O nas

Jesteśmy grupą lekarzy i fizjoterapeutów, która od lat zajmuje się leczeniem i terapią narządu ruchu.

Nasze dokonania kliniczne w pracy z pacjentami jak i doświadczenia naukowe pozwalają nam stosować sprawdzone i bezpieczne metody w pracy z pacjentem.

Jesteśmy wykładowcami z zakresu rehabilitacji, terapii manualnej, osteopatii. Ciągle poszerzana wiedza przy współpracy z renomowanymi ośrodkami z zagranicy pozwala nam pracować według najwyższych standardów. Kreujemy w Polsce nowoczesne rozwiązania kliniczne w pracy z pacjentami.
Dowiedz się więcej
Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).
Sprzęt
 • USG
 • Aparat do laseroterapii
 • Elektrostymulatory TENS
 • Aparat do prądów galwanicznych
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o lekarzach z tej placówki (361)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Mariusz Pawłowski Terapia manualna

  Mariusz jest super zaangażowany i super skuteczny. Polecam na 100%. Bardzo mi pomógł, kiedy dopadł mnie ból górnej części pleców. Z każdą wizytą było lepiej, poza tym polecił skuteczne ćwiczenia i teraz wiem też jak sama pracować i czego unikać. Ma holistyczne podejście do tematu, także jak boli trzeba do Mariusza uderzać jak w dym!

  N
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Agata Skoworodko fizjoterapia uroginekologiczna

  Serdecznie polecam Panią Agatę, dokładnie mi wszystko wyjaśniła, atmosfera w gabinecie bardzo przyjazna :)

  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Maciej Brożyński konsultacja fizjoterapeutyczna

  I'm really glad of mu visit, I've visited before a lot of doctors and nobody can't explain what is happenning with me. Only dr. Brożyński diagnosted correct illness and helped me to find correct way to solve my health issue. I'm really greatful and can strongly reccomend this specialist.

  O
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Weronika Kruk-Majtyka konsultacja fizjoterapeutyczna

  Serdecznie polecam! Weronika to profesjonalistka z ogromną wiedzą i umiejętnościami. W pełni angażuje się w prację z pacjentem i trafnie odnajduje przyczynę bólu.

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agata Skoworodko fizjoterapia uroginekologiczna

  To była moja pierwsza wizyta u fizjoterapety w ciąży. Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor zebrała dokładny wywiad, wszystko wytłumaczyła, pokazała różne ćwiczenia, zrobiła i pokazała masaż. Dzięki wizycie dostałam odpowiedz na moje pytania i wiem co robić by dobrze przygotować się do porodu. Napewno jeszcze wrócę do Pani Doktor

  L
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Mikołaj Kamiński konsultacja fizjoterapeutyczna

  To była moja pierwsza wizyta u fizjoterapeuty, ale mogę już z czystym sumieniem polecić. Skręciłam kostkę, ale po wizytach u ortopedów nie za bardzo wiedziałam, co dokładnie powinnam robić ze względu na sprzeczne informacje. Wizytą u pana Mikołaja jestem szczerze zachwycona i już po jednej wizycie czuję się lepiej na ciele i duchu. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i w niesamowicie przyjaznej atmosferze. Zostałam dokładnie wysłuchana i czułam, że pan Mikołaj ma cały czas z tyłu głowy moje cele (powrót do aktywności fizycznej oraz wyjazd, podczas którego planuję sporo chodzić). Doceniam jasne komunikaty i instrukcje, a także tłumaczenie co dzieje się z ciałem i jak ono działa - wiem, co robić i czego się spodziewać. Słychać, że pan Mikołaj ma aktualną wiedzę i też dzielił się różnymi ciekawostkami i poradami, które pomogą mi wrócić do pełnej sprawności. Mam też zestaw ćwiczeń do domu i z chęcią umówiłam się na kolejną wizytę. Sama placówka "Fizjoklinika" też bardzo przyjemna.

  T
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Aleksandra Popłonyk fizjoterapia dzieci

  Bardzo profesjonalna i efektywna terapia. Wizyta u Pani Oli to świetna zabawa dla dziecka. Polecam z całego serca

  S
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Aleksandra Popłonyk konsultacja fizjoterapeutyczna

  Bardzo polecam Panią Olę! Wnikliwy wywiad, dokładne badanie i skuteczna terapia. Świetna specjalistka.

  Z
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Weronika Kruk-Majtyka Fizjoterapia stawów skroniowo-żuchwowych

  Wizyta u Weroniki odmieniła moją szczękę. Fizjoterapeutka podchodzi do pacjenta ze zrozumieniem, spokojem i duża chęcią pomocy. Wysłuchała wszystkich moich dolegliwości, dopytywała i wyjaśniła mi dlaczego taka a nie inna diagnoza (wcześniej słyszałam tylko, że trzeba z tym żyć ‍). Wykonała rozluźniający masaż - tak rozluźniający, że ma się ochotę zasnąć! Dokładnie tłumaczy wszystkie ćwiczenia i daje plan działania do zrobienia do następnej wizyty. Zdecydowanie polecam każdemu wizytę u Weroniki!

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Agata Skoworodko fizjoterapia uroginekologiczna

  Agata jest znakomita!
  Jest biegła w tym co robi. Perfekcyjna, przyjazna, komunikatywna, korzysta z szerokiego wachlarza wiedzy. Trafia idealnie w problem i go rozwiązuje.
  Byłam na 8 wizytach. Pierwsza już w 1 trym, ciąży. Dzięki odpowiednio dobranym ćw., ciąża przebiegała mi bardzo komfortowo. Jak tylko miałam z czymś problem, np. z puchnięciem nóg, od razu dowiadywałam się co mam robić by to zminimalizować. Poznałam lepiej swoje ciało.
  Agata świetnie dobiera ćwiczenia, które ćwiczą ciało na zbliżający się armagedon ;) Do tego dodaje otuchy i wiary we własne możliwości. Dzięki temu przygotowaniu nie bałam się porodu. Miałam siłę w ciele by rodzić, wiedziałam jak pokonać ból. Położna podczas porodu zauważyła, że ćwiczyłam z fizjoterapeutą i że wiem co mam robić, była pod wrażeniem jak sobie radzę z bólem. Na wizytach są ćwiczenia i masaże. Jest w stanie rozluźnić napięcie w mięśniach bardzo sprawnie i tak, że wystarczy na długo.
  Najlepsze dla Ciebie i dziecka w ciąży = fizj. u Agaty.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania