Fizjoklinika s.c.

(221 opinii)

Jesteśmy grupą lekarzy i fizjoterapeutów, która od lat zajmuje się leczeniem i terapią narządu ruchu. Nasze dokonania kliniczne w pracy z pacjentami jak i doświadczenia naukowe pozwalają nam stoso... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Fizjoklinika s.c.

Ul. Nowogrodzka 62C/lok. 40

02-002 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Fizjoklinika s.c.

Konsultacja online

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Jesteśmy grupą lekarzy i fizjoterapeutów, która od lat zajmuje się leczeniem i terapią narządu ruchu.

Nasze dokonania kliniczne w pracy z pacjentami jak i doświadczenia naukowe pozwalają nam stosować sprawdzone i bezpieczne metody w pracy z pacjentem.

Jesteśmy wykładowcami z zakresu rehabilitacji, terapii manualnej, osteopatii. Ciągle poszerzana wiedza przy współpracy z renomowanymi ośrodkami z zagranicy pozwala nam pracować według najwyższych standardów. Kreujemy w Polsce nowoczesne rozwiązania kliniczne w pracy z pacjentami.

Nasz sprzęt

 • Nasza klinika jest wyposażona w profesjonalny sprzęt niezbędny do przeprowadzenia diagnostyki i terapii pacjentów z bólami narządu ruchu.

Zabiegi

 • Kompleksowa fizjoterapia
 • Konsultacje ortopedyczne, neurologiczne i neurochirurgiczne
 • Osteopatia
 • Terapia manualna
 • Terapia funkcjonalna
 • Rehabilitacja sportowa
więcej

Badania

 • Badanie fizjoterapeutyczne, terapia manualna
 • Badanie osteopatyczne
 • Badanie ortopedyczne
 • Badanie neurologiczne
więcej

Choroby

 • Odcinek lędźwiowy, szyjny i piersiowy kręgosłupa: fizjoterapia przed i po operacyjna, dyskopatia, radikulopatia, wewnętrzne uszkodzenia dysku, złamania blaszki granicznej, uszkodzenia awulsyjne dysku, protruzja, ekstruzja, sekwestracja dysku, rwa kulszowa, niestabilność kręgosłupa, kręgozmyk, zaburzenia w stawach między wyrostkowych kręgosłupa, zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa, zespół przeciążeniowy kręgosłupa, stenoza centralna i stenoza kanału międzykręgowego, chromanie rdzeniowe, zespoły mięśniowo-powięziowe, podrażnienie nerwu trójdzielnego, kręcz szyi, bóle przewlekłe kręgosłupa, podrażnienie układu współczulnego w odcinku szyjnym kręgosłupa, podrażnienie zwoju rdzeniowego, zespoły napięciowo-naczyniowe odcinka szyjnego (bóle głowy, zawroty, zaburzenia słuchu i widzenia), bóle (pod)potyliczne, bóle klatki piersiowej, zapalenia stawów i dysków w odcinku piersiowym, choroba Scheuermana, zaburzenia ruchomości żeber, zespół górnego otworu klatki piersiowej.
 • Miednica: stany pourazowe, zaburzenia ruchomości stawów krzyżowo - biodrowych, bóle miednicy mniejszej, rotacja miednicy, zapalenie stawów krzyżowo-biodrowych i spojenia łonowego, niestabilność miednicy, zespoły mięśniowo - powięziowe, artropatie stawów miednicy.
 • Biodro: bóle biodra, stany po artroskopii i endoprotezoplastyce, dysplazja, choroba Perthesa, zapalenie stawu biodrowego, zmiany zwyrodnieniowe stawu, jałowa martwica kości biodrowej, ciało wolne w stawie, uszkodzenia obrąbka, zapalenia mięsni i kaletek w obrębie biodra, entezopatia mięśni przywodzicieli i prostowników, bóle pachwiny i pośladka, konflikt udowo - panewkowy, trzaskające biodro.
 • Kolano: stany pourazowe, pooperacyjne (rekonstrukcje więzadeł, endoprotezoplastyka) niestabilność - wiotkość kolana, zmiany zwyrodnieniowe, uszkodzenia więzadeł, łąkotek, tkanek miękkich stawu kolanowego, ciało wolne, zapalenie stawu kolanowego, ograniczenia ruchomości, zespół fałdu błony maziowej, zapalenie, tendopatia gęsiej stopki, zespół pasma biodrowo-piszczelowego, tendopatia mięśnia dwugłowego uda, artropatia stawu piszczelowo-strzałkowego, neuropatia kompresyjna nerwu strzałkowego i strzałkowego wspólnego, przedni ból kolana, ciasnota przednia, boczne przyparcie - artropatie rzepki, chondromolacja rzepki, "kolano biegacza", "kolano skoczka", uszkodzenia chrząstki, Yong Girls Knee Syndrome, zaburzenia ustawienia osi kolana, choroba Osgooda-Schlatera, bóle dołu podkolanowego.
 • Stopa: stany pourazowe i pooperacyjne, zespoły przeciążeniowe, ciasnota przednia i tylna, zmiany zwyrodnieniowe w obrębie stopy, ograniczenia ruchomości, niestabilność stawu, zespół zatoki stępu, zapalenia tkanek miękkich, achillodynia (zapalenie ścięgna achillesa) - terapia po rekonstrukcji, ciało wolne w stawie, sztywny paluch, paluch koślawy, uraz inwersyjny stopy wraz z jego powikłaniami, zespół ciasnoty przedziałów powięziowych, "stopa biegacza".
 • Bark: stany pooperacyjne i pourazowe, konflikt pod barkowy, zmiany zwyrodnieniowe stawu ramiennego i stawów obojczyka, zespoły mięśniowo-powięziowe, zapalenie stawu ramiennego ("zamrożony bark"), ograniczenia ruchomości barku, niestabilność stawów obojczyka i stawu ramiennego, zapalenia kaletek, artropatia, uszkodzenia, zapalenia stożka rotatorów, zwapnienia stożka rotatorów, zaburzenia rytmu ramienno-łopatkowego, zerwanie mięśnia nad grzebieniowego, uszkodzenia obrąbka, neuralgia nerwu nad łopatkowego, wiotkość, niestabilność stawu ramiennego, stan po zwichnięciu stawu ramiennego.
 • Łokieć: stany pourazowe i po peracyjne, ograniczenia ruchomości, zapalenia stawu łokciowego, niestabilność, wiotkość, tendopatia prostowników nadgarstka ("łokieć tenisisty"), neuropatia kompresyjna nerwu promieniowego, neuropatia kompresyjna nerwu łokciowego, tendopatia mięsni zginaczy nadgarstka ("łokieć golfisty"), zespół rowka nerwu łokciowego, entezopatie mięśni, zespół mięśnia nawrotnego obłego, zespół rozcięgna bicepsa, zapalenia kaletek, neuropatia nerwu pośrodkowego, ciasnota górno-przysrodkowa, "łokieć sportowca".
 • Ręka: stany pourazowe i po peracyjne, ograniczenie ruchomości nadgarstka, martwice w obrębie nadgarstka, złamanie kości łódeczkowatej, wiotkość, niestabilność nadgarstka, zapalenia stawów i pochewek ścięgnistych, choroba De Querveina, uszkodzenia chrząstki trójkątnej, tendopatie, zmiany zwyrodnieniowe, zespół cieśni kanału nadgarstka.
 • Kobiety w ciąży: ból narządu ruchu w trakcie ciąży i w połogu, również stany ostre
 • Pacjenci onkologiczni: ból narządu ruchu w trakcie trwania choroby nowotworowej
 • Sportowcy: kompleksowa opieka w zakresie bólu narządu ruchu oraz treningu funkcjonalnego
 • Dzieci: wady postawy, ból narządu ruchu, schorzenia ortopedyczne wieku młodzieńczego
więcej

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
221 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  U
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Maciej Brożyński Fizjoterapia z wykorzystaniem technik osteopatycznych

  Tą opinię powinnam napisać już dawno. Należę do tych pacjentów,którzy długo szukali właściwej pomocy. Którzy przeszli niemałe zniechęcenia i poczucia braku sensu. I tak jak ostatni rok bywały długie okresy gdy ledwo chodziłam,tak aktualnie wróciłam z urlopu, gdzie zaliczyłam 3 górskie wycieczki. Nie było łatwo,ale dla mnie cudem jest,że było to w ogóle możliwe. Nie obyło się bez bólu, ale na wizycie dostałam wskazówki, jak sobie z nim radzić,co sama mogę robić. Diagnoza jak i wskazówki były bardzo trafne i były dla mnie zaskoczeniem oraz momentem zwrotnym. Jestem zdumiona,że moje życie może już w jakimś stopniu przypominać życie i aktywność moich rówieśników.


  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Agata Skoworodko fizjoterapia uroginekologiczna

  Pani Agata jest specjalistką w swoim fachu. Bardzo jasno tłumaczy przyczyny problemów i pokazuje skuteczne rozwiązania, których działanie czułam już po pierwszej wizycie. Zdecydowanie polecam!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agata Skoworodko fizjoterapia uroginekologiczna

  Fantastyczna fizjoterapeutka, poświęca pacjentowi dużo czasu, skupia się na szczegółowej diagnozie i wyjaśnieniu wszelkich wątpliwości. Poszłam bez diagnozy i teraz już dokładnie wiem, w czym jest problem i co mam dalej robić. Poszłam z polecenia i mogę w 100% polecić dalej.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Tomasz Marciniak rehabilitacja stomatologiczna

  Tomku jestem Ci ogromnie wdzięczna za pomoc. Kochani potrzebowałam fachowej pomocy przy nieustającym szczękościsku po usunięciu ósemki. Po długich poszukiwaniach trafiłam na stronę internetową Tomka. Zapoznając się z informacjami na stronie czułam, że Tomek Marciniak może być tym, który będzie mógł mi pomóc i nie myliłam się. Znalazłam kontakt na stronie i od razu umówiłam się na wizytę w Fizjoklinika w Warszawie. Z racji dość dużej dzielącej mnie odległości z Fizjokliniką, umówiłam się na wizytę online za radą Tomka mimo, że byłam gotowa przebyć tę odległość byleby tylko uzyskać fachową pomoc. Mimo mojego sceptycyzmu w związku z wizytą online pomoc okazałą się niewyobrażalna. Po odpowiednich testach na szczęce Tomek od razu wiedział jak mi pomóc. Zalecił skuteczne ćwiczenia na zwiększenie zakresu ruchomości szczęki. Tomek przez cały proces rehabilitacji motywował, wspierał, zalecał tak intensywność i częstotliwość ćwiczeń, aby efekty były jak najlepsze. Tomek ma wiedzę i doświadczenie, jest kompetentną osobą w swojej dziedzinie, stale podnosi swoje kwalifikacje i dzieli się tą wiedzą z innymi. Ogromny szacunek za to co robisz, dzięki Tobie mogę wreszcie normalnie funkcjonować, zakres ruchomości znacznie się zwiększył. Nie wyobrażam sobie, aby osoby w podobnej sytuacji jak ja nie natrafiły na Tomka, uzyskałam pomoc za którą słowo dziękuję to zdecydowanie za mało..


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Agata Skoworodko fizjoterapia uroginekologiczna

  Pełen profesjonalizm. Przyszłam z problemem wysiłkowego nietrzymania moczu. Dostałam bardzo konkretne wskazówki i zestaw ćwiczeń, każde ćwiczenie bardzo dokładnie wyjaśnione. Wizyta odbywała się w bardzo miłej przyjaznej atmosferze. Na pewno wrócę na kolejną wizytę.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Tomasz Marciniak fizjoterapia stomatologiczna

  P. Tomasz to świetny fizjoterapeuta, bardzo mi pomógł po operacji ortognatycznej, wszystkie ćwiczenia były dostosowane i dobrane do moich potrzeb, bo każda osoba po operacji zmaga się z różnymi dysfunkcjami, bardzo rzetelny, zaangażowany... Poza tym bardzo miły i ciepły człowiek, wysoka kultura. Chodząc na wizyty mogłam bez skrępowania o wszystko zapytać, zawsze dostałam fachową radę. Serdecznie polecam!!!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Agata Skoworodko fizjoterapia uroginekologiczna

  Z przebiegu wizyty jestem bardzo zadowolona. Uzyskałam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania oraz konkretne wskazówki do dalszej pracy. Pani doktor jest osobą empatyczną, zaangażowaną i miłą. Wszystkie zabiegi przeprowadzone zostały delikatnie i z dbałością o mój komfort. Polecam!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agata Skoworodko fizjoterapia uroginekologiczna

  Przyszłam z polecenia i się nie zawiodłam. Zostałam dokładnie wypytana, zbadana, dostałam dokładne wyjaśnienia problemu i instrukcję ćwiczeń, jak również wskazania co robić dalej, poza fizjoterapią - i u kogo. Bardzo dziękuję za przyjazną atmosferę, profesjonalizm i wszystkie wskazówki.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Tomasz Marciniak fizjoterapia stomatologiczna

  Warto było sobie dać obić twarz na Legii, żeby wylądować u tak wspaniałego specjalisty. A tak serio, magister Tomasz jest nie tylko wspaniałym ekspertem w swoim fachu (fizjoterapia stomatologiczna), lecz także człowiekiem, w którego towarzystwie czujesz się, jakbyś była na dobrej imprezie, a nie na nudnej fizjoterapii. Gorąco polecam wszystkim niedowiarkom. Krójcie się i zrastajcie!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Tomasz Marciniak rehabilitacja stomatologiczna

  niesamowite podejscie do pacjenta , z duzym poczuciem humoru p. Tomasz wyjaśnia sprawy związane z rehabilitacją i ćwiczeniami , polecam warto


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania