HELIMED Diagnostic Imaging Sp. z o. o. Sp. komandytowa

(5 opinii)

Zdajemy sobie sprawę z tego, że usługi medyczne stanowią jedno z kluczowych ogniw procesu diagnostyki pacjenta. Dlatego do każdego badania, które wykonujemy w Centrach Medycznych HELIMED, podchodzimy ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

HELIMED Diagnostic Imaging Sp. z o. o. Sp. komandytowa

Panewnicka 65

40-760 , Katowice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Zdajemy sobie sprawę z tego, że usługi medyczne stanowią jedno z kluczowych ogniw procesu diagnostyki pacjenta. Dlatego do każdego badania, które wykonujemy w Centrach Medycznych HELIMED, podchodzimy z najwyższą starannością, fachowością i zaangażowaniem. Ponadto z należytym szacunkiem traktujemy każdego pacjenta, który się u nas zjawia. To wszystko składa się na wysoką jakość usług, która jest fundamentem naszej działalności.

Zabiegi

 • Fizykoterapia
 • Masaże
 • Kinezyterapia
 • Terapia manualna
więcej

Badania

 • Rezonans Magnetyczny
 • Tomografia Komputerowa
 • RTG
 • USG
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centum diagnostyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

3

Ogólna ocena
5 opinii

 • Zaangażowanie
  J
  Użytkownik zweryfikowany

  chyba drugiej takiej placówki nie ma. robi wrażenie - nowoczesna, świetnie wyposazona, ale najwazniejsi sa dla mnie dobrzy fachowcy, a miałam okazje sie przekonać, że tacy tam własnie praucują.


  M
  Użytkownik zweryfikowany

  myslałam, że dobra opinia Helimedu to po prostu kwestia zachwytu nowym ośrodkiem luib skutecznej reklamy, ale osobiście przekonałam się, że naprawde warto się tam leczyć. Musiałam przejśc dosć długa rehabilitację nogi po wypadku, niegroźnym na szczęście. Rehabilitanci potrafili mnie zmotywować, kiedy po miesiącu miałam juz serdecznie dosyć i myslałam, że nie doczekam się rezultatów (tak juz mam, jestem bardzo niecierpliwa). Naprawde dziękuję im za cierpliwośc, jaką musieli się przy mnie wykazać i za to, że nie raz znosili humory ale nie odpuszczali mi żadnych ćwiczeń. Dzięki temu teraz chodzę już o wiele lepiej, noga jest sprawniejsza a ja czuje sie silniejsza.


  J
  Użytkownik zweryfikowany

  Wydaje mi się ze Helimed jest najlepiej wyposażonym ośrodkiem medycznym, terminy wizyt są krótkie a najbardziej cieszy mnie możliwość odbioru wyników badań już po kilku godzinach. Naprawde dobrze, że jest takie miejsce, choć to prywatna służba zdrowia, to jednak tomografie można zrobić państwowo.


  M
  Użytkownik zweryfikowany

  Helimed to nowoczesna klinika, którą mogę polecić każdemu pacjentowi, któremu zależny na profesjonalnym podejściu lekarzy, dobrej diagnostyce i skutecznym leczeniu. Miałam tam robioną koronarografię z oceną funkcji serca. Wyposażenie Helimedu i podejście personelu robią bardzo pozytywne wrażenie.


  A
  Użytkownik zweryfikowany

  Jestem pod miłym wrażeniem profesjonalizmu personelu i wysokiej jakości sprzętu, jaki wykorzystywany jest podczas badania rezonansem magnetycznym głowy w Helimedzie w Katowicach. Obawiałam się tego badania (huku maszyny i klaustrofobicznych odczuć), ale okazało się, że trafiłam do godnych zaufania specjalistów od tomografii i rezonansu i badanie przebiegło sprawnie a wyniki dostałam tego samego dnia. Polecam placówkę.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania