Gabinet Psychologii i Psychoterapii

(50 opinii)

Informacje o placówce

Gabinety

Gabinet Psychologii i Psychoterapii

Świętej Gertrudy 8/6

31-046, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Aneta Sznajder

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet Psychologii i PsychoterapiiUsługa: poradnictwo psychologiczne - 50 min

   Po jednej wizycie mogę polecić Panią Anetę Sznajder. Pani Psycholog jest profesjonalna, empatyczna, uważnie słucha i swoimi trafnymi pytaniami skłania do myślenia.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Jeżeli to czytasz to pewnie zastanawiasz się czy zaufać Pani Anecie i umówić się na pierwsze spotkanie. Z pełną świadomością mogę powiedzieć, że trafisz w dobre ręce. Zaufaj. Jestem już po kilku spotkaniach, które już zmieniły moje życie. Trafiłam do Pani Anety ze zdiagnozowanymi stanami lękowymi w momencie, w którym straciłam kontrolę nad własnym życiem, byłam zagubiona, bo nie potrafiłam znaleźć przyczyny problemu. Dzięki naszym spotkaniom okazało się, z jakim bagażem zmagam się w życiu. Terapia wymaga pracy własnej, ale dzięki odpowiedniej diagnozie wiesz nad czym trzeba pracować. Pani Aneta nie ocenia. Wykazuje ogromną dawkę empatii i zrozumienia.
   Nawet nie chcę sobie przypominać jak wyglądało moje życie przed terapią.

  Zobacz wszystkie opinie (35) o tym lekarzu


 • Urszula Stach

  Psycholog, Psychoterapeuta, Logopeda,

  • O
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet Psychologii i PsychoterapiiUsługa: konsultacje psychologiczne -50 minut

   Pani Ula jest świetnym specjalistą, a na wizycie u niej czułam się jak na spotkaniu z przyjaciółką. Pierwsze spotkanie przewyższyło moje oczekiwania i niesamowicie dało mi do myslenia, bardzo serdecznie polecam każdemu, bo na prawdę warto wybrać się do Pani Uli!

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet Psychologii i Psychoterapii

   Wizyta bardzo przyjemna. Pani doktor jest ciepłą i empatyczną osobą, a przy tym ma profesjonalne podejście do pacjenta. Odniosłem wrażenie, że jest kompetentną osobą i na właściwym miejscu. Gorąco polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Magdalena Panek

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Do Pani Magdaleny trafiłam w stanie skrajnej depresji, z wszystkimi towarzyszącymi tej chorobie dolegliwościami. Już pierwszy kontakt z Panią Psycholog dawał mi nadzieję na poprawę stanu zdrowia. Pani Magdalena to osoba niezwykle życzliwa, skromna, spokojna i ciepła. Potrafi słuchać. Jest w pełni zaangażowana w rozmowę z pacjentem i posiada ogromną wiedzę medyczną. Jest też punktualna, zorganizowana. Szanuje pacjenta i pochyla się nad jego problemami, nie
   lekceważąc żadnych objawów. Wszystkim cierpiącym polecam wizytę u Pani Psycholog.

  • P
   Lokalizacja: Gabinet Psychologii i PsychoterapiiUsługa: bezradność, załamanie

   Ponad rok czasu uczestniczyłam w terapii prowadzonej przez Panią Magdę. Każda wizyta przebiegała w miłej i sympatycznej atmosferze. Pani Magda pomogła mi poradzić sobie z problemami dnia codziennego. Teraz inaczej patrzę na problemy, potrafię stawiać im czoło a nie załamywać się jak to było kiedyś. Dzięki terapii nabrałam dużo siły i wiary, że się uda. Gorąco polecam Panią Magdę.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu