Ginekologiczno-Położniczy Szymmed Szymon Szymczak

Ginekologia, Medycyna rodzinna, Pediatria

(16 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Pokaż numer

Lekarze przyjmujący w placówce

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Przychodnia

Gabinety

 • Ginekologiczno-Położniczy Szymmed Szymon Szymczak

  Walczaka 12c

  66-400, Gorzów Wielkopolski, lubuskie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Roman Walczak

  Lekarz Rodzinny,

  • D

   Nie polecam nikomu wizyty u tego lekarza. Mam dziecko z chorobą nowotworową i na wizycie prosiłam lekarza o skierowanie na USG jamy brzusznej, ponieważ dziecko musi mieć badanie kontrolne co pół roku żeby sprawdzić czy nie wychodzą kolejne guzy, prosiłam lekarza o skierowanie na badanie, a on powiedział że muszę załatwiać sobie skierowania w miejscu gdzie dziecko jest pod opieką specjalisty, a ja mu na to.. słucham? To ja mam z dzieckiem jeździć do Bydgoszczy żeby dostać skierowanie? Przecież to jest około 250 km w jedną stronę, a lekarz Walczak powiedział że tak. Wystawił mi z wielką niechęcią jedno skierowanie i powiedział że kolejne mam sobie załatwiać gdzie indziej, albo załatwiać sobie badania we własnym zakresie. Jak ktoś nie ma serca dla innych ludzi... NIGDY nie powinien zostać lekarzem!!!!
   Zdecydowanie zmieniam lekarza!!!

  • A

   Nie polecam. Nie zna się rzeczy, bada to co nie powinien badać do tego ma kiepskie pojęcie o chorobach, dlatego z terminem nie ma u niego żadnego problemu.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Joanna Szymczak

  Ginekolog, lek.

  • chodzę do Pani doktor już 6 lat prowadziła moje dwie ciąże zawsze były badania róznego rodzaju zawsze porozmawiała i wytłumaczyła bardzo miła takich lekarzy to tylko jest nie wiele lekarz prawdziwy z powołania polecam

  • K

   Przez dwa lata chodziłam do Pani doktor na badania usg, cytologia itd. Nic nie wykazywało żadnych zmian. Do czasu, gdy przez przypadek nie zrobiłam dodatkowego usg u innego lekarza. Usg wykazało ponad 3cm guza- wyrok brzmiał nowotwór złośliwy lewej piersi, lekarz podczas usg już postawił diagnozę.
   Dr. Szymczak przez cały czas zapewniała, że wszystko jest w porządku.... Strach pomyśleć co by było gdybym zaufała Pani doktor ( a przecież straciłam dwa lata!!!!!) i zbagatelizowała mocno wyczuwalnego guza...

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu