O nas

EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią to nowoczesny ośrodek, zapewniający pacjentom wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu oraz zadowolenie z proponowanego leczenia. Współpracujemy z docenianymi w całej Polsce specjalistami i dysponujemy innowacyjnym wyposażeniem gabinetów oraz sal operacyjnych, a także zapleczem diagnostycznym i ambulatoryjnym. Dysponujemy 4 klimatyzowanymi salami operacyjnymi, pracownią endoskopową i działem diagnostyki obrazowej wyposażonymi w najnowszej generacji sprzęt medyczny oraz zintegrowaną sieć informatyczną. Pacjentami opiekuje się całodobowo wykwalifikowany i profesjonalny zespół lekarzy oraz pielęgniarek, którzy dochodzą do pełnej aktywności w komfortowych salach z dostępem do Internetu i TV. Najwyższy standard świadczonych usług osiągamy dzięki nowoczesnej architekturze szpitala, wysokiej klasy sprzętowi oraz wdrożeniu i przestrzeganiu światowych norm ISO. Wysoką jakość naszej pracy potwierdziło również Ministerstwo Zdrowia przyznając naszemu Oddziałowi Chirurgii Ogólnej prawo do prowadzenia specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej oraz Towarzystwo Chirurgów Polskich, uprawniając nas do prowadzenia szkoleń z zakresu endoskopii przewodu pokarmowego.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Aparat USG (także Doppler)
 • Cyfrowy aparat RTG
 • Aparat EKG
 • Kolonoskop
 • Endoskop
 • Gastroskop
 • Otwarty rezonans magnetyczny
 • Spirometr
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o lekarzach z tej placówki (261)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Grażyna Pietrzyk Inny

  To nie pierwsza moja wizyta u Pani doktor. Lekarz z dużym doświadczeniem i wiedzą ,a do tego empatyczna ,miła i konkretna. Szczerze polecam.

  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Kamil Nelke konsultacja chirurga szczękowego

  Polecam Pana Chirurga pełen profesjonalizm, rzetelne podejście do pacjenta, lekarz z powołania......

  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Bernardeta Fryśna konsultacja gastroenterologiczna

  Bardzo przyjazny, otwarty lekarz wysoce zaangazowany .Wysokiej klasy specjalista, wszystko wyjaśnione, dużo fachowej informacji. Polecam.

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Krefft Konsultacja chirurgiczna

  Dr. Michał to lekarz, który przejmuje się stanem zdrowia pacjenta, pomaga, szuka przyczyny dolegliwości… To jest lekarz, któremu warto zaufać, który będzie robił wszystko aby komfort życia pacjenta był lepszy. Dziękuje i z całego serducha polecam!!

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Krefft konsultacja bariatryczna

  Od zawsze wiedziałam, że jeśli mam się poddać operacji to tylko u tego lekarza. Niesamowite podejście do pacjenta. Cudowne panie na recepcji. Cała Baria3 to perfekcyjna grupa ludzi!

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Rafał Kmieciak Inny

  Trzeba przyznać, że dr Rafał Kmieciak wykazał zainteresowanie moim zdrowiem, bo na początku wizyty zapytał: jak pan się czuje. Jednak moja prywatna wizyta u pana doktora Rafała Kmieciaka to pieniądze wyrzucone w błoto. Pan doktor świetnie czuje się za biurkiem i przed klawiaturą komputera. Nie wykazał najmniejszej ochoty na zbadanie mnie a jedynie skopiował rozpoznanie urologa, u którego leczę się od dawna i wkleił jako swoje rozpoznanie w Kartę Historii Choroby. Wypisał jeszcze receptę na leki które do tej pory zażywałem a na moje pytanie o USG odpowiedział, że nie ma potrzeby bo było robione pół roku temu, chociaż powiedziałem że jestem po leczeniu onkologicznym.
  I to by było tyle na temat troski o moje zdrowie.

  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Migniewicz konsultacja laryngologiczna

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr Migniewicz - Pani dr jest w pełni zaangażowana, w jasny i przejrzysty sposób wytłumaczyła mi na czym polega problem i wystawiła odpowiednie skierowania - szczerze polecam

  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Gebuza Inny

  Dzięki Panu doktorowi badanie, które było dla mnie straszne i którego bałam się bardzo-czyli gastroskopia, było do zniesienia. Odczucia nie są miłe i jest to trudne dla pacjenta a Pan doktor nie powiększa stresu a sprawia, że człowiek choć trochę czuję się spokojniejszy i wie, że jest w dobrych rękach. Empatia i podejście do pacjenta wspaniałe. Cieszę się, że akurat na mój pierwszy raz z tym badaniem trafiłam do Pana doktora! Dziękuję.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Klaudiusz Łuczak konsultacja chirurga szczękowego

  Bardzo konkretny i doświadczony lekarz. Bardzo dobra komunikacja.
  Profesjonalista wzbudzający zaufanie.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Paśko Inny

  Jestem bardzo zadowolony: profesjonalizm i empatia względem pacjenta. Badanie zostało przeprowadzone w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze. Zdecydowanie polecam!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania