ELITE Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki

(73 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

ELITE Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki

Złota 61

Pokaż dane kontaktowe

ELITE Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki

Wąwozowa 8, Ursynów

02-953, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Zofia Bochen

  Chirurg Plastyczny, lek.

  • T
   Lokalizacja: ELITE Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki

   Pani Bochen wykazała się dużą precyzją podczas zabiegu korekty uszu, jestem zachwycona rezultatem, jaki udało nam się osiągnąć. Lekarka kompetentna, z dużym doświadczeniem.

  • P
   Lokalizacja: ELITE Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki

   Bardzo dobry chirurg plastyczny. Pani doktor jest bardzo profesjonalna i wie co robi. Pomogła mi uporać się z moimi kompleksami, wspólnie wybrałyśmy najlepsze rozwiązanie, zabieg dostosowany do moim potrzeb, oczekiwani i stanu skóry. Jestem pełna podziwu za zaangażowanie. Dziękuję za pomoc.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Aleksandra Porębska

  Lekarz Medycyny Estetycznej, lek.

  • D
   Lokalizacja: ELITE Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki

   Długa konsultacja, gruntowy wywiad, zabiegi skuteczny, atmosfera w gabinecie bardzo przyjazna. Pani doktor posiada dużą wiedzę, ma dobre podejście do pacjenta, jest w stanie dokładnie wszystko wytłumaczyć, wyjaśnić, jakich efektów można się spodziewać po zabiegu. Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń.

  • J
   Lokalizacja: ELITE Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki

   Dzięki Pani doktor udało mi się pozbyć problemu związanego z nadpotliwością, zabieg Miraday przyniósł doskonałe efekty, jestem mega zadowolona, a tyle lat zwlekałam z pójściem do specjalisty, aż żałuję. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Aleksandra Saletra-Bielińska

  Ginekolog,

  • M
   Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny Dw.WileńskiUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Pani dr Aleksandra Saletra - Bielińska to bardzo kompetentna i rzeczowa osoba. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania, uważnie słuchała tego, co mam do powiedzenia.
   Pani dr Aleksandra przyjęła mnie w gabinecie na Targowej 70 (Ginekolog-Warszawa). Bardzo fajny, dobrze wyposażony gabinet. Umawiałam się przez telefon - na recepcji pracuje bardzo sympatyczny Pan, który wytłumaczył mi dojazd (swoją droga super lokalizacja - dwa kroki od metra) oraz przedstawił cennik (są zniżki dla studentów). Wyniki badań można sprawdzać online - a w razie wątpliwości można śmiało kontaktować ich mailowo lub telefonicznie :)

  • A
   Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny Dw.Wileński

   Bardzo polecam! Przyjęła mnie doktor Aleksandra Saletra-Bielińska, która ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i jednocześnie jest bardzo sympatyczna, przez co wizyta przebiegała w miłej, bezstresowej atmosferze :) Obsługa na recepcji bardzo pomocna, dostałam wskazówki jak dojechać do gabinetu. Jako że jestem studentką, skorzystałam z korzystniej promocji na godziny studenckie :)

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Marek Murawski

  Chirurg, Chirurg Plastyczny, Chirurg Dziecięcy,

  • J
   Lokalizacja: ELITE Centrum Laseroterapii i Modelowania SylwetkiUsługa: Inny

   Dr Murawski to pierwszy chirurg plastyczny, z którym miałam styczność, całe szczęście, ze do niego trafiłam. Operacja zakończona pełnym sukcesem, lekarz zaangażowany w swoją pracę, ma duże wyczucie, dobre oko, jeżeli chodzi o dobór implantów. Pomógł mi podjąć decyzję, oddałam się w jego ręce i nie żałuję.

  • W
   Lokalizacja: ELITE Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki

   Chirurg plastyczny o wysokich kwalifikacjach, wiedzy i dużym doświadczeniu. Współpraca przebiegała bez problemów od początku do końca, człowiek życzliwy, pomocny, który chętnie dzieli się wiedzą. Polecam, efekty operacji mnie satysfakcjonują.

  Zobacz wszystkie opinie (34) o tym lekarzu