Gabinet Psychoterapii Miękka Sofa

(31 opinii)

PROJEKTY BADAWCZE, DO KTÓRYCH NAS ZAPROSZONO: E-COMPARED Bierzemy udział w projekcie pt. „Europejskie badania porównawcze nad efektywnością interwencji internetowej dla osób z depresją” (E-COMPARE... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Gabinet Psychoterapii Miękka Sofa

Pabla Picassa 1 m. 43 (Sesje tylko przez SKYPE), Białołęka

03-187, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Gabinet Psychoterapii Miękka Sofa

Plac Kościuszki 5 pokój 11 piętro 2

06-400, Ciechanów, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

PROJEKTY BADAWCZE, DO KTÓRYCH NAS ZAPROSZONO:

E-COMPARED
Bierzemy udział w projekcie pt. „Europejskie badania porównawcze nad efektywnością interwencji internetowej dla osób z depresją” (E-COMPARED) sponsorowanym przez Komisję Europejską. W jego ramach poszukujemy najlepszych metod prowadzenia terapii depresji z wykorzystaniem internetu. Dzięki udziałowi w projekcie, wspólnie z badaczami i pacjentami, mamy możliwość udoskonalenia dostępnych metod terapii oraz wpływ na to, jak będzie wyglądał system leczenia depresji w Polsce.
Umów się na wizytę: 664768032

PROGRAM TRAKT
TRAKT to bezpłatny program terapeutyczny dla wszystkich, którzy doświadczyli wypadków komunikacyjnych i zmagają się z zespołem stresu pourazowego. Program przeznaczony jest dla uczestników oraz świadków wypadków, a także tych, którzy stracili bliskich na skutek zdarzeń komunikacyjnych.

Jeśli uczestniczyłeś w wypadku komunikacyjnym
Jeśli wypadek miał miejsce na Twoich oczach
Jeśli ktoś z Twoich bliskich uczestniczył w wypadku drogowym
Jeśli spowodowałeś wypadek
Program TRAKT jest dla Ciebie.

Program realizowany jest przez Interdyscyplinarne Centrum Genetyki Zachowania Uniwersytetu Warszawskiego i Instytut Studiów Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego w ramach szeroko zakrojonego projektu badawczego PTSD: Diagnoza –Terapia – Profilaktyka
Umów się na wizytę: 664768032

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Joanna Głowacka

  Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta, mgr

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Miękka Sofa

   Pani Joanna jest naprawdę kompetentnym psychologiem i terapeutą. Swoim podejściem sprawia, że z łatwością można jej zaufać. Każda rozmowa nie tylko uświadamia schematy, ale przede wszystkim pomaga. Są też prace domowe, które motywują do pracy ze sobą między wizytami i pomagają zmienić swój sposób myślenia.
   Naprawdę polecam.

  • M
   Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Miękka Sofa

   Pani Joanna to świetny specjalista, cudowna, empatyczna i bardzo mądra kobieta. Czuję się u niej bardzo swobodnie, mam do niej pełne zaufanie, widać, że zależy jej na moim dobru, że chce mi pomóc. Chyba lepiej trafić nie mogłam! :-)

  Zobacz wszystkie opinie (31) o tym lekarzu