Informacje o placówce

Gabinety

Enel-Med oddział Puławska

Puławska 326

02-819 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Medyczne Enel-med oddział Puławska mieści się przy ulicy Puławskiej 326 w Warszawie, w kompleksie biurowo-ekspozycyjno-handlowym, w którym zajmuje 4 kondygnacje (-1, 0, +1 i +2). Oddział powstał w 2008 roku i jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Do oddziału można dojechać środkami komunikacji miejskiej:
- autobusem: linie 209, 709, 715, 727, 737, 739 i N83 (przystanek: Sójki) – większość z tych autobusów odjeżdża z przystanku Metro Wilanowska.

Pacjenci o. Puławska mają do swojej dyspozycji duży bezpłatny parking naziemny (38 miejsc) i podziemny (46 miejsc).

Nasza oferta

Na powierzchni 2200 m2 oferujemy naszym pacjentom:
- 19 gabinetów specjalistycznych, w których przyjmują: internista, alergolog, chirurg naczyniowy, chirurg ogólny, chirurg plastyczny, dermatolog, diabetolog, endokrynolog, gastrolog, ginekolog, kardiolog, laryngolog, lekarz medycyny podróży, lekarz medycyny pracy, nefrolog, okulista, ortopeda, psychiatra, pulmonolog, reumatolog, specjalista chorób zakaźnych i urolog, a także pediatra (dzieci chore i dzieci zdrowe), alergolog dziecięcy, chirurg dziecięcy, dermatolog dziecięcy, endokrynolog dziecięcy, kardiolog dziecięcy, laryngolog dziecięcy, okulista dziecięcy i ortopeda dziecięcy,
- 4 gabinety stomatologiczne, w których przyjmują: stomatolog zachowawczy, chirurg stomatolog, higienistka stomatologiczna, implantolog, ortodonta, pedodonta (stomatolog dziecięcy), periodontolog, protetyk oraz stomatolog estetyczny, i gdzie wykonujemy: pantomogram, RTG stomatologiczne, telerentgenogram, endodoncja pod mikroskopem oraz protetyka na implantach,
- 4 gabinety pediatryczne w wydzielonej strefie,
- rehabilitacja w wydzielonej strefie (poziom 2): 4 gabinety (2 do fizykoterapii, 1 do masażu i 1 do rehabilitacji neurologicznej dzieci i niemowląt), salę ćwiczeń (do kinezyterapii) oraz 2 szatnie (damską i męską) wraz z kabiną prysznicową. W ramach fizykoterapii wykonujemy elektrostymulację, falę uderzeniową, fonoferezę, galwanizację, jonoferezę, krioterapię miejscową, laseroterapię, magnetoterapię, prądy (diadynamiczne, interferencyjne, TENS i Träberta), stymulację rosyjską i ultradźwięki.

Prowadzimy poradnię bólu pleców oraz rehabilitację neurologiczną dzieci i niemowląt. Wykonujemy masaż leczniczy (częściowy, limfatyczny, suchy twarzy), jak również kinesiotaping, kinezyterapię ortopedyczną dla dorosłych i dzieci oraz terapię manualną.

W naszej placówce można wykonać badania diagnostyczne, takie jak: badanie bezdechu sennego, badania histopatologiczne, biopsja cienko- i gruboigłowa pod kontrolą USG, cytologia, echo serca, EKG, RTG kostne, spirometria, testy paskowe, USG m.in. bioderek (w ramach poradni preluksacyjnej), USG Doppler (w tym aorty brzusznej i jej odgałęzień), USG ginekologiczne (transwaginalne i przez powłoki brzuszne), USG jamy brzusznej, USG jąder, USG mięśni, tkanek miękkich i okołostawowych, USG ortopedyczne (w tym miednicy kostnej, stawów i ścięgien), USG piersi, USG położnicze (test PAPP-A, USG prenatalne wg standardów FMF i USG ciąży poza standardem PTGP, USG echo serca płodu), USG prostaty (przez powłoki brzuszne), USG ślinianek, USG tarczycy, USG układu moczowego czy też USG węzłów chłonnych,

W punkcie zabiegowym wykonujemy: inhalacje, iniekcje, pobrania krwi, szczepienia dzieci i dorosłych, zabiegi usunięcia kleszcza (możliwość oddania do badania), zdjęcie szwów, zmianę opatrunków.

Badania

 • konsultacje specjalistyczne
 • badania laboratoryjne
 • badania diagnostyczne
 • diagnostyka obrazowa
 • stomatologia
 • szczepienia
 • zdrowie po COVID-19
 • rehabilitacja
 • prowadzenie ciąży
 • test na koronawirusa / przeciwciała / IgG i IgM, półilościowe i ilościowe
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Elżbieta Kobrzyńska-Żochowska konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Pani doktor zaangażowana , empatyczna . Dokładnie wytłumaczyła sposób leczenia , zapytała czy pacjent wszystko zrozumiał . Czułam się zaopiekowana .


  Ł
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Elżbieta Kobrzyńska-Żochowska konsultacja psychiatryczna online (pierwsza wizyta)

  Pani Doktor jest ogromnie empatyczna, konsultacja nie ogranicza się tylko do wypisania recepty. Tłumaczy chorobę, przyczynę oraz opisuje jak stosować leki. Moja pierwsza wizyta Online, byka ogromnym stresem, lecz niepotrzebnie. Polecam z całego serca.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Elżbieta Kobrzyńska-Żochowska Inny

  Na początku grudnia byłam u Pani doktor po raz trzeci w przychodni GADMED. Owszem, jest ciepłą, miłą osobą, uważnie słucha pacjenta. Jednakże ma wyraźną trudność w ogarnięciu leków przy wypisywaniu recept. Już drugi raz otrzymałam niepełną receptę i miałam potem bardzo duży problem z uzyskaniem nowej na brakujący lek, gdyż pani przyjmuje co dwa tygodnie. Dwukrotnie też zapominała zostawić nową receptę w umówionym miejscu, co ostatnio przedłużyło czas oczekiwania o kolejne dwa tygodnie. Uważam, że w przypadku leków psychiatrycznych jest to niebezpieczne, bo stawia pacjenta w sytuacji konieczności nagłego odstawienia leku. Przestrzegam zatem, jeśli ktoś się zdecyduje odwiedzić panią Kobrzyńską, aby uważnie sprawdził receptę zanim opuści gabinet.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Elżbieta Kobrzyńska-Żochowska Inny

  Niezwykle ciepła i doświadczona Pani Doktor. Pomogła dobrać leki, które okazały się być skuteczne. Można jej zaufać.
  Polecam serdecznie.


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Justyna Maciejewska konsultacja pediatryczna

  Bardzo mila, zaangazowana, skrupulatna lekarka. Przeprowadzila szczegolowy wywiad na temat corki (3 miesiace), dokladnie, ale nieinwazyjnie zbadala, zalecila odpowiednie leczenie wraz z omowieniem roznych wariantow. Kilkukrotnie kontrolowala stan corki, widac ze lekarka z pasja i powolaniem. Serdecznie polecam wizyty nawet z najmniejszymi dziecmi


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Elżbieta Kobrzyńska-Żochowska Konsultacja psychiatryczna online (kolejna wizyta)

  Pełen profesjonalizm. Polecam wizytę u Pani Doktor wszystkim, którzy poszukują skutecznego leczenia.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Elżbieta Kobrzyńska-Żochowska konsultacja psychiatryczna online (pierwsza wizyta)

  Rzeczowo a przy tym z dużym wyczuciem, dociekiwoscia i zrozumieniem. Dużo pytań, dużo wyjaśnień. Procz zapisania leków wskazania do badań, treningów, zdrowych nawykow.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Elżbieta Kobrzyńska-Żochowska konsultacja psychiatryczna

  Przemiła osoba, spokojna, słuchająca. Dopytuje i wyjaśnia co dobrze w danej sytuacji zrobić, co jest najważniejsze. Na pierwszym miejscu stawia przywrócenie równowagi i spokoju psychicznego u pacjenta. Mam nadzieję, że dodatkowo zaproponowane leczenie przyniesie szybkie efekty


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Krzysztof Byśkiniewicz konsultacja pulmonologiczna

  Myślałam że mam problem z płucami przez kaszel ale okazało się że to była całkiem inna sprawa (chłoniak) i dzięki Panu szybko byłam skierowana do szpitalu na pilną biopsiję. Nie jestem obywatelką Polski i prawie nic nie wiedziałam o NFZ, ale Pan był bardzo cierpliwy i wytłumaczył wszystkie formalności. Bardzo dziękuję!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Elżbieta Kobrzyńska-Żochowska konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Pani doktor jest świetną specjalistką oraz wspaniałą i empatyczną osobą. Wykazuje ogromne zainteresowanie i zaangażowanie. Każdy pacjent poczuje się u niej zaopiekowany.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania