O nas

Zapraszamy Państwa do przychodni Ka–Medica, znajdującej się w Warszawie na zielonym Żoliborzu. Specjaliści naszej kliniki posiadają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie ginekologii i położnictwa, na co dzień pracują w szpitalach Warszawy i okolic – otaczając troskliwą opieką kobiety w czasie ciąży, w połogu i po porodzie. Klinika zapewnia szeroki wachlarz badań diagnostycznych, specjalizuje się również w leczeniu niepłodności i pomaga w doborze antykoncepcji. Zaufanie pacjentów jest dla lekarzy i całego zespołu najwyższym wyróżnieniem, ogromne znaczenie ma dla nas rozmowa i bezpośredni kontakt - dokładamy wszelkich starań, aby będąc pod naszą opieką czuli się Państwo bezpiecznie i komfortowo. Gwarantujemy profesjonalne wyposażenie kliniki i gabinetów oraz najnowocześniejszą aparaturę ultrasonograficzną. W naszej klinice łączymy najwyższe kompetencje w zakresie specjalizacji: - ginekologia - położnictwo - urologia - medycyna estetyczna - psychiatria - dietetyka - badania obrazowe (USG) - badania laboratoryjne W przychodni zlokalizowany jest punkt pobrań, do którego zapraszamy dorosłych oraz dzieci. W trosce o naszych najmłodszych pacjentów jest dostępna wykwalifikowana pielęgniarka pediatryczna, która zadba o komfort Państwa pociech. Do Państwa dyspozycji jest dostępne miejsce w garażu podziemnym. Mogą być Państwo pewni, że bez względu na potrzebę czy problem, pomożemy szybko i skutecznie, dobierając najwłaściwsze dla Państwa leczenie i zabieg.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • USG Voluson
 • Kolposkop
 • KTG
 • Laser RF
 • Laser Mona Lisa
Dowiedz się więcej

Opinie o lekarzach z tej placówki (164)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Janusz Wojciech Wieczorek USG tarczycy

  Bardzo sympatyczny Pan dr. Zaangażowany, szczegółowo tłumaczy badanie, na bieżąco wszystko wyjaśnia. Polecam wszystkim wizytę u Pana doktora.
  Polecam wszystkim.

  C
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Janusz Wojciech Wieczorek USG jamy brzusznej

  Wspaniały fachowiec, przesympatyczny, pełen profesjonalizmu i empatii Człowiek. Z zaangażowaniem i wyczerpująco odpowiedział na pytania. Serdecznie pozdrawiam Pana Doktora.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Janusz Wojciech Wieczorek USG piersi

  Badanie było bardzo dokładne. Pan doktor wszystko wyjaśnił, kilka razy sprawdził, czy wszystko zbadał. Bardzo miły, empatyczny lekarz. Polecam, bo dawno się z takim nie spotkałam.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Katarzyna Huzior konsultacja ginekologiczna + USG + cytologia

  Pani doktor bardzo sympatyczna, zaangażowana. Przyjęła mnie jeszcze przed czasem. Nie była to wizyta „ z zegarkiem w ręku”. Pani doktor odpowiedziała na wszystkie moje medyczne pytania, nie tylko związane z ginekologia. Bardzo delikatnie przeprowadzone badanie. Polecam!

  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Magdalena Hołownia-Broniatowska USG prenatalne + test PAPP-a

  Jestem w pełni zadowolona z wizyty, Pani Doktor jasno przekazała szczegóły podczas wizyty i badania. Odpowiadała na wątpliwości oraz zadawane pytania i szczegółowo przeprowadziła badanie. Polecam

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania