Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Enel-Med Szpital Centrum

Al. Solidarności 128

01-195 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Tramś Inny

  Czekałam na wizytę ponad godzinę, Każda inna osoba, która była przede mną, spędziła w gabinecie dużo czasu, ok 30-40 min. Na moje pytania otrzymałam zbywające odpowiedzi, bez wyjaśnień i zzangażowania. Na pytaine, jak można profilaktycznie dbać o kości po urazie, nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Wizyta, która poza stwierdzeniem chorób bez ich omówienia zakończyła się szybko i bez perspektywy dbania o problem oraz jakichkolwiek wskazań.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Leszek Jagielski Inny

  Bardzo dobry chirurg ortopeda. Złamanie nasady bliższej kości łokciowej bardzo dobrze zespolone.
  Polecam


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Wigier konsultacja ortopedyczna

  Trafiłam po dwóch innych ortopedach z naderwanym mięśniem brzuchatym łydki, z czego jeden kazał nosić buta Walker. Pan doktor od razu powiedział, że absolutnie nie ta droga i przede wszystkim ze mną rozmawiał i tłumaczył sytuację oraz dalsze zalecenia. Zbadał łydkę, nie patrząc tylko na USG. Bardzo serdeczny człowiek z ludzkim podejściem, a nie tylko patrzący w ekran i klikający w klawiaturę. Uspokoił mnie i jak do tej pory wszystko co mówił, że będzie się działo z nogą dalej, ma miejsce. Polecam bardzo!!


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Leszek Jagielski Inny

  Wizyta u doktora była naszym pierwszym i ostatnim spotkaniem.
  Wizyta trwała kilka minut, gdzie podczas tak krótkiego czasu uważam, że nie da się postawić żadnej diagnozy. Lekarz stwierdził, że nie mogę mieć opisywanych przeze mnie bóli i problemów ponieważ mam tylko 20 lat i stwierdził, że mam cieszyć się życiem, czynność ta byłaby o niebo lżejsza gdyby każdy ruch nie sprawiał mi tyle bólu co dotychczas a w nocy bym mogła spać a nie skręcać się z bólu na skutek czego lądowałam w szpitalu (gdzie swoją drogą też nie otrzymałam pomocy). Doktorowi ewidentnie się śpieszyło i nie mógł poświęcić mi wystarczająco czasu chociażby na to, żebym mogła opisać wszystko co mnie boli od A do Z. Gdy próbowałam znaleźć lek który zażywam skomentował, że w mojej torebce brakuje tylko 'baby z dziadem' po czym przeszedł do turbo szybkiego badania którego wynikiem było: przy nacisku na kręgosłup nic się nie dzieje (nie boli mnie bardziej) to jest wszytko w porządku. Po tej wizycie nie zaprzestałam poszukiwań specjalisty, który mi pomoże . Okazało się, że nie jest tak kolorowo jak Doktor stwierdził i właśnie w tym młodym wieku borykam się już z ciężkimi problemami którymi trzeba natychmiast się zająć.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Jan Podgórski operacja kręgosłupa

  2009 r. - operacja przepukliny międzykręgowej kręgosłupa L5-S1 (fenestracja i discektomia),
  2019 r. - operacja przepukliny międzykręgowej kręgosłupa L3-L4 J.w.

  Obie operacje wykonane perfekcyjnie. Szybki powrót do sprawności i ustapienie dolegliwości ze strony kręgosłupa w szybkim tempie świadczą wyłącznie o wybitności pana profesora w dziedzinie neurochirurgii.
  Panie Generale, jeszcze raz serdecznie panu dziękuję za uratowanie zdrowia, a tym samym możliwość kontynuowania pracy. Jest Pan wybitnym lekarzem i świetnym człowiekiem. Niech Bóg Panu wynagrodzi poświęcenie na rzecz społeczeństwa.

  Polecam pana profesora z czystym sumieniem i z całego serca!

  Mariusz.


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Wigier

  + lekarz, który po tylu latach nie zgubił dbania o pacjenta jako człowieka
  + czułam się ludzko traktowana na wizycie
  + podejmuje zmiany w leczeniu wg własnych poglądów, to bardzo cenię
  + wydaje się doświadczony
  + pomocny
  + elastyczny w leczeniu
  + chyba naprawdę kocha medycynę jako naukę
  Generalnie jak rzadko oddaję mu całość kontroli nad moim leczeniem.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Paweł Nowicki

  Lekarz z powołania, którego cechuje ogromny profesjonalizm, empatia i kultura osobista na najwyższym poziomie. Pan dr kładzie ogromny nacisk na systematyczność ćwiczeń i pracy własnej pacjenta.
  Na wizytę warto zabrać ze sobą płytę gdyż lekarz nie bazuje na opisach, a na zdjęciach.
  Minęło już pół roku od operacji usunięcia chrzęstniaka i wszystko jest ok, ale ćwiczę codziennie :) Polecam w 100%.
  Patrycja.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jacek Stachowiak skręcenie stawu kolanowego

  Szczera i konkretna diagnoza bez zbędnego spychania na rehabilitację. Pomimo mało zachęcającej pierwszej wizyty, P. doktor w dalszym leczeniu uczynił wszystko co jest możliwe w granicach medycyny by ratować mój ekstremalnie zniszczony staw kolanowy. Piątka z plusem za determinację, serce oraz delikatność w procesie leczenia.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Rafał Górski

  Pragnę serdecznie podziękować Doktorowi!!!
  Niesamowity człowiek z poczuciem humoru, konkretny i rzeczowy specjalista dbający o swoich pacjentów. Należy do grona lekarzy, którzy w sposób klarowny i jasny omawiają przypadek z pacjentem - zarówno przed operacją jak i po (tłumacząc dokładnie przebieg leczenia).
  Trafiłam z rozpoznaniem olbrzymiego sekwestru wypadniętego dysku L5SI do kanału kości krzyżowej oraz zespołu ogona końskiego z zespołem bólowym korzeniowym. Mój stan szybko się pogarszał a ja jako 31latka zaczęłam się obawiać, że będę osobą niepełnosprawną - każdy lekarz do tej pory mi o tym mówił, że liczą się dni-tygodnie, ale tylko mówił... a Doktor Górski zaczął działać.
  Doktor wykonał fenestrację L5S1 prawoboczną i już na następny dzień byłam bardziej sprawna niż przed operacją - mimo bólu pooperacyjnego. Z każdym dniem mój stan się poprawia, podjęłam rehabilitację i jestem sprawną osobą.
  Cieszę się, że trafiłam na Doktora, ponieważ on szybko reaguje na występujące objawy i z zaangażowaniem przystępuje do działania, pomagając w ten sposób pacjentowi.
  Panie Doktorze po prostu ... dziękuję bardzo!!!


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Bogdan Porębski ból ścięgna Achillesa

  Po wysłuchaniu z czym przyszedłem, doktor bez oglądania stwierdził: zaprzestać biegania. Po moich dodatkowych pytaniach obejrzał stopy i zdiagnozowal plaskostopie poprzeczne. "Pan kupi sobie wkładki unoszące pięty". Żadnych szczegółów. Wg doktora rehabilitacja zbędna, w razie bólu voltaren.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania