Jesteśmy nowoczesnym centrum medycznym, które tworzą pasjonaci medycyny, lekarze kilkunastu specjalizacji, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem wspierają pacjentów w procesie leczenia. Kompleksowość ... więcej

Lekarze przyjmujący w placówce

 • Adrian Wygrabek

  Adrian Wygrabek

  dietetyk
  ciesze sie ze trafilam na pana adriana. w koncu zdrowo chudne :) teraz wiem ze nie ma sensu stosowanie tych wszystkich diet cud, bo co z tego ze chudl...
 • Agnieszka Jabłeka

  Agnieszka Jabłeka

  geriatra
  Bardzo kompetentny lekarz z prawidłowym podejściem do pacjenta seniora. Gdyby jeszcze mamusia chciała się do wszystkiego stosować, ale to inna bajka.
 • Dariusz Basek

  Dariusz Basek

  chirurg,chirurg dziecięcy
  Operował mojego syna, przed zabiegiem poinformował dokładnie o jego przebiegu i ewentualnych komplikacjach. Wszystko przebiegło bez problemów, zarówno...
 • Anna Matuszewska

  Anna Matuszewska

  dermatolog
  Bardzo dziękuję miłej i sympatycznej Pani doktor za fachową pomoc, dobrane maści i dokładne omówienie jak je stosować.
 • Ewelina Stawicka-Ociepka

  Ewelina Stawicka-Ociepka

  ginekolog
  Byłam u Pani doktor świeżo po poronieniu , Pani doktor wykazała się wielkim zrozumieniem i taktem . Całe badanie i rozmowa była przeprowadzona w cudow...
 • Marta Maciak

  Marta Maciak

  stomatolog
  Pani doktor jest naprawdę profesjonalistką polecam zwłaszcza za cierpliwość do dzieci tłumaczy każdy swój krok i dziecko jest spokojne.
 • Aleksandra Herman-Rusiecka

  Aleksandra Herman-Rusiecka

  stomatolog
  Polecam. Całe życie chodzę do jednej dentystki i zawsze jestem zadowolona. Stara się wymyślić jak najlepiej pomóc pacjentowi, bez zdzierania z niego p...
 • Maria Zieleźnik-Suchanek

  Maria Zieleźnik-Suchanek

  radiolog
  Byłam u Pani Doktor pierwszy raz profesjonalnie wykonane usg jestem bardzo zadowolona z wizyty wszystko dokładnie wyjaśnione lekarz dużo czasu poświ...
 • Jacek Kostecki

  Jacek Kostecki

  chirurg naczyniowy,chirurg
 • Robert Repeć

  Robert Repeć

  chirurg,proktolog
 • Tomasz Korzeniowski

  Tomasz Korzeniowski

  chirurg plastyczny
 • Beata Labus

  Beata Labus

  anestezjolog
 • Natalia Szokalska

  Natalia Szokalska

  fizjoterapeuta
 • Mateusz Pawlukiewicz

  Mateusz Pawlukiewicz

  fizjoterapeuta
 • Aleksandra Chlebek

  Aleksandra Chlebek

  fizjoterapeuta
 • Justyna Dewódzka

  Justyna Dewódzka

  fizjoterapeuta
 • Arkadiusz Tomasz Orzeł

  Arkadiusz Tomasz Orzeł

  internista,kardiolog
 • Rafał Paweł Gardas

  Rafał Paweł Gardas

  internista,kardiolog
 • Agata Nowak

  Agata Nowak

  fizjoterapeuta
 • Maria Szpara

  Maria Szpara

  stomatolog

Inne placówki

Informacje o placówce

O nas

Jesteśmy nowoczesnym centrum medycznym, które tworzą pasjonaci medycyny, lekarze kilkunastu specjalizacji, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem wspierają pacjentów w procesie leczenia.
Kompleksowość opieki i indywidualne podejście do pacjenta to priorytety naszej codziennej działalności. Zaangażowanie zespołu INMEDICO daje gwarancje najwyższych standardów opieki nad pacjentem, trafności diagnozy i skuteczności przeprowadzanych zabiegów.
Zapewniamy dostęp do specjalistycznych konsultacji lekarzy kilkunastu specjalizacji, zaawansowanej diagnostyki, oraz szerokiego zakresu wyspecjalizowanych zabiegów. Wykonujemy zabiegi zarówno w trybie ambulatoryjny, jak i w trybie jednego dnia. Umożliwia to profesjonalna sala operacyjna, spełniająca najwyższe standardy jakości gwarantujące bezpieczeństwo pacjenta.
W ramach działalności chirurgii zabiegów krótkoterminowych INMEDICO wykonywane są zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, chirurgii naczyniowej, urologii, chirurgii ogólnej, ginekologii. Do dyspozycji pacjentów oddane zostały kameralne pokoje, w których pod opieką profesjonalnego personelu pacjenci wracają do pełni sił.
W ramach Centrum Medycznego INMEDICO funkcjonuje jedyne w Tychach i jedno z nielicznych na terenie Śląska Centrum Leczenia Ran Przewlekłych. W tym miejscu Pacjent dotknięty problemem rany przewlekłej znajdzie kompleksową, wielospecjalistyczną pomoc. Dzięki zaangażowaniu i współpracy lekarzy wielu specjalności (chirurg naczyniowy, angiolog, kardiolog, internista, diabetolog, podolog, dietetyk) podejmujemy się najtrudniejszych przypadków uzyskując bardzo dobre efekty leczenia.
W Centrum Medycznym INMEDICO działa również Centrum Rehabilitacji oraz Centrum Stomatologii.
Wiemy, że tylko ciągły rozwój pozwala oferować najwyższą jakość. Z myślą o tym uruchomiliśmy zostało Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne INMEDICO, w którym odbywają się szkolenia, warsztaty, wykłady, cykliczne spotkania zarówno dla lekarzy, jak i pacjentów.
Centrum Medyczne INMEDICO położone jest w Tychach przy głównej drodze. Dla komfortu pacjentów przygotowane zostały miejsca postojowe, również w ramach parkingu podziemnego.

Centrum Medycznym INMEDICO oferuje:
w pełni wyposażony blok operacyjny
2 gabinety zabiegowe
12 gabinetów konsultacyjnych
6-łóżkowy oddział chirurgii krótkoterminowej

Centrum Medycznym INMEDICO wyposażone zostało w innowacyjne urządzenia VACUMED® wykorzystujące technikę zmiennego, przerywanego podciśnienia. Technologia zmiennego podciśnienia jest bezpieczną formą terapii opartą na doświadczeniach medycyny kosmicznej. Urządzenie VACUMED® skonstruowano wykorzystując cylindryczną komorę (tubę) dla zapewnienia optymalnych warunków zabiegu. W trakcie zabiegu pacjent leży na plecach, komora zamyka dolną część ciała, do łuku żebrowego. Zabieg trwa 20-40 minut i jest całkowicie bezpieczny. Najlepiej wykonywać serię 10 zabiegów w cyklu co 2-3 dni.

Zastosowanie VACUMED®
choroby wewnętrzne, angiologia, flebologia, kardiologia, dermatologia
zwiększenie obwodowego krążenia krwi
aktywacja przepływu żylnego i limfatycznego
poprawa kondycji fizycznej
łagodzenie bólu
drenaż limfatyczny
wzmocnienie tkanki łącznej dla lepszego funkcjonowania fizjologicznej pompy mięśniowej
Wskazania
przewlekła niewydolność żylna
zespół pozakrzepowy
obrzęki
owrzodzenia
obrzęki pourazowe i pooperacyjne
miażdżyca zarostowa tętnic
naczyniopochodne zaburzenia erekcji
problem „stopy cukrzycowej”
problemy z przemianą materii
profilaktyka (osłabienie żył, cellulit, wiotka skóra)

Przeciwwskazania
choroba wieńcowa
hipotonia z tendencją do zapaści
zakrzepy żylne i zagrożenie zakrzepów z zatorami
zakrzepowe zapalenie żył
ostre stany zapalne w obszarze poddanym zabiegowi
zaawansowana ciąża (powyżej 3 miesiąca)

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Gabinety

 • INMEDICO

  Wąska 7

  43-100, Tychy, śląskie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dariusz Basek

  Chirurg, Chirurg Dziecięcy, dr n. med.

  • B

   Operował mojego syna, przed zabiegiem poinformował dokładnie o jego przebiegu i ewentualnych komplikacjach. Wszystko przebiegło bez problemów, zarówno syn, jak i my jesteśmy bardzo zadowoleni z podejścia pana doktora do pacjenta i rodziców. Zarówno fachowość Pana doktora, jak i kultura są na najwyższym poziomie. Oby wszyscy lekarze tacy byli !

  • K

   Mój syn Konrad był pacjentem CZD na Oddziale Chirurgii pod opieką dr D.Baska. Po przeprowadzonej operacji pęcherzyka żółciowego i śledziony syn musiał pozostać na dłuższy czas na oddziale. Jestem ogromnie wdzięczny panu doktorowi za opiekę, trafne decyzje i diagnozy w leczeniu. Za dodatkowe pochylenie się i analizowanie jego przypadłości chorobowych. Za informacje udzielane każdorazowo co zamierza dalej robić. Jakie badania, konsultacje. Za to, że postawił syna na nogi, za to, że syn dzisiaj może zagrać w piłkę. DZIĘKUJEMY !

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Adrian Wygrabek

  Dietetyk,

  • K

   ciesze sie ze trafilam na pana adriana. w koncu zdrowo chudne :) teraz wiem ze nie ma sensu stosowanie tych wszystkich diet cud, bo co z tego ze chudlam skoro zaraz wszystko wracalo?
   pan adrian jest mila osoba i slucha pacjenta, wiec jesli ktos ma watpliwosci to moze byc spokojny.


 • Aleksandra Herman-Rusiecka

  Stomatolog,

  • M

   Polecam. Całe życie chodzę do jednej dentystki i zawsze jestem zadowolona. Stara się wymyślić jak najlepiej pomóc pacjentowi, bez zdzierania z niego pieniędzy.

  • I

   Profesjonalna przemiła obsługa i atmosfera .Miałam kilka długich skomplikowanych zabiegów ,siadając na fotel byłam zawsze spokojna a schodząc bardzo zadowolona .
   Polecam


 • Marta Maciak

  Stomatolog, lek. dent.

  • A
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Pani doktor jest naprawdę profesjonalistką polecam zwłaszcza za cierpliwość do dzieci tłumaczy każdy swój krok i dziecko jest spokojne.

  • K
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor jest świetną profesjonalistką. Uświadomiła mi rzeczy o których inni stomatolodzy nie mieli pojęcia. Na pewno będę leczyła się w tym gabinecie.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Ewelina Stawicka-Ociepka

  Ginekolog, lek.

  • Lokalizacja: Genom

   Byłam u Pani doktor świeżo po poronieniu , Pani doktor wykazała się wielkim zrozumieniem i taktem . Całe badanie i rozmowa była przeprowadzona w cudownej atmosferze . Pani doktor była bardzo delikatna i rzeczowa . Wszystko wytłumaczyła i wsparła. O wszystko bardzo szczegółowo wypytywała tak by dalsze zalecenia dobrać jak najlepiej do mojej osoby by w miarę możliwości zapobiec ponownej utracie ciąży. Na pewno będę u Pani doktor prowadzić moją ciąże i będę przychodzić na konsultację. Każdej Pani niezdecydowanej polecam z całego serca . Takich dobrych, fachowych i ciepłych lekarzy nam potrzeba . Polecam z Całego serca Panią doktor.

  • S
   Lokalizacja: JK MEDICAL Sp.j.Usługa: USG ginekologiczne

   Pani doktor na wizycie wykazała się dużym profesjonalizmem, świetnym podejściem do pacjenta. W bardzo dokładny i jasny sposób tłumaczyła wszystko co robiła podczas badania oraz odpowiadała wyczerpująco na każde pytanie. Pani doktor pomimo młodego wieku, wydaje się być lekarzem "z powołaniem", którego niestety coraz częściej brakuje lekarzom.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Agnieszka Jabłeka

  Geriatra, dr

  • M
   Lokalizacja: INMEDICOUsługa: zaniki pamięci mojej mamusi

   Bardzo kompetentny lekarz z prawidłowym podejściem do pacjenta seniora.
   Gdyby jeszcze mamusia chciała się do wszystkiego stosować, ale to inna bajka.


 • Maria Zieleźnik-Suchanek

  Radiolog,

  • J
   Lokalizacja: ArtesMedUsługa: USG piersi

   Byłam u Pani Doktor pierwszy raz profesjonalnie wykonane usg jestem bardzo zadowolona z wizyty wszystko dokładnie wyjaśnione lekarz dużo czasu poświęca pacjentowi ,uprzejma .Polecam


 • Anna Matuszewska

  Dermatolog, lek.

  • L
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: INMEDICOUsługa: konsultacje dermatologiczne

   Bardzo dziękuję miłej i sympatycznej Pani doktor za fachową pomoc, dobrane maści i dokładne omówienie jak je stosować.

  • L
   Lokalizacja: INMEDICO

   Witam Bardzo miła Pani doktor wizyta odbyła się 11 01 2018 jestem w trakcie leczenia i po tych paru dniach jest znaczna poprawa serdecznie pozdrawiam i polecam Panią Dr Anne. Leszek

  Zobacz wszystkie opinie (39) o tym lekarzu