DUDA CLINIC Kilinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej

verifiedCreated with Sketch.

Stomatologia, Chirurgia szczękowa, Protetyka

(37 opinii)

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Przychodnia

Gabinety

 • DUDA CLINIC Kilinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej

  PAWŁA KOŁODZIEJA 8 (za stacją Lotos)

  40-794, Katowice, śląskie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Michał Knast

  Stomatolog, dr n. med.

  • Lekarz bardzo uprzejmy. Zna się na tym co robi i koszty są niewygórowane. Poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu. W czasie leczenia kanałowego musiałam przyjść 3 razy, a płaciłam tylko za jedną wizytę. Polecam

  • S

   Miły, konkretny lekarz. Wyleczył mi zęba bez bólu , szybko i w miłej atmosferze. Na miejscu wykonał prześwietlenie i pewnie dzięki temu uniknęłam kanałówki. Polecam także ze względu na bardzo przyzwoite ceny !

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Mariusz Duda

  Stomatolog, dr n. med.

  • K

   Bardzo dobry specjalista, rozmowny, towarzyski i cierpliwy, co dla mnie - panikary, było bardzo ważne!! Polecam doktora Mariusza!!

  • W

   Byłam u niego zaledwie kilka razy, bo potrzebowałam implantu w miejscu górnej trójki po wypadku. Bardzo dobry fachowiec, miły w obyciu, żartobliwy. Spoko doktor!!

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Marcin Riegel

  Stomatolog,

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: plombowanie

   Po wizytach u kilku innych specjalistów straciłam nadzieję, że uda mi się zadbać o zęby syna bez usypiania go do każdego zabiegu... To czego dokonał Pan doktor jest niesamowite - syn po niespełna godzinie pobytu w gabinecie (bez mojego udziału) wyszedł zadowolony z wyleczonymi zębami! Dzięki profesjonalizmowi, cierpliwości, sile przekonywania i umiejętności dotarcia do małego pacjenta syn nie boi się już wizyt u dentysty. Sam zabieg wykonany na najwyższym poziomie. Z całego serca polecam Pana doktora i dziękuję.


 • Paweł Kłosiński

  Stomatolog, Protetyk, lek. dent.

  • T
   Lokalizacja: DUDA CLINIC Kilinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej

   Jestem pacjentką Pana doktora Kłosińskiego, który przeprowadził u mnie leczenie i odbudowę implantoprotetyczną o dużym zakresie. wszystkie zabiegi przeprowadzone bardzo profesjonalnie, korony dopracowane w każdym detalu, dokładnie tak jak tego oczekiwałam.
   Lekarz kompetentny, z dużą wiedzą fachową, precyzyjny i cierpliwy. Szczegółowo przedstawia plan leczenia i dba o komfort pacjenta w czasie zabiegów. Lekarz o wysokiej kulturze osobistej, który potrafi przywrócić piękny i zdrowy uśmiech. W 100% polecam.
   Pacjentka Teresa.

  • A

   Jestem pacjentką Pana Doktora Kłosińskiego od 3 lat i zawsze chętnie wracam na wizyty kontrolne, z uwagi na fachowość oraz indywidualne podejście. Pan Doktor założył mi most idealnie dopasowany i z wyglądu jak naturalny. Podczas wizyty jest ukierunkowany na komfort pacjenta, także każda wizyta jest dla mnie przyjemnością mimo, że to jednak dentysta;) Polecam w 100 % Pana Doktora Pawła Kłosońskiego!

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Paweł Szczepaniak

  Stomatolog, Chirurg Szczękowy, lek. dent.

  • M
   Lokalizacja: SZCZEPANIAK STOMATOLOGIAUsługa: usunięcie ósemki

   Najlepszy dentysta u jakiego byłam!!!! Wspaniały człowiek, wszystko wytłumaczy, jest niesamowicie cierpliwy, odpowiada na wszystkie pytania i co ważne... nie patrzy na zegarek jak inni dentyści...liczy się pacjent!!! Miałam zaszczyt usuwać ósemkę u pana dr Szczepaniaka...i było bardzo bardzo profesjonalnie!!! Ząb został usunięty bardzo dobrze technicznie, a gdy zeszło znieczulenie po kilku godzinach nic, kompletnie nic nie bolało!!!! Rewelacja i pełna kultura!!!! Takich lekarzy życzyłabym więcej!!! sobie i innym. Pozdrawiam!!!

  • Pierwszy raz w życiu miałam usuwanego zęba bez bólu, rana się zagoiła szybciutko, potem zabieg implantologiczny który przebiegł bardzo sprawnie!!!
   Z całego serca polecam Pana Pawła przemiły człowiek, a przede wszystkim bardzo dobry specjalista.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu