FutureMed Zdrowie- dawniej Krakowskie Centrum Medyczne. Najważniejszym celem naszej placówki jest świadczenie usług na najwyższym poziomie oraz ukierunkowanie na indywidualne potrzeby pacjentów. ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

FutureMed Zdrowie

Kopernika 32

31-501 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe +48 12 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

FutureMed Zdrowie- dawniej Krakowskie Centrum Medyczne.

Najważniejszym celem naszej placówki jest świadczenie usług na najwyższym poziomie oraz ukierunkowanie na indywidualne potrzeby pacjentów.

FutureMed Zdrowie to wielospecjalistyczne centrum, oferujące szeroki zakres konsultacji lekarskich a także usług medycznych. Pacjenci naszej placówki mogą skorzystać zarówno z konsultacji lekarskich w formie wizyty stacjonarnej w naszym ośrodku a także w formie telekonsultacji lekarskiej.

Nasze centrum daję także możliwość dostępu do nowoczesnych leków i terapii w prowadzonych programach badań klinicznych, w których priorytetem jest bezpieczeństwo oraz zdrowie pacjenta.

Nasza oferta

Pracownia densytometryczna – badanie gęstości kości w kierunku osteoporozy
Badania wykonujemy przy użyciu aparatu Hologic-Horizon. Zalecamy jako standard wykonywanie badania biodra i kręgosłupa. Do badania dołączony jest opis lekarski oraz obliczone ryzyko złamania FRAX. Wszystkim badanym wykonujemy również pomiar siły mięśniowej. Osobom, którym obniżył się wzrost, sugerujemy wykonanie badania morfometrycznego kręgosłupa, celem wykrycia ewentualnych złamań. Aparat umożliwia również pomiar masy mięśni i tkanki tłuszczowej.

Pracownia USG
Wykonujemy pełny zakres badań ultrasonograficznych u dorosłych. Badania w gabinecie wykonują lekarze specjaliści z przyznanymi Certyfikatami Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego.

Nasz sprzęt

 • USG - MIndray DC60
 • Densytometr - Hologic Horizon W

Badania

 • Densytometria - badanie wykonujemy na aparacie Hologic-Horizon. Do badania dołączony jest opis lekarski oraz obliczone ryzyko złamania FRAX.
 • USG - wykonujemy pełny zakres badań ultrasonograficznych u dorosłych.

Choroby

 • Choroby wewnętrzne
 • Osteoporoza
 • Choroby reumatologiczne
 • Choroby ginekologiczne
 • Choroby laryngologiczne
 • Cukrzyca
 • Choroby immunologiczne
 • Choroby serca i naczyń
 • Nowotwory
 • Zwyrodnienia stawów
 • RZS
 • Łuszczyca
 • Podwyższony poziom cholesterolu
 • Choroby urologiczne
 • Choroby gastrologiczne
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Mariusz Ostrowski terapia indywidualna

  Byłam u Pana Mariusza na konsultacji. Niestety nie moge polecić w 100%, odniosłam wrażenie, że się spieszył a sama wizyta była o kilka minut krótsza niż powinna. Dodatkowo Pan Mariusz przyjmuję w przychodni, a gabinet nie należy do przytulnych i komfortowych, raczej wygląda jak typowy gabinet lekarski, oddzielające mnie i doktora biurko zdecydowanie na minus, nie mówiąc już o jakimś wygodniejszym krześle żeby móc rozsiąść się wygodnie. 3 gwiazdki na plus dla lekarza bo część tych uwag nie odnośni się stricte do sposobu prowadzenia przez niego terapii a do miejsca w jakim przyjmuję, sama wizyta była teoretycznie poprawna, lekarz słuchał i nie był oceniający aczkolwiek ja drugi raz się nie wybiorę ;)


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ewa Cibor Inny

  Wspanialy lekarz z powolania!! Pani doktor wysluchala mnie, dokladnie zbadala, doradzila. W kazdej minucie,ktora spedzilam w gabinecie, czulam sie "zaopiekowana" przez pania doktor. Wysoka kultura osobista. Polecam z
  calego serca.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Przemysław Borowy konsultacja immunologiczna

  Jestem pacjentką dr Borowego od ponad 4 lat. Zawsze uważnie słucha, nie bagatelizuje objawów. Ma ogromną wiedzę z wielu obszarów medycyny, co pozwala mu patrzeć całościowo na wszystkie problemy, z jakimi się do niego przychodzi. Do tego jest bardzo uważny i empatyczny. Do dr Borowego przyszłam jako do "lekarza ostatniej szansy" po długim czasie chodzenia po wielu lekarzach, którzy nie potrafili postawić diagnozy, ani zaproponować żadnego skutecznego leczenia. Dr Borowy postawił mnie na nogi w kilka miesięcy, dobierając skutecznie leczenie. To najlepszy lekarz jakiegokolwiek spotkałam.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Jacek Składzień konsultacja laryngologiczna

  Pan profesor wszystko pięknie mówi i daje zalecenia , problem tylko w tym , że nikt w Polsce nie wykonuje takich zabiegów o jakich on mówi nawet jego uczniowie a on sam też nie wykonuje zabiegów . Więc zostałem tylko z marzeniami i strachem co dalej robić


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Aleksander Skotnicki konsultacja hematologiczna

  Very good doctor, who knows English and with big heart.
  He can say her opinion about treatment, recommend where to go, or who can help you with such problem.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Pardała chirurgia ortopedyczna

  Dr P jest jak Superman tylko zamiast czerwonej peleryny ubiera biały fartuch!
  Dr P jest jak Batman a sala operacyjna to jego jaskinia!
  Dr P naprawił obydwa moje barki gdzie były zwichnięte do tyłu co podobno zdarza się 1:30000
  Zero wątpliwości, pewność w działaniu sprawiły że nie miałem żadnych obaw!
  Pół roku po zabiegach macham łapkami bez stresu że coś się stanie!
  Pozdrawiam Dr. P i całą ekipę , która asystowała przy operacjach!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Przemysław Borowy

  Nie jestem w stanie słowami opisać jak wspaniałym lekarzem jest Dr Borowy i jak wiele mu zawdzięczam! Leczę się u Doktora od ok. 6 lat. Borykałam się od 17 roku życia z pewną immunologiczną uciążliwą dolegliwością, z którą nikt nie był w stanie mi pomóc przez 8 lat. Dopiero Dr Borowy poprawnie zdiagnozował chorobę, i po wielu próbach leczenia mogę powiedzieć że od dawna nawrotów dolegliwości jest zdecydowanie mniej - kiedyś zdarzały się raz na 1-2 miesiące, obecnie nie miałam ich od ok. 2 lat. Bardzo kompetentny lekarz z ogromną wiedzą, który zawsze uważnie wysłucha i pomimo odległych terminów znajdzie zawsze czas na wizytę w nagłych okolicznościach. Do tego naprawdę wspaniały, ciepły, mądry człowiek z wysoką kulturą osobistą. Jak dla mnie jest to Sherlock Holmes wśród lekarzy :)


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Monika Fieluba Konsultacja psychodietetyczna (pierwsza wizyta)

  Pani doktor bardzo sympatyczna, skrupulatnie podchodzi do wizyty, wszystko wyjaśnia w prosty i przystępny sposób. Widzę już pierwsze rezultaty swojej wizyty.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Ewa Cibor Inny

  Najlepszy kardiolog u jakiego byłam! Zdecydowanie pani Ewa to złoty człowiek, co najważniejsze i zdecydowanie na plus pani Ewa skupia się na omówieniu wszystkiego, i wizyta nie trwa 5 min a w moim przypadku poświęciła mi prawie 40 minut i dodatkowo uspokoiła i zleciła dalsze leczenie, które mam nadzieje ze pomoże pozbyć się problemów z sercem a także wiele rad. Jestem wdzięczna naprawdę pani Ewa bardzo jest miła osoba i kulturalna, a badania są dokładne i wizyta bez pośpiechu i nawet bez opóźnienia. Polecam!! :)


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Przemysław Borowy Inny

  Przede wszystkim kompetentny. Na wizytę trochę czekałam ale warto było. Lekarz każdemu pacjentowi poświęcił tyle czasu i potrzebował stąd pewne przesunięcie w czasie. Słucha pacjenta, zadaje szereg pytań, nie bagatelizuje opisywanych objawów. Stawia diagnozę - co jest ostatnio rzadkością u lekarzy! Czuje się "zaopiekowana" i na dobrej drodze do wyleczenia. Bardzo sympatyczny człowiek, każdemu polecam.
  Jadwiga


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania