Informacje o placówce

Gabinety

 • ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji

  Myśliwiecka 4A, Śródmieście

  00-459, Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
 • ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji

  Łazienkowska 3, Śródmieście

  00-449, Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
 • ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji

  Drewnowska 58, Bałuty

  00-449, Łódź, łódzkie

  Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...

Lekarze przyjmujący w placówce

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Małgorzata Łukowicz

  Lekarz Rehabilitacji Medycznej, prof. dr hab. n. med.

  • J
   Lokalizacja: Constance Care Centrum RehabilitacjiUsługa: badanie kręgosłupa

   Wspaniały lekarz, olbrzymia wiedza i doświadczenie.Pani Profesor odpowiada na każde pytanie, tłumaczy spokojnie, obrazowo, zrozumiałym językiem. Bardzo cierpliwa. Kojarzy objawy, łączy fakty, patrzy na całego człowieka. Bardzo miła, ciepła i na dodatek wyjątkowo kompetentna. Byłam z powodu dyskopatii L5-S1 i ostrego bólu promieniującego aż do stopy. Zabiegi fizykalne i terapia zlecona przez profesor przywróciły mi możliwość samodzielnego poruszania bez bólu. Polecam.

  • J

   Byłam dziś na wizycie u Pani Profesor. Wspaniały fachowiec, niezwykły człowiek. Wszystko szczegółowo i przystępnie mi wytłumaczyła. Jestem przekonana, że gdybym spotkała prof. Łukowicz wcześniej , uniknęłabym operacji kręgosłupa i obecnych problemów zdrowotnych. Dziękuję Pani Profesor i przemiłemu personelowi Constance Care.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Paweł Kowalczyk

  Neurochirurg, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Klinika Neurochirurgii Instytut \\\"Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka\\\"

   Nie znam słów które wyraziłyby to, jak jestem wdzięczna dr Kowalczykowi za uratowanie życia mojemu dziecku. Nikt, nigdzie nie dawał jej szans na przeżycie. A dzięki neurochirurgom z Centrum Zdrowia Dziecka a w szczególnosci dr Kowalczykowi jest ze mną, biega i rozwija się jak normalne dziecko mimo że przeszła już pięć operacji. Dr Kowalczyk wbrew pozorom jest bardzo miłym i życzliwym człowiekiem. Na własnym przykładzie wiem że każde dziecko traktuje jak swoje własne i przeżywa to co się z nim dzieje.

  • D

   Pan doktor Paweł ewidentnie kocha to,co robi...mimo cierpkiego dowcipu ,języka czasem "budowlanego" i podejścia do rodziców takie jakie ma tylko on,jego praca to mistrzostwo,majstersztyk...dziękujemy każdego dnia Bogu i Jemu za naszą Olusię

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Paweł Janusz Nauman

  Neurochirurg, prof. dr hab. n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - ŁazienkowskaUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

   Niczego konkretnego się nie dowiedziałam. Nie dostałam nawet skrawka papieru z opisem wizyty i zaleceniami ewentualnymi. Pogadaliśmy sobie o moim kręgosłupie i zapłaciłam 300 i wyszłam .


 • Jacek Jaroszewski

  Ortopeda, dr n. med.

  • J
   Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - ŁazienkowskaUsługa: skręcenie stawu skokowego z podejrzeniem awulsyjnego złamania

   Do Pana doktora przyszłam po czwartą (!) z kolei opinię dotyczącą mojej kontuzji. Wszystkie poprzednie diagnozy były dość dramatyczne i zakładały bardzo restrykcyjną rekonwalescencję (kilka tygodni w sztywnym stabilizatorze typu Walker) i długi okres rehabilitacji. Dla mnie, jako dla sportowca wyczynowego u progu sezonu startów, było to postawienie na szali całej dotychczas wypracowanej formy. W akcie desperacji postanowiłam skonsultować się jeszcze z dr. Jaroszewskim, ponieważ w mojej ocenie dolegliwości nie przystawały do tak poważnej kontuzji. Doktor po obejrzeniu mojej nogi oraz wyników badań (rtg i usg) bez cienia zawahania stwierdził, że mogę bez zbędnej zwłoki wracać do treningów! Minęły już dwa lata od mojej wizyty u pana doktora, a moja kostka ma się niezmiennie fantastycznie, więc z całą pewnością mogę stwierdzić, że był to strzał w dziesiątkę. Bardzo dziękuję!

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Myślę, że nikogo nie trzeba przekonywać, że Dr Jacek Jaroszewski to wspaniały fachowiec. Mój przypadek także w pełni potwierdza tą opinię. Doktor przeprowadził u mnie zabieg rekonstrukcji ACL w lewym kolanie. Zabieg przebiegał w miłej i w pełni profesjonalnej atmosferze - obyło się bez jakichkolwiek komplikacji. Po zabiegu otrzymałem pełen instruktarz jak postępować. Po 3 dniach byłem w stanie wykonać pierwszy krok bez kul, po tygodniu pokonywałem już kilka dobrych metrów, a po 2ch tygodniach nie pamiętałem już właściwie o kulach. Po 2 tyg pełen wyprost, zgięcie 135stopni, brak dolegliwości bólowych i właściwie brak opuchlizny (po 3 tyg zgięcie 145stopni). Doktor jako człowiek odbierany jest przeze mnie jako osoba bardzo sympatyczna, pogodna i skromna. Lekarz, który nie unosi się pychą, nie jest wyniosły, troszczy się o swoich pacjentów, wykonuje swoją pracę bez zastrzeżeń, z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, zawsze wysłucha i doradzi zasługuje na najwyższą rekomendację. Szczerze polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (31) o tym lekarzu


 • Jarosław Czubak

  Ortopeda, Ortopeda Dziecięcy, prof. dr hab. n. med.

  • P
   Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Myśliwiecka 4a

   Niestety - nie polecam. wizyta 5 min, wywiadu brak. po jednym zdjęciu - stwierdził, że nie nadaje się do operacji. I dobrze - bo nie chce operacji. ale miałam nadzieje, że doktor leczy również inaczej niż tylko operacją. na pytanie co zrobić z bólem - odpoczywać. I jeździć na rowerze. Jakbym nie została sprytnie wypchnięta z gabinetu - to może zdążyłabym powiedzieć, że i jeżdżę na rowerze i odpoczywam a boli cały czas. Nie pomógł w ogóle, nie postawił konkretnej diagnozy za to za 5 min wziął 300 zł. Nie wątpię, ze jest świetnym specjalistą. Szkoda, że pomaga tylko w trudnych przypadkach. Przykre - miałam nadzieje na pomoc, a wróciłam do domu i znów przez ból bioder przespałam tylko pół nocy.

  • M

   Nie ukrywam, że miałem obawy co do 10 minutowej konsultacji, ale jak sie okazało zupełnie bezpodstawnie. Wszystko przebiegło sprawnie i z troską o pacjenta. Ustalono dalszy plan postępowania. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (118) o tym lekarzu


 • Waldemar Przybysz

  Ortopeda, lek.

  • Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i RehabilitacjiUsługa: kontrola po operacji

   Dr Przybysz jest bardzo sympatyczny, wszystko dobrze wytlumaczy i delikatnie bada. Jest kompetentny. Zdecydowanie polecam! ;)

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Myśliwiecka 4aUsługa: MPD. stopy końsko - szpotawe, deformacja stopy, skrócenie stopy i nogi prawej, wzmożone napięcie mięśniowe, spastyka

   Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Fachowo podszedł do problemu, wszystko wytłumaczył, objaśnił metody leczenia. I tak już od 10 lat. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Bernard Kranc

  Radiolog, Diagnostyk, dr n. med.

  • G
   Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - ŁazienkowskaUsługa: USG

   Bardzo rzeczowy, profesjonalny lekarz. Poświęcił wystarczająco dużo czasu na wizytę. Wszystko dokładnie wytłumaczył.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - ŁazienkowskaUsługa: USG narządu ruchu

   Badanie przeprowadzone bardzo rzetelnie i bez pośpiechu. Lekarz zidentyfikował problem i zaproponował odpowiednie leczenie.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Michał Lenkiewicz

  Ortopeda, Ortopeda Dziecięcy, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Pan doktor wykazał się nie tylko fachowością, ale kulturą osobistą i świetną komunikacją nie tylko z rodzicami, ale przede wszystkim z dzieckiem.

  • M
   Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Myśliwiecka 4aUsługa: konsultacje ortopedyczne

   Już dawno nie spotkałam tak kompetentnego lekarza.
   Od 6 miesięcy nie mogłam uzyskać od lekarzy decyzji co dalej z przypadłością córki. Tu decyzja była jednoznaczna i klarowne przekazana.
   Duży plus za pytanie zadane mojej 12 letniej córce czy decyduje się na takie leczenie.
   Nareszcie uzyskałam informację co jej dolega, przekazane w sposób jasny i zrozumiały. A także jak postępować nadal.
   Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Elżbieta Szymaniak

  Kardiolog Dziecięcy, Pediatra, dr n. med.

  • W
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badanie 3 miesięcznego dziecka

   Bardzo miła, dokładna, z dobrym podjściem do małych dzieci. Po stwierdzeniu odchyleń od normy zleciła dodatkowe badania i powtórna wizytę z wynikami. Dokładnie zapoznała się z historia choroby i wypytala o wszelkie istotne szczegóły.

  • T
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Myśliwiecka 4aUsługa: konsultacja kardiologa dziecięcego

   Syn jest stały pacjentem Pani Doktor. Jak zawsze konsultacja była bez zarzutu - bardzo dokładna i poprzedzona szczegółowym wywiadem.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Łukasz Małek

  Kardiolog, dr hab. n. med.

  • Lokalizacja: Przychodnia Lekarsko-Specjalistyczna BELL-MED

   Pan Doktor jest bardzo dokładny i sympatyczny. Zebrał szczegółowy wywiad, dotyczący dolegliwości, z którymi się zgłosiłam. Zlecił rutynowe badania specjalistyczne. Wizyta przebiegła bez pośpiechu w spokojnej atmosferze. Jeśli będzie ponownie taka potrzeba, na pewno wrócę do tego samego lekarza. Polecam serdecznie każdemu tego specjalistę!

  • Bardzo miły, profesjonałny i uważny lekarz. Gruntownie bada i wypytuje o szczegóły dolegliwości i historię. dobrze mnie poinformował o dostępnych możliwosciach leczenia, zaletach. Jestem zadowolona z wizyty i zaleceń.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu