Gabinet Psychoterapii Miękka Sofa

(33 opinie)

PROJEKTY BADAWCZE, DO KTÓRYCH NAS ZAPROSZONO: E-COMPARED Bierzemy udział w projekcie pt. „Europejskie badania porównawcze nad efektywnością interwencji internetowej dla osób z depresją” (E-COMPARE... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Gabinet Psychoterapii Miękka Sofa

Pabla Picassa 1 m. 43 (Sesje tylko przez SKYPE)

03-187 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Gabinet Psychoterapii Miękka Sofa

Plac Kościuszki 5 pokój 11 piętro 2

06-400 , Ciechanów , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

PROJEKTY BADAWCZE, DO KTÓRYCH NAS ZAPROSZONO:

E-COMPARED
Bierzemy udział w projekcie pt. „Europejskie badania porównawcze nad efektywnością interwencji internetowej dla osób z depresją” (E-COMPARED) sponsorowanym przez Komisję Europejską. W jego ramach poszukujemy najlepszych metod prowadzenia terapii depresji z wykorzystaniem internetu. Dzięki udziałowi w projekcie, wspólnie z badaczami i pacjentami, mamy możliwość udoskonalenia dostępnych metod terapii oraz wpływ na to, jak będzie wyglądał system leczenia depresji w Polsce.
Umów się na wizytę: 664768032

PROGRAM TRAKT
TRAKT to bezpłatny program terapeutyczny dla wszystkich, którzy doświadczyli wypadków komunikacyjnych i zmagają się z zespołem stresu pourazowego. Program przeznaczony jest dla uczestników oraz świadków wypadków, a także tych, którzy stracili bliskich na skutek zdarzeń komunikacyjnych.

Jeśli uczestniczyłeś w wypadku komunikacyjnym
Jeśli wypadek miał miejsce na Twoich oczach
Jeśli ktoś z Twoich bliskich uczestniczył w wypadku drogowym
Jeśli spowodowałeś wypadek
Program TRAKT jest dla Ciebie.

Program realizowany jest przez Interdyscyplinarne Centrum Genetyki Zachowania Uniwersytetu Warszawskiego i Instytut Studiów Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego w ramach szeroko zakrojonego projektu badawczego PTSD: Diagnoza –Terapia – Profilaktyka
Umów się na wizytę: 664768032

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Joanna Głowacka

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • O
   Lokalizacja: Głowacka, JoannaUsługa: Inny

   Pani Joanna jest bardzo wrażliwą, uśmiechniętą i empatyczną a przede wszystkim profesjonalną terapeutką. Dzięki przyjaznej atmosferze jaka panuje w gabinecie można się bardzo łatwo otworzyć. Trafiłam do Pani Asi po wypadku samochodowym, dzięki pracy udało mi się wyjść z PTSD. Nauczyłam się wielu technik przydatnych w codziennym życiu, dzięki temu potrafię nad sobą panować i jestem spokojniejsza. Każde spotkanie pani Joanna bardzo dobrze prowadziła, wszystko cierpliwie tłumaczyła ale także słuchała nie tylko wypowiadanych przeze mnie słów ale również mowy ciała. Bardzo dziękuję za wszelką pomoc, trafiłam do najlepszej terapeutki.
   Z całego serduszka polecam wizyty u Pani Joanny.

  • M
   Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Miękka Sofa

   Bardzo się cieszę, że trafiłam na Panią Joannę. Dzięki niej, zrozumiałam jak działa ludzka psychika, zaczęłam inaczej myśleć i potrafię sobie poradzić z problemami. Z naszych spotkań (na których jest miła, przyjazna atmosfera) bardzo dużo wyciągnęłam i zawsze wychodziłam po nich zadowolona. Uwielbiam Panią Joannę, jest wspaniałą kobietą, profesjonalną i z poczuciem humoru. Nawet nie umiem przekazać, jak bardzo dziękuję za wszystko :)

  Zobacz wszystkie opinie (33) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania