresu diagnostyki oraz budowania planu leczenia dla pacjentów z problemami stawowymi, wymagającymi leczenia z zakresu ortodoncji i protetyki funkcjonalnej. Poprzez wdrożenie holistycznej metodyki pracy z pacjentem przygotowany plan leczenia ortodontycznego gwarantuje osiągnięcie trwałych efektów. Jako jedni z nielicznych gabinetów w Trójmieście oferujemy leczenie wad zgryzu w oparciu o teorię funkcjonalną, która zapewnia trwały efekt, zmniejsza możliwość nawrotu wady i przyczynia się do leczenia zaburzeń stawów, mięśni i bólów głowy.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Agnieszka Nowińska

  Stomatolog, Protetyk, Chirurg Stomatologiczny, lek. dent.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: KLINIKA STOMATOLOGII I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ ORTOESTETICAUsługa: pruchnica zębów dziecko 6 lat

   Każde działanie było omówione z dzieckiem pozytywne nastawienie i szybka reakcja ....opieka bardzo dobra

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: KLINIKA STOMATOLOGII I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ ORTOESTETICAUsługa: chirurgia stomatologiczna

   Podczas swojej wizyty miałem chirurgicznie usuwaną szóstkę - wszystko poszło bardzo sprawnie i profesjonalnie. Pani Agnieszka jest specjalistką w swoim fachu a do tego bardzo uprzejmą osobą, chętnie i w zrozumiały sposób odpowiada na nurtujące pytania ;) Z pewnością będę korzystać z usług Pani doktor w przyszłości, polecam każdemu!

  Zobacz wszystkie opinie (26) o tym lekarzu