DUDA CLINIC Kilinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej

verifiedCreated with Sketch.
(41 opinii)

Informacje o placówce

Gabinety

 • DUDA CLINIC Kilinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej

  PAWŁA KOŁODZIEJA 8 (za stacją Lotos)

  40-794, Katowice, śląskie

  Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Michał Knast

  Stomatolog, dr n. med.

  • Lekarz bardzo uprzejmy. Zna się na tym co robi i koszty są niewygórowane. Poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu. W czasie leczenia kanałowego musiałam przyjść 3 razy, a płaciłam tylko za jedną wizytę. Polecam

  • S

   Miły, konkretny lekarz. Wyleczył mi zęba bez bólu , szybko i w miłej atmosferze. Na miejscu wykonał prześwietlenie i pewnie dzięki temu uniknęłam kanałówki. Polecam także ze względu na bardzo przyzwoite ceny !

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Mariusz Duda

  Stomatolog, dr n. med.

  • K

   Bardzo dobry specjalista, rozmowny, towarzyski i cierpliwy, co dla mnie - panikary, było bardzo ważne!! Polecam doktora Mariusza!!

  • W

   Byłam u niego zaledwie kilka razy, bo potrzebowałam implantu w miejscu górnej trójki po wypadku. Bardzo dobry fachowiec, miły w obyciu, żartobliwy. Spoko doktor!!

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Marcin Riegel

  Stomatolog,

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: plombowanie

   Po wizytach u kilku innych specjalistów straciłam nadzieję, że uda mi się zadbać o zęby syna bez usypiania go do każdego zabiegu... To czego dokonał Pan doktor jest niesamowite - syn po niespełna godzinie pobytu w gabinecie (bez mojego udziału) wyszedł zadowolony z wyleczonymi zębami! Dzięki profesjonalizmowi, cierpliwości, sile przekonywania i umiejętności dotarcia do małego pacjenta syn nie boi się już wizyt u dentysty. Sam zabieg wykonany na najwyższym poziomie. Z całego serca polecam Pana doktora i dziękuję.


 • Paweł Kłosiński

  Stomatolog, Protetyk, lek. dent.

  • E

   Pacjentką Pana doktora jestem od 2 lat. Jestem bardzo zadowolona z pracy protetycznej jaką wykonał na moim uzębieniu a raczej na jego szczątkach. Każda wizyta przebiegała w miłej atmosferze, Pan doktor zawsze zawsze dokładnie tłumaczył co i jak będzie robione. Uprzedzał, że może zaboleć, starał się żebym jak najmniej odczuwała ból jeżeli już do takiego momentu doszło. Był niezwykle delikatny. Dzięki jego pracy dzisiaj mogę się uśmiechać.

  • T
   Lokalizacja: DUDA CLINIC Kilinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej

   Jestem pacjentką Pana doktora Kłosińskiego, który przeprowadził u mnie leczenie i odbudowę implantoprotetyczną o dużym zakresie. wszystkie zabiegi przeprowadzone bardzo profesjonalnie, korony dopracowane w każdym detalu, dokładnie tak jak tego oczekiwałam.
   Lekarz kompetentny, z dużą wiedzą fachową, precyzyjny i cierpliwy. Szczegółowo przedstawia plan leczenia i dba o komfort pacjenta w czasie zabiegów. Lekarz o wysokiej kulturze osobistej, który potrafi przywrócić piękny i zdrowy uśmiech. W 100% polecam.
   Pacjentka Teresa.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Marcin Cendry

  Stomatolog, lek. dent.

  • B
   Lokalizacja: Gabinet stomatologicznyUsługa: ekstrakcja zęba

   Super lekarz. Z powołania. Wszystko wytłumaczy, ma podejście i cierpliwość do pacjenta. Pomimo celu mojej wizyty (usunięcie zęba), było naprawdę bezstresowo i fachowo. Polecam!!!


 • Paweł Szczepaniak

  Stomatolog, Chirurg Szczękowy, lek. dent.

  • K
   Lokalizacja: SZCZEPANIAK STOMATOLOGIAUsługa: usunięcie 8

   Doceniam przede wszystkim za profesjonalne podejście, rozwianie wszelkich moich wątpliwości dotyczących usunięcia ósemek. Do tego szczegółowe zaplanowanie zabiegu, tak aby był jak najmniej "inwazyjny" ( informacje dot. przygotowania do zabiegu, zalecenia dot. higieny przed zabiegiem i rekonwalescencja).

   Ze zdjęcia panoramicznego wynikało, że usunięcie 8 nie będzie "standardowym" przypadkiem typu "5 minut i po sprawie".
   Doktor Szczepaniak i asystentka zrobili wszystko co mogli aby zabieg był jak najmniej bolesny. Przerwy kiedy potrzebowałam i pytanie o sampoczucie.
   Dobrze dobrane leki przeciwbólowe zdecydowanie pomogły przetrwać 2 dni po zabiegu. Takie niewielkie gesty, a nie każdego lekarza na nie stać i nie każdy znajduje na to czas.

   Bardzo polecam!

  • A

   Profesjonalista w każdym calu. Na każde pytanie odpowie z uśmiechem. Ma ogromne pokłady cierpliwości, a każdego z pacjentów traktuje indywidualnie. Na myśl o chirurgicznym usuwaniu ósemki robiło mi się słabo, a wizytę u Pana doktora wspominam z uśmiechem. Przyjemna atmosfera, zabieg trwał dosłownie chwilę, po kilku dniach było zdjęcie szwów, a rana zagoiła się bardzo szybko. Nie miałam kompletnie żadnych problemów z codziennym funkcjonowaniem, czego spodziewałam się po takim zabiegu, ból był do wytrzymania. Miałam idealnie dobrane znieczulenie, a przed samym zabiegiem Pan doktor z uśmiechem mnie uspokajał i odpowiadał na nurtujące mnie pytania. Profesjonalista, optymista, najlepszy dentysta jakiego spotkałam i po prostu cudowny człowiek. Z całego serca polecam Pana doktora!

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu