Filia kliniki stomatologicznej - Primadent Ropczyce

(36 opinii)

Informacje o placówce

Gabinety

Filia kliniki stomatologicznej - Primadent Ropczyce

Parkowa 1/2

Ropczyce , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Ewelina Prokop-Kusy

  Stomatolog,

  • Profesjonalistka jakich mało, dokładność, solidność i przede wszystkim rewelacyjne podejście do pacjenta sprawia, że wizyta u stomatologa nawet dla trudnych pacjentów nie stanowi problemu.
   Polecam serdecznie - cała moja rodzina korzyta z pomocy Pani Eweliny.

  • Pani doktor miła, sympatyczna, odznacza się pełnym profesjonalizmem i fachową wiedzą.Cechuje ją umiejętność nawiązywania kontaktu z pacjentem, delikatność oraz serce do wykonywanego zawodu. Serdecznie wszystkim polecam.
   Urszula Czaczkowska

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Bartosz Jasiński

  Stomatolog, lek. dent.

  • K
   Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna Primadent

   Bardzo dobry specjalista. Dzięki Doktorowi mogę pochwalić się idealnym uśmiechem! Zarówno leczenie zebów kanałowych jak i poprawki po innych dentystach przebiegły bezboleśnie. Wszystko w moim uśmiechu wygląda rewelacyjnie, co jest żywą reklamą Doktora. Bardzo polecam!

  • Bardzo dobry specjalista ze świetnym podejściem do pacjentów. Leczenie kanałowe bez bólu i w miłej atmosferze. Rzeczowo wyjaśnia na czym polega leczenie oraz co w danym momencie wykonuje. Ma również bardzo dobre podejście do dzieci. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Teresa Kuchna

  Stomatolog,

  • J
   Lokalizacja: Filia kliniki stomatologicznej - Primadent Ropczyce

   Pani Doktor bardzo miła ,profesjonalna i doświadczona. Lecznie zębów nigdy nie było tak przyjemne. Serdecznie Polecam!

  • Lokalizacja: Filia kliniki stomatologicznej - Primadent Ropczyce

   Pani Doktor wykazuje pełen profesjonalizm w swoim zawodzie, najwyższą jakość, oraz co najważniejsze, bezbolesne leczenie. Polecam w 100%.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Justyna Żołędziowska

  Stomatolog, Stomatolog Dziecięcy, lek. dent.

  • Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna PrimadentUsługa: białe plamy na zębach

   Od dziesięciu lat mój syn miał poważny problem.
   Po wyrżnięciu górnych jedynek okazało się, że szpecą je białe nieestetyczne plamy. Inni dentyści twierdzili, że musi się do tego przyzwyczaić, albo proponowali zeszlifowanie białych plam i pokrycie ich plombą lub licówką. Nie chciałam pozwolić na tak inwazyjny zabieg, naruszający strukturę zęba. Trafiłam do kliniki Primadent, gdzie dr Żołędziowska wykonała mojemu synowi nowoczesny zabieg ICON. Cudowne, bezbolesne leczenie przebarwień, dokonane w miłej atmosferze.
   Pani Doktor jest bardzo delikatnym i empatycznym lekarzem, przywróciła mojemu synowi skrywany przez wiele lat uśmiech.
   Dziękuję i szczerze polecam.


 • Andrzej Pawelec

  Stomatolog, lek. dent.

  • Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna PrimadentUsługa: ekstrakcja zęba + implant

   Dr Pawelec z łatwością wykonał dość skomplikowany zabieg usunięcia zęba z pękniętym wzdłużnie korzeniem, a następnie z chirurgiczną precyzją dokonał wszczepienia implantu w miejsce korzenia. Następnego dnia rano nawet nie musiałem brać leków przeciwbólowych. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu tego wybitnego specjalisty i cieszę się, że z tak skomplikowanym zabiegiem trafiłem właśnie do niego.

  • P

   Rewelacyjny lekarz!!! Przerażony zgłosiłem się z bólem ósemki. Po krótkiej diagnozie okazało się, że ząb jest do usunięcia. Gdy usłyszałem "wyrok" myślałem, że zemdleję ;-) Jak się okazało, niepotrzebnie się bałem. Sam zabieg (nie licząc znieczulenia) trwał może 10-15 sekund!? .........i był całkowicie bezbolesny. Po "odejściu" znieczulenia nie było żadnych komplikacji. Nigdy do tej pory nie spotkałem się z tak kapitalnym podejściem do pacjenta i profesjonalizmem. Naprawdę polecam!!!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Agnieszka Kurjańska

  Stomatolog, lek. dent.

  • A
   Lokalizacja: Filia kliniki stomatologicznej - Primadent RopczyceUsługa: Inny

   Bardzo przyjemna i sympatyczna pani Doktor. Pełen profesjonalizm i święta cierpliwość do dzieci.Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani Doktor.Polecam całym sercem

  • Bardzo miła i sympatyczna pani Doktor.Pełen profesjonalizm.Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani Doktor.Polecam panią Agnieszkę jako Super Stomatologa !!!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania