Na początku była empatia – otwartość na drugiego człowieka i chęć zrozumienia jego potrzeb. Była też nasza pasja – medycyna. Ich połączenie dało początek Infemini. Myśląc o przyszłości już dzisiaj edu... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Infemini Medi Home

Kielecka 23

02-551 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Na początku była empatia – otwartość na drugiego człowieka i chęć zrozumienia jego potrzeb. Była też nasza pasja – medycyna. Ich połączenie dało początek Infemini. Myśląc o przyszłości już dzisiaj edukujemy i obalamy mity w temacie zdrowia i dbania o siebie.
Infemini powstała po to, aby profesjonalnie i holistycznie opiekować się zdrowiem kobiet w każdym wieku i na różnych etapach życia, co oznacza odpowiedzialne i pełne szacunku podejście lekarzy do zdrowia i samopoczucia każdej z Was.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Hanna Błaszczyk

  Ginekolog, Lekarz W Trakcie Specjalizacji, lek.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor. Zostałam przyjęta na Ursynowie w CMP, uzyskałam wszystkie niezbędne informacje, a cytologia oraz USG przebiegły bezboleśnie i w bardzo komfortowych warunkach. Dr Błaszczyk jest miłą, uśmiechniętą oraz profesjonalną osobą. Polecam.

  • E
   Lokalizacja: Przychodnia WilanówUsługa: konsultacje ginekologiczne

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani Doktor była rzeczowa, wykonała badania i odpowiedziała na moje pytania. Polecam Panią Doktor.


 • Sławomir Zaboklicki

  Gastrolog, Lekarz Medycyny Pracy, Internista, lek.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: pobyt w szpitalu

   To dzięki temu Lekarzowi uniknąłem bardzo skomplikowanej operacji związanym z licznym krwawieniem śluzówki żołądka. Już miałem wyznaczony termin operacji a obecny w Zespole konsultacyjnym dr Zaboklicki stwierdził, że bierze na siebie wyprowadzenie mnie ze schorzenia żołądka na prostą i tak się stało - czyli bezoperacyjnie. Długotrwała dieta, zaordynowane leki specjalistyczne i po kilku miesiącach wyszedłem ze Szpitala. Potem okresowo robiłem gastroskopię i diagnoza idąca ku pełnemu wyleczeniu. i To Lekarz z powołania. Niech żyje długo i w zdrowiu. Potrzebny jest nie tylko swojej wspaniałej Rodzinie - którą miałem zaszczyt poznać osobiście - ale i Pacjentom którym go serdecznie polecam. .

  • Z
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Macromedica Centrum MedyczneUsługa: bóle brzucha

   Od lat leczę się u Pana Doktora. Mam zespół jelita drażliwego. Jak się zapomnę z dietą lub mam stres choroba się odnawia. Pan Doktor Zaboklicki zawsze skutecznie mnie ratuje. Poza tym jest ciepłym, życzliwym i dobrym człowiekiem. Bardzo polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu


 • Marzena Sekuła

  Psycholog,

  • O
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Dzięki Pani Marzenie, schudłam ponad 25kg! Tłumaczy świetnie dietę, podejście ma rewelacyjne. Nie mam efektu Jo-jo.


 • Katarzyna Czekaj

  Ginekolog, lek.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Renort Słuchając CiałaUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Urodziłam 4 dzieci, każdą ciążę prowadził inny lekarz, przy czwartej ciąży zdecydowałam się na dr Katarzynę Czekaj i to było najlepsza decyzja, dokładne badania, wsparcie merytoryczne oraz profesjonalne podejście super polecam a Pani doktor Kasia bardzo dziękuję.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Renort Słuchając CiałaUsługa: prowadzenie ciąży

   Cudowna kobieta. Zaangażowana, bardzo sympatyczna i dokładna. Prowadzi już moja druga ciążę. Bardzo serdecznie polecam Panią doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Ameera Anna Ibrahim

  Psycholog, Seksuolog, Psychoterapeuta,

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Pani Ameera jest nie tylko prawdziwą profesjonalistką w tym, co robi, ale przede wszystkim jest bardzo ciepłą i serdeczną osobą. Wyrozumiałość Pani Ameery pomogła mi się otworzyć podczas terapii, której na początku bardzo się obawiałam. Pani Ameera potrafi rzeczowo wytłumaczyć przyczyny problemów psychologicznych i motywuje do zmian w życiu, przede wszystkim do pokochania siebie. Jest uważną słuchaczką oraz jest bardzo zaangażowana w proces terapeutyczny. Każde spotkanie jest w bardzo miłej atmosferze i nawet po jednym spotkaniu można się bardzo dużo dowiedzieć. Cała moja terapia jest przeprowadzana on-line i nie ma z tym żadnego problemu. Mogę śmiało powiedzieć, że terapia z Panią Ameerą odmienia moje życie na lepsze, za co będę zawsze wdzięczna.

   Polecam Panią Ameerę z całego serca i dziękuję za wspólne spotkania.

  • T
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Rewelacyjny specjalista i wspanialy sluchacz. Pani Ameera bardzo mi pomogla w trakcie spotkan zrozumiec i pokochac siebie. Bardzo goraco polecam wszystkim, bo jest to najlepsza inwestycja w siebie.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Marta Szajnik

  Ginekolog, dr hab. n. med.

  • N
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Infemini Medi HomeUsługa: konsultacja ginekologiczna

   bardzo profesjonalna wizyta, pani doktor powiedziała mi wiele rzeczy, których nie usłyszałam od kilku lekarzy u których byłam dotychczas. duża wiedza i bardzo miłe podejście do pacjenta, pełne empatii. polecam :)

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Infemini Medi HomeUsługa: cytologia

   Pani doktor bardzo ciepła i sympatyczna, dokładnie wszystko wytłumaczone. Samo badanie szybkie, bezbolesne.

  Zobacz wszystkie opinie (52) o tym lekarzu


 • Martyna Micek

  Ginekolog, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Babka MedicaUsługa: konsultacja ginekologiczna + USG ginekologiczne

   Pani Doktor jest bardzo miła i kontaktowa. Uzyskałam odpowiedzi na wszystkie pytania. Wizyta przebiegła sprawnie, w bardzo komfortowej atmosferze i bez presji czasu. Czuję się zaopiekowana. Zdecydowanie polecam!

  • K
   Lokalizacja: Infemini Medi HomeUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Była to moja pierwsza wizyta jednak oceniam ją bardzo pozytywnie. Pani Doktor jest bardzo szczegółowa i dokładna. Wyjaśnia wszystko bardzo dokładnie.

  Zobacz wszystkie opinie (39) o tym lekarzu


 • Wanda Baltaza

  Dietetyk, dr n. o zdr.

  • T
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Infemini Medi HomeUsługa: konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

   Konstruktuwnie i inspirująco. Dało się odczuć, że Pani doktor ma konkretny plan jak zamienić mnie w lepszą wersję .

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Infemini Medi HomeUsługa: konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

   Wizyta przebiegła w komfortowej atmosferze. Zaangażowanie , wiedza, profesjonalizm Pani Wandy Baltaza oraz zrozumienie problemu towarzyszy podczas całej rozmowy.
   Polecam.


 • Rafał Zadykowicz

  Ginekolog, lek.

  • J
   Lokalizacja: Klinika Położnictwa i Perinatologii, Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital KlinicznyUsługa: Inny

   Jestem pod ogromnym wrażeniem kompetencji doktora Zadykowicza. Pierwszy raz w życiu czuję się tak profesjonalnie zaopiekowana przez lekarza. Prowadziłam u Niego swoją drugą ciążę (z cukrzycą) i gdy porównuję jakość opieki lekarskiej z moimi doświadczaniami z pierwszej ciąży, to... tego się nie da porównać. Tutaj zawsze otrzymywałam szczegółowe i wyczerpujące wyjaśnienia na każde zadane pytanie, lekarz sam też poruszał tematy, o których bym nawet nie pomyślała, przeprowadzał szczegółowy wywiad, odnosił się do wcześniej zebranej dokumentacji, pytał o wcześniejsze dolegliwości, szukał rozwiązań do skutku. Zawsze podczas wizyty mam poczucie, że moja historia medyczna ma ciągłość i nie jestem pacjentką "z ulicy". Poza tym, pan doktor reagował na dolegliwości i kierował na dalszą diagnostykę nawet wtedy, kiedy internista nie widział problemu lub wykonał badania pobieżnie. Jestem bardzo zadowolona i z całego serca będę polecała doktora Zadykowicza wszystkim kobietom poszukujacym fachowej opieki podczas ciąży.

  • M
   Lokalizacja: Idealist Ginekologia & Spa WarszawaUsługa: konsultacja położnicza

   Pan Doktor prowadzi moją ciąże. Jest bardzo miły, zaangażowany, wszystko dokładnie wyjaśnia. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do Pana Doktora i szczerze polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (36) o tym lekarzu


 • Joanna Głogowska

  Fizjoterapeuta, Seksuolog, mgr

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Babka MedicaUsługa: kinesiology taping (średni)

   Pani Joanna jest wspaniała! Sympatyczna, zaangażowana, bardzo empatyczna. Dzięki jej pomocy przetrwałam trudne momenty w ciąży. Bardzo polecam. Anioł! :)

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: FemiClinic

   Bardzo dziekuje za pomoc i nadzieje, że będzie dobrze! Profesjonalizm i podejście do pacjenta na najwyższym poziomie! Pani Joanna jest godna polecenia!!!

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania