Fizjoklinika s.c.

(694 opinie)

Jesteśmy grupą lekarzy i fizjoterapeutów, która od lat zajmuje się leczeniem i terapią narządu ruchu. Nasze dokonania kliniczne w pracy z pacjentami jak i doświadczenia naukowe pozwalają nam stoso... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Fizjoklinika s.c.

Ul. Nowogrodzka 62C, Ochota

02-002, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Jesteśmy grupą lekarzy i fizjoterapeutów, która od lat zajmuje się leczeniem i terapią narządu ruchu.

Nasze dokonania kliniczne w pracy z pacjentami jak i doświadczenia naukowe pozwalają nam stosować sprawdzone i bezpieczne metody w pracy z pacjentem.

Jesteśmy wykładowcami z zakresu rehabilitacji, terapii manualnej, osteopatii. Ciągle poszerzana wiedza przy współpracy z renomowanymi ośrodkami z zagranicy pozwala nam pracować według najwyższych standardów. Kreujemy w Polsce nowoczesne rozwiązania kliniczne w pracy z pacjentami.

Nasz sprzęt

 • Nasza klinika jest wyposażona w profesjonalny sprzęt niezbędny do przeprowadzenia diagnostyki i terapii pacjentów z bólami narządu ruchu.

Zabiegi

 • Kompleksowa fizjoterapia
 • Konsultacje ortopedyczne, neurologiczne i neurochirurgiczne
 • Osteopatia
 • Terapia manualna
 • Terapia funkcjonalna
 • Rehabilitacja sportowa
więcej

Badania

 • Badanie fizjoterapeutyczne, terapia manualna
 • Badanie osteopatyczne
 • Badanie ortopedyczne
 • Badanie neurologiczne
więcej

Choroby

 • Odcinek lędźwiowy, szyjny i piersiowy kręgosłupa: fizjoterapia przed i po operacyjna, dyskopatia, radikulopatia, wewnętrzne uszkodzenia dysku, złamania blaszki granicznej, uszkodzenia awulsyjne dysku, protruzja, ekstruzja, sekwestracja dysku, rwa kulszowa, niestabilność kręgosłupa, kręgozmyk, zaburzenia w stawach między wyrostkowych kręgosłupa, zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa, zespół przeciążeniowy kręgosłupa, stenoza centralna i stenoza kanału międzykręgowego, chromanie rdzeniowe, zespoły mięśniowo-powięziowe, podrażnienie nerwu trójdzielnego, kręcz szyi, bóle przewlekłe kręgosłupa, podrażnienie układu współczulnego w odcinku szyjnym kręgosłupa, podrażnienie zwoju rdzeniowego, zespoły napięciowo-naczyniowe odcinka szyjnego (bóle głowy, zawroty, zaburzenia słuchu i widzenia), bóle (pod)potyliczne, bóle klatki piersiowej, zapalenia stawów i dysków w odcinku piersiowym, choroba Scheuermana, zaburzenia ruchomości żeber, zespół górnego otworu klatki piersiowej.
 • Miednica: stany pourazowe, zaburzenia ruchomości stawów krzyżowo - biodrowych, bóle miednicy mniejszej, rotacja miednicy, zapalenie stawów krzyżowo-biodrowych i spojenia łonowego, niestabilność miednicy, zespoły mięśniowo - powięziowe, artropatie stawów miednicy.
 • Biodro: bóle biodra, stany po artroskopii i endoprotezoplastyce, dysplazja, choroba Perthesa, zapalenie stawu biodrowego, zmiany zwyrodnieniowe stawu, jałowa martwica kości biodrowej, ciało wolne w stawie, uszkodzenia obrąbka, zapalenia mięsni i kaletek w obrębie biodra, entezopatia mięśni przywodzicieli i prostowników, bóle pachwiny i pośladka, konflikt udowo - panewkowy, trzaskające biodro.
 • Kolano: stany pourazowe, pooperacyjne (rekonstrukcje więzadeł, endoprotezoplastyka) niestabilność - wiotkość kolana, zmiany zwyrodnieniowe, uszkodzenia więzadeł, łąkotek, tkanek miękkich stawu kolanowego, ciało wolne, zapalenie stawu kolanowego, ograniczenia ruchomości, zespół fałdu błony maziowej, zapalenie, tendopatia gęsiej stopki, zespół pasma biodrowo-piszczelowego, tendopatia mięśnia dwugłowego uda, artropatia stawu piszczelowo-strzałkowego, neuropatia kompresyjna nerwu strzałkowego i strzałkowego wspólnego, przedni ból kolana, ciasnota przednia, boczne przyparcie - artropatie rzepki, chondromolacja rzepki, "kolano biegacza", "kolano skoczka", uszkodzenia chrząstki, Yong Girls Knee Syndrome, zaburzenia ustawienia osi kolana, choroba Osgooda-Schlatera, bóle dołu podkolanowego.
 • Stopa: stany pourazowe i pooperacyjne, zespoły przeciążeniowe, ciasnota przednia i tylna, zmiany zwyrodnieniowe w obrębie stopy, ograniczenia ruchomości, niestabilność stawu, zespół zatoki stępu, zapalenia tkanek miękkich, achillodynia (zapalenie ścięgna achillesa) - terapia po rekonstrukcji, ciało wolne w stawie, sztywny paluch, paluch koślawy, uraz inwersyjny stopy wraz z jego powikłaniami, zespół ciasnoty przedziałów powięziowych, "stopa biegacza".
 • Bark: stany pooperacyjne i pourazowe, konflikt pod barkowy, zmiany zwyrodnieniowe stawu ramiennego i stawów obojczyka, zespoły mięśniowo-powięziowe, zapalenie stawu ramiennego ("zamrożony bark"), ograniczenia ruchomości barku, niestabilność stawów obojczyka i stawu ramiennego, zapalenia kaletek, artropatia, uszkodzenia, zapalenia stożka rotatorów, zwapnienia stożka rotatorów, zaburzenia rytmu ramienno-łopatkowego, zerwanie mięśnia nad grzebieniowego, uszkodzenia obrąbka, neuralgia nerwu nad łopatkowego, wiotkość, niestabilność stawu ramiennego, stan po zwichnięciu stawu ramiennego.
 • Łokieć: stany pourazowe i po peracyjne, ograniczenia ruchomości, zapalenia stawu łokciowego, niestabilność, wiotkość, tendopatia prostowników nadgarstka ("łokieć tenisisty"), neuropatia kompresyjna nerwu promieniowego, neuropatia kompresyjna nerwu łokciowego, tendopatia mięsni zginaczy nadgarstka ("łokieć golfisty"), zespół rowka nerwu łokciowego, entezopatie mięśni, zespół mięśnia nawrotnego obłego, zespół rozcięgna bicepsa, zapalenia kaletek, neuropatia nerwu pośrodkowego, ciasnota górno-przysrodkowa, "łokieć sportowca".
 • Ręka: stany pourazowe i po peracyjne, ograniczenie ruchomości nadgarstka, martwice w obrębie nadgarstka, złamanie kości łódeczkowatej, wiotkość, niestabilność nadgarstka, zapalenia stawów i pochewek ścięgnistych, choroba De Querveina, uszkodzenia chrząstki trójkątnej, tendopatie, zmiany zwyrodnieniowe, zespół cieśni kanału nadgarstka.
 • Kobiety w ciąży: ból narządu ruchu w trakcie ciąży i w połogu, również stany ostre
 • Pacjenci onkologiczni: ból narządu ruchu w trakcie trwania choroby nowotworowej
 • Sportowcy: kompleksowa opieka w zakresie bólu narządu ruchu oraz treningu funkcjonalnego
 • Dzieci: wady postawy, ból narządu ruchu, schorzenia ortopedyczne wieku młodzieńczego
więcej

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Bogusz Grabik

  Ortopeda, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, al. Stanów Zjednoczonych 72Usługa: konsultacja ortopedyczna

   wszystko było zgodnie z planem (bez zbędnego czekania), rtg od ręki można było zrobić, lekarz był uprzejmy.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Bardzo profesjonalny i życzliwy, Wizyta w sympatycznej atmosferze, Pan Doktor szczegółowo i wyczerpująco odpowiada na pytania, godny polecenia specjalista.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Jurij Kseniuk

  Neurochirurg, lek.

  • O
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Fizjoklinika s.c.Usługa: konsultacja neurochirurgiczna

   Do p.dr poszłam z polecenia. Miły ciepły konkrety rzeczowy p dr wizyta trwała długo przeprowadzony dokładny wywiad. Skierowania na konkretne badania i omówienie ewentualnego dalszego działania. Polecam serdecznie p. Dr

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Fizjoklinika s.c.Usługa: konsultacja neurochirurgiczna

   Spokojny, cierpliwy i rzeczowy. Dający czas i przestrzeń dla pacjenta. Analizuje długo i wnikliwie wyniki badań. Kieruje na badania kontrole, te decyzję pochwalili inni specjaliści.

  Zobacz wszystkie opinie (223) o tym lekarzu


 • Paweł Skowronek

  Ortopeda, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: NOVUMED Medyczne Centrum Zabiegowo RehabilitacyjneUsługa: Inny

   Jestem pod ogromnym wrażeniem umiejętności chirurgicznych Pana doktora.Trzy tygodnie temu miałam wszczepioną endoprotezę biodra z dostępu przedniego. Mimo blisko 70 lat poruszam się już bez kuli i czerpiąc odwagę z wiary Pana doktora w swoja metodę i umiejętności ćwiczę zalecane ćwiczenia i szybko powracam do zdrowia i poszerzam zakres wykonywanych czynności.Pomaga też życzliwość, dobra komunikacja , uśmiech i pasja z jaką Pan doktor wykonuje swoją pracę. Szczerze polecam Pana doktora do tego zabiegu. Wdzięczna pacjentka.

  • W
   Lokalizacja: Centrum Medyczne PlatanyUsługa: Inny

   Znakomity fachowiec!!!Polecam każdemu!Bardzo dziękuję Panu doktorowi za super przeprowadzoną operacje stawu biodrowego.
   Po 3 tygodniach po operacji czuję się świetnie!

  Zobacz wszystkie opinie (26) o tym lekarzu


 • Daniel Demkiewicz

  Fizjoterapeuta, mgr

  • P

   Do Daniela trafiłam po kontuzji stawu kolanowego. Przygotował mnie do zabiegu artroskopii, a następnie prowadził rehabilitację, a w konsekwencji po kilku miesiącach postawił na dwie nogi. Miałam ogromne szczęście trafić na tak wspaniałego fizjoterapeutę. Do moich dolegliwości zawsze podchodził z empatią i zrozumieniem, zaangażowany w problem pacjenta, profesjonalista! Daniel to najlepszy fizjoterapeuta, a także trener personalny skutecznie motywujący do opuszczania strefy komfortu :)

  • Krótko i na temat to najlepszy znany mi fizjoterapeuta. Po zerwanym ścięgnie Achillesa stawiał mnie ostatecznie na nogi. Wiedza, super kontakt, empatia. Nie jest lekko wprawdzie ale o to chodzi :) Jeżeli szukasz kogoś naprawdę sprawdzonego to właśnie skończyłaś bądź skończyłeś. Jeszcze raz polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Hubert Pawlin

  Fizjoterapeuta,

  • A
   Lokalizacja: Fizjoklinika s.c.

   Pan Hubert bardzo pomógł mojemu mężowi w walce z bólem barku. Szczegółowo pokazuje i opisuje ćwiczenia, które można bazpiecznie wykonywać w domu, są one bardzo skuteczne. Pan Hubert to bardzo dobry specjalista, a przy tym bardzo sympatyczny. Zdecydowanie polecamy!

  • Dwa razy w życiu uczyłem się chodzić. I raz to właśnie Hubert stawiał mnie na nogi. Wiele godzin ciężkiej pracy mamy już za sobą i wiele jeszcze przed nami. Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem na tak dobrego specjalistę. Mój lekarz prowadzący z każdą kolejną wizytą jest pod wrażeniem postępów w rehabilitacji. Nie będę się rozpisywał tutaj nad skomplikowaniem mojego urazu ale mogę wszystkich zapewnić że Hubert wie co robić czy to jest kolano i więzadła czy złamanie czy konieczność rehabilitacji po rekonstrukcji nerwu. Potrafi odpowiednio zmotywować do pracy i zwymiarować jej efekty, potrafi dobrze zaplanować trening do samodzielnych ćwiczeń i potrafi być wsparciem w tych nie niekoniecznie "dobrych" dniach. Dobry specjalista i dobry człowiek. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Mateusz Tutaj

  Fizjoterapeuta,

  • B
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: rehabilitacja pourazowa

   Miałem problemy z więzadłami, naciągnięte ACL( mam 30 lat) . Byłem u kilku ortopedów, rehabilitantów,którzy nic nie wnieśli łącznie z 2 zastrzykami ze sterydów, nikt nie przyłożył się do sprawy tak jak Pan Mateusz. Dzięki jego dogłębnym badaniom oraz odpowiednio dobranej rehabilitacji, mogę dziś znowu grać w piłkę nożną :) Bóle zniknęły a ja dalej prowadzę sportowy tryb życia. Polecam w 101% !

  • J

   Serdecznie dziękuję za poświęcony mi czas.Terapia była skuteczna. Fizjoklinika jest świetnym miejscem gdzie można nie tylko leczyć ciało, ale i duszę. Wszyscy są bardzo pomocni. Jak tylko będę miała kolejne dolegliwości z kręgosłupem z radością się pojawię, Tymczasem wg wskazań zajęłam się leczeniem innych schorzeń. Jolanta Jackiewicz

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Maciej Brożyński

  Fizjoterapeuta, mgr

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Fizjoklinika s.c.Usługa: Osteopatia, terapia manualna

   Bardzo profesjonalne i do tego miłe podejście do pacjenta. Z gabinetu wyszłam bez bólu i z zaleceniami, jak dbać o siebie i jakie ćwiczenia wykonywać.

  • Lokalizacja: Fizjoklinika s.c.Usługa: rehabilitacja

   Wczoraj z wielkim trudem dotarłam do Pana Macieja, bo tak bolały mnie lędźwie. Z gabinetu wyszłam jak nowo narodzona. Cudotwórca postawił mnie na nogi. Szczerze polecam specjalistę Macieja,który nie pierwszy raz wyleczył mnie z kontuzji.

  Zobacz wszystkie opinie (64) o tym lekarzu


 • Tomasz Marciniak

  Fizjoterapeuta, mgr

  • M
   Lokalizacja: Fizjoklinika s.c.

   Polecam. Trafiłam do Tomasza z ciągnącym się od wielu lat bólem kolana, który uniemożliwiał mi uprawianie sportu. Do tej pory żaden ortopeda mi nie pomógł i nawet nie zdiagnozował mojego przypadku. Na pierwszej wizycie u Tomasza dostałam diagnozę i szczegółowe zalecenia dotyczące diety, wkładek ortopedycznych i ćwiczeń. Obecnie jestem w fazie przygotowywania się do treningów biegowych. Nie mogłam trafić na lepszego specjalistę.

  • M

   Tomasz jest najlepszym rehabilitantem z jakim przyszło mi się zetknąć. Po wypadku i dość ciężkiej operacji łokcia trafiłam do niego i to był strzał w 10 :) Nie dość, że mam w pełni sprawną rękę (co nie było takie oczywiste) to jeszcze rozbraja poczuciem humoru (a to przy leczeniu bardzo pomaga). Zupełnie zapomina się o kłopocie, z którym się przyszło. Świetny człowiek i rehabilitant. Zdecydowanie polecam :)

  Zobacz wszystkie opinie (53) o tym lekarzu


 • Dorota Chałubińska (Reszelewska)

  Fizjoterapeuta,

  • M
   Lokalizacja: Fizjoklinika s.c.Usługa: naderwane ścięgno w stawie barkowym

   Pani Dorota prowadziła rehabilitację mojego naderwanego ścięgna w stawie barkowym. Uważam, że zostałem potraktowany bardzo profesjonalnie. Dzięki rehabilitacji doszedłem do pełnej formy a niektórzy lekarze proponowali mi już tylko operację. Wizyty u Pani Doroty to była właściwie czysta przyjemność. Polecam!

  • Ł

   Dzięki Dorocie, uniknąłem dwóch artroskopii, prawego i lewego kolana. Pełen profesjonalizm i genialne podejście do indywidualnych potrzeb pacjenta. Zawsze uśmiechnięta i pogodna. Rozpisywać się, więcej nie muszę. Warto samemu się przekonać! :) Do Fizjokliniki i Doroty trafiłem z polecenia, a teraz sam będę ich polecać. :)

  Zobacz wszystkie opinie (43) o tym lekarzu


 • Arkadiusz Sosnowski

  Fizjoterapeuta, dr

  • D

   Do Doktora trafiłam z polecenia. Koleżanka powiedziała mi, że jak mam wydać pieniądze i nie żałować to mam zgłosić się do Arka Sosnowskiego bo On na pewno postawi mnie na nogi. Miała rację. Arek naprawia nie tylko ciało ale również psychikę. Gorąco polecam. Dorota Śniegocka

  • W
   Lokalizacja: Fizjoklinika s.c.Usługa: rehabilitacja ortopedyczna

   profesjonalizm empatia atmosfera szerokie spojrzenie na problem pacjenta ,opinia ta jest potwierdzona moim stanem zdrowia .

  Zobacz wszystkie opinie (107) o tym lekarzu