Ginekologiczno-Położniczy Szymmed Szymon Szymczak

(23 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Ginekologiczno-Położniczy Szymmed Szymon Szymczak

Walczaka 12c

66-400 , Gorzów Wielkopolski , lubuskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Roman Walczak

  Lekarz Rodzinny,

  • D

   Nie polecam nikomu wizyty u tego lekarza. Mam dziecko z chorobą nowotworową i na wizycie prosiłam lekarza o skierowanie na USG jamy brzusznej, ponieważ dziecko musi mieć badanie kontrolne co pół roku żeby sprawdzić czy nie wychodzą kolejne guzy, prosiłam lekarza o skierowanie na badanie, a on powiedział że muszę załatwiać sobie skierowania w miejscu gdzie dziecko jest pod opieką specjalisty, a ja mu na to.. słucham? To ja mam z dzieckiem jeździć do Bydgoszczy żeby dostać skierowanie? Przecież to jest około 250 km w jedną stronę, a lekarz Walczak powiedział że tak. Wystawił mi z wielką niechęcią jedno skierowanie i powiedział że kolejne mam sobie załatwiać gdzie indziej, albo załatwiać sobie badania we własnym zakresie. Jak ktoś nie ma serca dla innych ludzi... NIGDY nie powinien zostać lekarzem!!!!
   Zdecydowanie zmieniam lekarza!!!

  • A

   Nie polecam. Nie zna się rzeczy, bada to co nie powinien badać do tego ma kiepskie pojęcie o chorobach, dlatego z terminem nie ma u niego żadnego problemu.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Joanna Szymczak

  Ginekolog, lek.

  • W
   Lokalizacja: NZOZ SZYMMEDUsługa: Cytologia, usg

   Pani doktor jest solidną, kompetentną i bardzo miłą osóbką. Wysłucha, udzieli porady. Zawsze na początku wizyty o wszystko dokładnie się wypyta. Samo badanie jest przeprowadzone delikatnie. W trakcie badania powie wszystko co się dzieje, odpowie na pytania. Zdecydowanie polecam :-)

  • chodzę do Pani doktor już 6 lat prowadziła moje dwie ciąże zawsze były badania róznego rodzaju zawsze porozmawiała i wytłumaczyła bardzo miła takich lekarzy to tylko jest nie wiele lekarz prawdziwy z powołania polecam

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania