Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji

Myśliwiecka 4A

00-459 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji

Łazienkowska 3

00-449 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji

Drewnowska 58

00-449 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marek Postuła

  Kardiolog, Internista, Lekarz Rehabilitacji Medycznej, prof. dr hab. n. med.

  • J
   Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - ŁazienkowskaUsługa: konsultacja kardiologiczna, ECHO serca

   Wyjątkowy lekarz, mega profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo szczegółowy wywiad i dociekliwość Pana Profesora zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Po 6 miesiącach poszukiwaniach przyczyny złego samopoczucia u wielu lekarzy trafiłam do Pana Profesora, który zlecił wykonanie badań i trafnie zdiagnozował dolegliwość. Naprawdę polecam.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - ŁazienkowskaUsługa: konsultacje kardiologiczne

   Bardzo miła wizyta, dokładnie przeprowadzony wywiad z pacjentem. Pan Doktor jest osobą kompetentną, rzeczową, uprzejmą, o wysokiej kulturze osobistej - w jasny sposób, bez pośpiechu, wyjaśnia wszelkie wątpliwości.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Jacek Jaroszewski

  Ortopeda, dr n. med.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - ŁazienkowskaUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Wspaniały lekarz, dokładny, miły a do tego zawsze uśmiechnięty. Na wizycie potrafił wytłumaczyć dlaczego jest potrzebna operacja i jak będzie przebiegała. Cały zabieg przebiegł dokładnie tak jak zapowiedział Pan doktor. Bardzo dziekuje za opiekę, za pomoc i zainteresowanie a przede wszystkim za udaną operację pękniętej łąkotki. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam :)

  • P
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet OrtopedycznyUsługa: Artroliza po rejonstrukcji acl

   Jestem sportowcem, po latach czynnego uprawiania sportu zawodowego, tzw. sportowcem oldboyem, amatorem jak kto woli. Po zerwaniu więzadła krzyżowego przedniego (acl) i rekonstrukcji w jednym ze szpitali pomorza środkowego nastąpiły powikłania, po których nastąpił proces artolizy, przykurczów mięśni i ścięgien odpowiedzialnych za zakres zgięcia kolana. Stan był na tyle poważny, że zaszła konieczność przeprowadzenia zabiegu artrofibrozy. Zabiegu dokonał pan doktor z pełnym swoim poziomem wiedzy, zaangażowania i profesjonalizmu. Zabieg przebiegał w miłej atmosferze, w pełnym kontakcie z doktorem, który na bieżąco wyjaśniał mi postępowanie...nie zapominając przy tym o humorystycznych wstawkach ;-). Po zabiegu, który nie trwał krótko, zapewnił mi pełną opiekę mentalną, lekarską, fizjoterapeutyczną. Byłem pod mega wrażeniem sposobu podejścia do mojego, dość ciężkiego przypadku, zaangażowania doktora bez względu na porę roku, dnia, przypadających świąt i czasu wolnego w niedzielę. Sam wymagam od siebie dużo i cieszę się, że pan doktor odwzajemnił mi swoje poświęcenie. To bardzo dobrze świadczy o jednostkowym, niesztampowym podejściu do pacjenta. Kontakt z doktorem, mimo że utrudniony z uwagi na częste operacje, był ok czego przykładem jest odpowiadanie na sms o godzinie 2 w nocy. Szacun! Pan doktor kontrolował mój stan na podstawie przekazywanych mu przeze mnie raportów zdjęciowych kolana, jak i informacji otrzymywanych od fizjoterapeuty, którego polecił mi z uwagi na jego profesjonalizm i zaangażowanie oraz jakość pracy. W dalszym ciągu pozostaję pod opieką i kontrolą pana doktora, grzecznie wykonuję jego zalecenia i uwagi od fizjoterapeutów. Jaki będzie efekt i postęp w rehabilitacji i powrót do zdrowia? Tego nie wiem, bo i czas potrzebny na rehabilitację, ćwiczenia i cierpliwość to atrybuty powodzenia. Mam nadzieję, że sukces w powrocie do zdrowia i uprawiania sportu będzie połowicznym sukcesem pana doktora, któremu dziękuję z góry za udzielone wsparcie i z pełną odpowiedzialnością polecę każdej osobie potrzebującej niestandardowego podejścia lekarza-człowieka.

  Zobacz wszystkie opinie (36) o tym lekarzu


 • Jan Bielicki

  Ortopeda, dr n. med.

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Enel Sport - Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - ŁódźUsługa: konsultacja ortopedyczna (pierwsza wizyta)

   Pan doktor jest bardzo kompetentny, miły i serdeczny, a do tego "praktyk", co w mojej ocenie jest, w przypadku ortopedów, jedną z najważniejszych cech.

  • K
   Lokalizacja: Enel Sport - Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - ŁódźUsługa: konsultacja ortopedyczna (pierwsza wizyta)

   Super lekarz, bardzo polecam. Wizyta przeprowadzona profesjonalnie, pełna informacja na temat mojej dolegliwości i sposobu leczenia.

  Zobacz wszystkie opinie (38) o tym lekarzu


 • Wojciech Słowiński

  Ortopeda, dr n. med.

  • N
   Lokalizacja: SportopedicaUsługa: punkcja

   Niespotykana umiejetność ostrzykiwania w punkt i bez bólu. Świetne podejście do pacjenta, duża empatia.

  • L
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SportopedicaUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Uzyskałam skuteczną, fachową i szybką pomoc. Pojawił się nagły i dokuczający ból lewego kolana po zewnętrznej stronie. Otrzymałam pomoc od ręki, 2 zastrzyki i zalecona rehabilitacja. 4 lata wcześniej miałam przez p. Dr wykonany zabieg usunięcia części tylnej łąkotki przyśrodkowej. Pełen profesjonalizm. Szczerze polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu


 • Patrycja Buczak

  Fizjoterapeuta, mgr

  • K
   Lokalizacja: Enel Sport - Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - ŁódźUsługa: konsultacja fizjoterapeutyczna

   Pani mgr zaangażowana, szczegółowo wszystko wyjaśnia. Badanie w miłej atmosferze, a co najważniejsze ustalona konkretnie droga działania

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Profesjonalne podejście do pacjenta,
   Szczegółowy wywiad, dokładne instrukcje dotyczące ćwiczeń.
   Specjalista godny polecenia.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Paulina Nowak

  Psycholog, mgr

  • K
   Lokalizacja: Cetena tkalnia świadomościUsługa: konsultacja psychologiczna

   Jestem bardzo zadowolona z pomocy pani Pauliny. Dzięki konsultacjom mogłam powiedzieć o wszystkim co tkwiło głęboko we mnie. Zostałam wysłuchana z pełnym zaangażowaniem a to nie taka oczywista czynność. Dostałam odpowiedzi na to czego nie rozumiałam wcześniej. Właśnie tego potrzebowałam. Dziękuję bo czuć zrozumienie. Czekam na kolejne spotkanie - przygodę. Z całego serca polecam tę inspirującą Osobę. Moc 100 %!

  • G
   Lokalizacja: Cetena tkalnia świadomościUsługa: konsultacja psychologiczna

   Najlepiej wydane pieniądze w ostatnim czasie... To chyba najlepszy opis rozmowy z panią Pauliną.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Jacek Mazek

  Ortopeda, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - ŁazienkowskaUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Na wizytę stawiłam się z kompletem badań. Pan dr Mazek po zapoznaniu się z wynikami i po badaniu objaśnił z czego wynikają moje dolegliwości, zaproponował leczenie i wyjaśnił na czym będzie polegał zabieg. Wizyta przebiegła bardzo przyjaznej atmosferze.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MD ClinicUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Zdecydowanie polecam, ekspert w swojej dziedzinie - dokładnie wyjaśniona diagnoza, w miłej atmosferze.

  Zobacz wszystkie opinie (73) o tym lekarzu


 • Mikołaj Pawłowski

  Fizjoterapeuta,

  • M

   Witam.Bardzo bolały mnie kolana.Na rechabilitację umòwiono mnie do p. Mikołaja.Po swoich oględzinach wiedział jaki jest problem.Po masażach I innych zabiegach ból ustąpił.Wytłumaczył jak postępować, by nie było nawrotu.Polecam, bardzo dobry specialista,dziękuję Małgorzata K.

  • J

   Pan Mikołaj już dwukrotnie pomógł mi w problemach z kręgosłupem (raz z odcinkiem szyjnym, następnie z lędźwiowym). Szczegółowy wywiad i bardzo skuteczne i dobrze dobrane ćwiczenia. Profesjonalista, przez duże "P".

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Dominika Chruścielewska

  Fizjoterapeuta,

  • Trafiłam do Pani Dominiki z polecenia. Wypadł mi dysk i pojawiły się bóle rwy kulszowej. Jestem bardzo zadowolona, chociaż rehabilitacja bywała bardzo bolesna. Niestety, żeby była poprawa musi trochę boleć, no i trzeba codziennie ćwiczyć w domu. Jeżeli nie ćwiczysz, żadna rehabilitacja nie da zadowalającego efektu. Dominika jest osobą konkretną, zdecydowaną, pewną siebie. Nie pieści się z pacjentem. Nie każdemu to może odpowiadać. Mi to akurat pasuję, bo nie rozckliwiam się nad sobą. Jestem bardzo zadowolona i mam pewność, że płacę za prawdziwego, wykształconego profesjonaliste.

  • K

   Nie polecam Pani Dominiki. Nie chciałabym kolejny raz do niej trafić. Po wizytach nie pozbył się bólu a wręcz przeciwnie bóle się nasiliły. Nie mówiąc już o tym jak bardzo bolesna była sama rehabilitacja.


 • Anna Wojtasińska-Zawadzka

  Fizjoterapeuta, mgr

  • P
   Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i RehabilitacjiUsługa: nawarstwiające się kontuzję kręgoslup i szyja

   Wow, Pani Anna wzięła mnie na swój warsztat, wykonała jakieś testy funkcjonalne cały czas tłumacząc mi co dlaczego i po co, zdiagnozowała długoterminowe powody, wykonała szereg masaży i ucisków (zmiłuj się!!! bolało ale pomogło) i dokończyła fizjo w miłej atmosferze tak żebym zapomniał o przebytych fizjo-torturach. bardzo profesjonalnie i na temat. polecam

  • M
   Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i RehabilitacjiUsługa: ból nadgarstka

   Pani Ania to wspaniały fachowiec. Dostałam skierowanie od ortopedy na rehabilitację i tak trafiłam do Pani Ani.okazalo się że rozpoznanie lekarza kierującego zupełnie nie pokrywało się z tym co w rzeczywistości mi dolegało. Po jednej sesji fizjoterapeutycznej ból ręki odpuścił . Dzięki zaleceniom Pani Ani także nie powrócił. Polecam .bardzo kompetentna a przy tym niesamowicie sympatyczna osoba.


Powiązane wyszukiwania