IMPLADENT - Centrum Stomatologii i Implantologii

(20 opinii)

Zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego w Lublinie! Lekarze zatrudnieni w Centrum Stomatologii i Implantologii – Impladent, to wyjątkowi specjaliści w swojej dziedzinie, wykorzystujący podcz... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

IMPLADENT - Centrum Stomatologii i Implantologii

Al.Warszawska 15

20-451 , Lublin , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

IMPLADENT - Centrum Stomatologii i Implantologii

Kunickiego 153

20-451 , Lublin , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego w Lublinie!
Lekarze zatrudnieni w Centrum Stomatologii i Implantologii – Impladent, to wyjątkowi specjaliści w swojej dziedzinie, wykorzystujący podczas leczenia pacjentów najnowszą wiedzę i standardy współczesnej stomatologii, chirurgii stomatologicznej, protetyki i ortodoncji. Dodatkowo w swojej pracy dysponują najnowocześniejszym na rynku sprzętem i materiałami. Używając najlepszych i sprawdzonych metod jesteśmy w stanie zapewnić naszym pacjentom leczenie na najwyższym poziomie. W Centrum Stomatologii i Implantologii – Impladent świadczymy pełen zakres usług z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, ortodoncji, protetyki i chirurgii stomatologicznej. Szczególnym obszarem naszej działalności jest implantologia i protetyka stomatologiczna. Korzystamy z szerokiej gamy systemów i rozwiązań implantologicznych, przez co jesteśmy w stanie dopasować rozwiązanie protetyczne najlepiej jak to tylko możliwe. W diagnostyce wykorzystujemy precyzyjne systemy radiowizjografii oraz tomografię komputerową – pantomogram 3D, które pozwalają dokładnie i szczegółowo zaplanować leczenie endodontyczne, chirurgiczne i implantoprotetyczne. Dysponujemy własną, w pełni wyposażoną pracownią protetyczną, dzięki czemu zapewniamy szybką i bezproblemową realizację nawet najbardziej skomplikowanych prac protetycznych dla naszych pacjentów. W naszej pracowni wykorzystujemy najnowocześniejsze dostępne technologie – w tym kompleksowy system komputerowego wspomagania projektu i wykonania prac protetycznych CAD/CAM. Wieloletnie doświadczenie i tradycja stawia nas w gronie liderów stomatologii na lubelszczyźnie. Naszymi ambasadorami są zadowoleni z naszej pomocy pacjenci, a najlepszym dowodem na skuteczność prowadzonych przez nas działań prozdrowotnych są piękne i zdrowe uśmiechy naszych pacjentów.

Nasz sprzęt

 • Tomograf komputerowy CBCT / Pantomogram 3D
 • System protetyczny CAD/CAM

Zabiegi

 • Pełen zakres usług stomatologicznych, w tym:
 • Usuwanie kamienia, piaskowanie, polerowanie, fluoryzacja.
 • Leczenie kanałowe – nowoczesna endodoncja -podejmujemy się leczenia w trudnych przypadkach
 • Usuwanie złamanych narzędzi
 • Implantologia - wszczepianie implantów i prace protetyczne oparte na implantach zębowych
 • Augmentacja wyrostków zębodołowych
 • Odbudowa protetyczna, korony, mosty, protezy.
 • Zabiegi chirurgiczne - ekstrakcje ósemek
 • Leczenie ortodontyczne
 • Stomatologia estetyczna – wybielanie zębów
 • Leczenie chorób przyzębia, paradontozy
 • Diagnostyka radiologiczna - cyfrowa
 • Leczenie stomatologiczne pod mikroskopem
 • Korony pełnoceramiczne
 • Korony cyrkonowe
 • Wkłady koronowo-korzeniowe
więcej

Badania

 • Konsultacje chirurgiczne
 • Diagnostyka RTG - RVG - CBCT - 3D
 • Konsultacje implantologiczne
 • Konsultacje protetyczne
 • Konsultacje ortodontyczne
więcej

Choroby

 • Choroby przyzębia
 • Próchnica
 • Ubytki uzębienia
 • Wady zgryzu
 • Zęby zatrzymane
 • Torbiele
 • Stany pourazowe
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Mansur Rahnama chirurgia szczękowo-twarzowa

  Witam do pana profesora trafiłam z podejrzeniem raka zatrzonowcowego żuchwy byłam załamana. Profesor jest nie tylko wybitnym specjalistą ale także cudownym człowiekiem, który interesuje się swoim pacjentem (potrafi nawet zadzwonić do domu. To jest raczej niespotykane wśród lekarzy). Profesor wysłuchał mnie, pocieszył i pokierował na dalsze leczenie. Polecam Pana profesora wszystkim którzy tak jak ja stoją przed dylematem co zrobić dalej z wynikiem badania po którym świat się zawalił. Profesor Mansur Rahnama ma nie tylko rozległą wiedzę którą w prostych słowach przekazuje ale i ludzkie podejście do chorego człowieka. Bardzo serdecznie dziękuję panie profesorze za całe okazane serce i pomoc medyczną pozdrawiam Justyna A.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Zbigniew Leszcz Inny

  Pan doktor bezboleśnie i niezwykle sprawnie przeprowadził ekstrakcję mojej zniszczonej ósemki. Pełen profesjonalizm!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Mansur Rahnama chirurgia stomatologiczna

  Pan Profesor usuwał moje trzy zatrzymane ósemki, w tym jedną "leżącą".
  Każda z ekstrakcji przebiegła sprawnie i bezboleśnie. Zabieg przeprowadzony w sposób profesjonalny ale jednocześnie w bardzo przyjemnej atmosferze.
  Po zabiegu otrzymałam jasne wytyczne odnośnie dlaczego postępowania z raną. Obyło się bez komplikacji, a w pracy mogłam bez problemu pojawić się dzień po zabiegu.
  Wszystkim niezdecydowanym polecam wizytę u Pana Profesora


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Zbigniew Leszcz Inny

  Pierwszy raz otrzymałam poradę, bez naciągania na niepotrzebne koszty,jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty i podejścia do pacjenta


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Zbigniew Leszcz leczenie kanałowe

  Leczenie przebiegło zgodnie z wcześniejszymi założeniami Pana Zbigniewa. Mogę cieszyć się znów uśmiechem bez bólu zębów.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Przemysław Leszcz Inny

  W 2015 roku rozpoczęłam leczenie u pana doktora. Zostały mi zrobione min. trzy korony na dole (jedynki oraz dwójka), oraz wyrwana szóstka na górze.
  1) W 2016 roku, podczas jedzenia jedna korona złamała się. Zadzwoniłam do pana doktora z pytaniem, czy mam na to gwarancję, ale rozmowa była tak nieprzyjemna, że skorzystałam z wizyty u innego stomatologa.
  2) W pewnym momencie zaczęło mnie pobolewać dziąsło po wyrwanej szóstce oraz gromadziła się tam permanentnie ropa. Poszłam do innego dentysty i okazało się, że ząb nie został wyrwany do końca - spora część korzenia została.
  3) Kilka dni temu, podczas jedzenia, połamała się kolejna korona.
  Myślę, że dalszy komentarz jest zbędny.  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Mansur Rahnama chirurgiczne usuwanie zębów

  Pan Profesor jest najlepszym lekarzem u jakiegokolwiek byłam. To niesamowicie ciepły i opiekuńczy człowiek z ogromną cierpliwością. Zabieg usunięcia ósemki trwał zaledwie kilka minut. Nawet nie zorientowałam się kiedy było już po wszystkim. Niesamowicie się bałam, ponieważ miałam bardzo przykre doświadczenia z usuwaniem ósemki. Trzy lata temu taki zabieg wykonywałam u innego lekarza. Męczarnie trwały prawie 4 godziny. U Pana Profesora wszystko wyglądało zupełnie inaczej. To prawdziwy specjalista. Wszystkim, którzy boją się szczerze polecam Pana Profesora. Nie ma lepszego fachowca. W lepsze ręce nie można trafić! Naprawdę nie ma się czego bać! Polecam 100%


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Mansur Rahnama ekstrakcja zatrzymanych ósemek

  Niespełna dwa tygodnie temu miałem wykonywany u Pana Profesora zabieg usunięcia zatrzymanej ósemki dolnej rosnącej poziomo w kierunku siódemki i z korzeniami położonymi blisko nerwu. Sam zabieg trwał pół godziny łącznie ze znieczuleniem, inni lekarze szacowali go na około godzinę. Wszystko pięknie się zagoiło, bez komplikacji. Dodam, że panicznie bałem się zabiegu i długo go odkładałem, a teraz, gdy jest już po wszystkim mogę zdecydowanie stwierdzić, że to nic strasznego i nie ma się czego obawiać. Mam jeszcze jedną podobną ósemkę do usunięcia i na pewno wrócę z nią do Profesora, który zdecydowanie jest profesjonalistą o najwyższych umiejętnościach chirurgicznych w dziedzinie chirurgii szczękowej. Dziękuję Panie Profesorze!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Joanna Leszcz-Stankiewicz

  Trafiłam do Pani doktor zachęcona ocenami na tym portalu i z zaufaniem postanowiłam wyleczyć u niej wszystkie ubytki. Odbyłam bardzo dużo wizyt, z czego już teraz wiem (po konsultacji u innego stomatologa), że większość leczonych zębów będę musiała poprawić. Zaczęło się od dwójki na której była próchnica z boku, a doktor po przeborowaniu całego zęba zakwalifikowała ją do leczenia kanałowego. Obecnie ząb wygląda okropnie - na połowie zęba widać szare wypełnienie, bo został przewiercony prawie na wylot. Dodatkowo przez to, że została cienka ścianka, dwójka mi pękła i widać na niej rysę. Po konsultacji na podstawie zdjęcia rentgenowskiego dowiedziałam się, że prawdopodobnie można było uniknąć kanałowego, a obecnie z zębem nie da się nic zrobić tylko koronę... 4 miesiące po leczeniu złamał mi się inny ząb i okazało się, że pod plombą jest duża próchnica i należy zrobić kanałowe, więc nie wiem jakim cudem doktor Leszcz-Stankiewicz nie zobaczyła takiego ubytku. Kolejną kwestią jest korona, którą wykonałam na dolnej szóstce. Po konsultacjach dowiedziałam się, że jest źle dopasowana i robi mi się zapalenie dziąsła (dlatego co chwilę odczuwam ból) i to też będę musiała poprawić za jakiś czas jeśli nie chcę mieć poważnych problemów. Jedynym plusem jest to, że po wybielaniu i braku jego efektów doktor zgodziła się na dobielanie, ale nie oszukujmy się, za cenę 1600 złoty oczekiwane są jakiekolwiek efekty wybielania. Efekty mnie nie zadowoliły tym bardziej, że leczenie nie należało do najtańszych.. Nie polecam!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Joanna Leszcz-Stankiewicz

  Pani doktor podczas wszystkich moich wizyt była jakby nieobecna, wzdychała siedząc na fotelu. Prawie wszystkie wizyty zaczynały się z 10-20 minutowym opóźnieniem. Nie można się niczego dowiedzieć, trzeba się dopytywać co dokładnie zostało zrobione podczas wizyty. O niczym nie byłam informowana na bieżąco (o tym, że nagle zniknęły mi trzy ściany zęba też nie było ani słowa). Po godzinie siedzenia w fotelu w ciszy dostawałam podczas płacenia informację, że nagle z leczenia kanałowego zrobiła się potrzeba robienia korony, którą z wielką radością zrobię w innym gabinecie. Po konsultacji w innym gabinecie dentystycznym okazało się, że dwa z trzech wypełnionych przez panią doktor kanałów są wypełnione niedokładnie, a w jednym materiał został przepchnięty poza kanał. Ząb nie klasyfikuje się do zrobienia na nim korony, więc czeka mnie rewizja. Wydałam 700zł na leczenie u dr. Stankiewicz na darmo. Nie polecam!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania