Lekarze przyjmujący w placówce

Informacje o placówce

Gabinety

 • ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji

  Myśliwiecka 4A, Śródmieście

  00-459, Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
 • ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji

  Łazienkowska 3, Śródmieście

  00-449, Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
 • ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji

  Drewnowska 58, Bałuty

  00-449, Łódź, łódzkie

  Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Łukasz Małek

  Kardiolog, dr hab. n. med.

  • Bardzo miły, profesjonałny i uważny lekarz. Gruntownie bada i wypytuje o szczegóły dolegliwości i historię. dobrze mnie poinformował o dostępnych możliwosciach leczenia, zaletach. Jestem zadowolona z wizyty i zaleceń.

  • Bardzo dobry lekarz miły rzeczowy i kompetentny. Jest cierpliwy i poswieca uwagę pacjentowi wyslucha i odpowie na kazde pytanie lekarz ktory postawil mnie na nogi

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Małgorzata Łukowicz

  Lekarz Rehabilitacji Medycznej, prof. dr hab. n. med.

  • J
   Lokalizacja: Constance Care Centrum RehabilitacjiUsługa: badanie kręgosłupa

   Wspaniały lekarz, olbrzymia wiedza i doświadczenie.Pani Profesor odpowiada na każde pytanie, tłumaczy spokojnie, obrazowo, zrozumiałym językiem. Bardzo cierpliwa. Kojarzy objawy, łączy fakty, patrzy na całego człowieka. Bardzo miła, ciepła i na dodatek wyjątkowo kompetentna. Byłam z powodu dyskopatii L5-S1 i ostrego bólu promieniującego aż do stopy. Zabiegi fizykalne i terapia zlecona przez profesor przywróciły mi możliwość samodzielnego poruszania bez bólu. Polecam.

  • J

   Byłam dziś na wizycie u Pani Profesor. Wspaniały fachowiec, niezwykły człowiek. Wszystko szczegółowo i przystępnie mi wytłumaczyła. Jestem przekonana, że gdybym spotkała prof. Łukowicz wcześniej , uniknęłabym operacji kręgosłupa i obecnych problemów zdrowotnych. Dziękuję Pani Profesor i przemiłemu personelowi Constance Care.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Marek Postuła

  Kardiolog, Internista, Lekarz Rehabilitacji Medycznej, dr hab. n. med.

  • M
   Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - ŁazienkowskaUsługa: badania diagnostyczne

   Pan doktor podczas wizyty wykazał się profesjonalizmem lekarskim, kulturą osobistą oraz umiejętnością spokojnego wytłumaczenia tego, co dla mnie, jako pacjenta, było niejasne.

   Trafna diagnoza poprzedzona zleceniem pełnego zestawu badań laboratoryjnych oraz echo serca, które również wykonał pan doktor. W konsekwencji dobrze dobrane leki i stabilizacja stanu zdrowia.

   Szczerze polecam!

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Gorąco polecam! W zaawansowanej ciąży udałam się na konsulatcję doktor zrobił szczegółowy wywiad, obejrzał moje wyniki, zbadał mnie i doradził jak zadbać o swoja kondycję po porodzie dziecka oraz jakie badania wykonać. Bardzo profesjonalna i miła wizyta - więcej takich specjalistów!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Paweł Kowalczyk

  Neurochirurg, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Klinika Neurochirurgii Instytut \\\"Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka\\\"

   Nie znam słów które wyraziłyby to, jak jestem wdzięczna dr Kowalczykowi za uratowanie życia mojemu dziecku. Nikt, nigdzie nie dawał jej szans na przeżycie. A dzięki neurochirurgom z Centrum Zdrowia Dziecka a w szczególnosci dr Kowalczykowi jest ze mną, biega i rozwija się jak normalne dziecko mimo że przeszła już pięć operacji. Dr Kowalczyk wbrew pozorom jest bardzo miłym i życzliwym człowiekiem. Na własnym przykładzie wiem że każde dziecko traktuje jak swoje własne i przeżywa to co się z nim dzieje.

  • D

   Pan doktor Paweł ewidentnie kocha to,co robi...mimo cierpkiego dowcipu ,języka czasem "budowlanego" i podejścia do rodziców takie jakie ma tylko on,jego praca to mistrzostwo,majstersztyk...dziękujemy każdego dnia Bogu i Jemu za naszą Olusię

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Anna Malinowska

  Endokrynolog, Pediatra, lek.

  • J

   Pani Doktor bardzo kompetentna, komunikatywna. Cierpliwie wyjaśniała wszystkie wątpliwości, dała precyzyjne zalecenia. Trafiliśmy do Niej z polecenia i jesteśmy bardzo zadowoleni.

  • M
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Pani Doktor miła, bardzo kompetentna, szczegółowa, cierpliwa, poświęca sporo czasu Pacjentowi. Wszystko zrozumiale tłumaczy. Lekarz z zamiłowania. Serdecznie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Paweł Janusz Nauman

  Neurochirurg, prof. dr hab. n. med.

  • M
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - ŁazienkowskaUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

   Niczego konkretnego się nie dowiedziałam. Nie dostałam nawet skrawka papieru z opisem wizyty i zaleceniami ewentualnymi. Pogadaliśmy sobie o moim kręgosłupie i zapłaciłam 300 i wyszłam .


 • Wojciech Słowiński

  Ortopeda, dr n. med.

  • A
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i RehabilitacjiUsługa: patologiczne złamanie kości udowej

   Pan doktor bardzo profesjonalny i miły.
   Dokładnie wytłumaczył moją obecną sytuacje po złamaniu kości udowej i zaplanował dalsze leczenie. Polecam Pana doktora.
   Antonina Liberacka

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Pan Wojciech Słowiński to specjalista na najwyższym szczeblu wśród ortopedów.Szczerze polecam,trafnie potrafił zdiagnozować mój przypadek(wyrośl chrzęstno-kostna na kości strzałkowej) i spokojnie wytłumaczyć na czym będzie polegać dalszy tok leczenia operacyjnego.Pan doktor odznacza się pełnym profesjonalizmem,wysoką kulturą osobistą oraz ciepłem,którym otacza każdego ze swoich pacjentów.Sądzę,że ważne jest też to,że mogłam zawsze do niego zadzwonić w razie komplikacji czy nurtujących mnie pytań gdy po wyjściu ze szpitala znalazłam się już w domu.Panie Wojciechu ponownie serdecznie dziękuję - Marta Sołtysiak :)

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Maciej Tabiszewski

  Ortopeda, Lekarz Sportowy, lek.

  • A
   Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - ŁazienkowskaUsługa: konsultacje ortopedyczne

   Lekarz z powołania z wysoką kulturą osobistą. Bardzo profesjonalnie zajął się problemem z kolanem naszego syna.Bardzo miły i kompetentny.Jesteśmy zadowoleni z porady. Była to nasza pierwsza wizyta,z prośbą o konsultację.

  • A
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Bardzo kompetentny,uprzejmy, nie traktuje pacjenta z góry, odpowiada życzliwie na wszystkie pytania i niejasności

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Krzysztof Mozol

  Kardiolog Dziecięcy, Chirurg Dziecięcy, Ortopeda Dziecięcy, dr n. med.

  • V
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Myśliwiecka 4aUsługa: skrzywienie nogi u dziecka

   Wreszcie trafiłam na lekarza który wykazał chęć pomocy mojemu dziecku. Wizyta umówiona na 20:45 A w gabinecie byłam ok 22, pomimo późnej godziny Pan doktor był bardzo uprzejmy, zbadał dziecko i skierowal na dalsze badania. Synek krzywo stawia nozke, doktor od razu to zauważył i wszystko dokladnie wytlumaczyl gdzie lekarz w państwowej przychodni odesłal nas do domu bo to "nic takiego".

  • J
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Myśliwiecka 4aUsługa: konsultacje dziecięce, usg

   Profesjonalny, spokojny specjalista. Wszystko wytłumaczył. Nie było opóźnień. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Jacek Jaroszewski

  Ortopeda, dr n. med.

  • J
   Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - ŁazienkowskaUsługa: skręcenie stawu skokowego z podejrzeniem awulsyjnego złamania

   Do Pana doktora przyszłam po czwartą (!) z kolei opinię dotyczącą mojej kontuzji. Wszystkie poprzednie diagnozy były dość dramatyczne i zakładały bardzo restrykcyjną rekonwalescencję (kilka tygodni w sztywnym stabilizatorze typu Walker) i długi okres rehabilitacji. Dla mnie, jako dla sportowca wyczynowego u progu sezonu startów, było to postawienie na szali całej dotychczas wypracowanej formy. W akcie desperacji postanowiłam skonsultować się jeszcze z dr. Jaroszewskim, ponieważ w mojej ocenie dolegliwości nie przystawały do tak poważnej kontuzji. Doktor po obejrzeniu mojej nogi oraz wyników badań (rtg i usg) bez cienia zawahania stwierdził, że mogę bez zbędnej zwłoki wracać do treningów! Minęły już dwa lata od mojej wizyty u pana doktora, a moja kostka ma się niezmiennie fantastycznie, więc z całą pewnością mogę stwierdzić, że był to strzał w dziesiątkę. Bardzo dziękuję!

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Myślę, że nikogo nie trzeba przekonywać, że Dr Jacek Jaroszewski to wspaniały fachowiec. Mój przypadek także w pełni potwierdza tą opinię. Doktor przeprowadził u mnie zabieg rekonstrukcji ACL w lewym kolanie. Zabieg przebiegał w miłej i w pełni profesjonalnej atmosferze - obyło się bez jakichkolwiek komplikacji. Po zabiegu otrzymałem pełen instruktarz jak postępować. Po 3 dniach byłem w stanie wykonać pierwszy krok bez kul, po tygodniu pokonywałem już kilka dobrych metrów, a po 2ch tygodniach nie pamiętałem już właściwie o kulach. Po 2 tyg pełen wyprost, zgięcie 135stopni, brak dolegliwości bólowych i właściwie brak opuchlizny (po 3 tyg zgięcie 145stopni). Doktor jako człowiek odbierany jest przeze mnie jako osoba bardzo sympatyczna, pogodna i skromna. Lekarz, który nie unosi się pychą, nie jest wyniosły, troszczy się o swoich pacjentów, wykonuje swoją pracę bez zastrzeżeń, z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, zawsze wysłucha i doradzi zasługuje na najwyższą rekomendację. Szczerze polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (31) o tym lekarzu