Dermedica Małgorzata Suszko, Elżbieta A. Stawowska

(6 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Dermedica Małgorzata Suszko, Elżbieta A. Stawowska

Legionowa 3 lok. 5-6

15-099 , Białystok , podlaskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Porębski Inny

  Świetny lekarz, bardzo zaangażowany w pracę, przy czym jest bardzo miły. Ostrożnie przepisuje leki, dopiero po wypróbowaniu łagodnych metod leczenia przepisuje te mocniejsze. Kieruje na wiele badań aby wykluczyć różne przyczyny choroby. Wszystko dokładnie tłumaczy i poświęca tyle czasu, ile trzeba każdemu pacjentowi. Wiele lat walczyłam z trądzikiem, chodziłam do wielu dermatologów i dopiero doktor Porębski mnie wyleczył.
  Polecam!

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Porębski Inny

  Optymistyczne,z humorem podejście do wszelkich niedogodności związanych z chorobą,wnikliwy wywiad,serdeczność,dokładność zaleceń-z przyjemnością spotkam się z Panem Doktorem na wizycie kontrolnej.Polecam !!!

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Suszko laserowe usuwanie włókniaków

  Z czystym sumieniem polecam dr. Małgorzatę Suszko. Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjenta, bardzo miła Pani doktor - podsumowując: szybko, bezboleśnie i efekt zadowalający :)

 • G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Suszko

  Pani Lekarz jako osoba bardzo miła i uprzejmą lecz tyle by było odnośnie pozytywów, zero wywiadu odnośnie przyczyn po przedstawieniu problemu oraz opisania zależności Pani lekarz to ignorowała. Jedyny sposób zalecany to antybiotyk, dodam że bardzo naciskała na zabiegi pielęgnacyjne na twarz mające niby wyleczyć problem. Osobiście nie polecam że względu na brak weryfikacji problemu lecz tylko stosowanie się do schematu leczenia problemu trądziku.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Suszko nawracajuący stan zapalny skóry twarzy

  3 razy do roku przyjeżdżam do Białegostoku z zagranicy z 2. powodów: odwiedziny babci i wizyta u mojego lekarza-Małgorzaty Suszko. Dzięki skutecznej opiece i leczeniu prowadzonych przez dr Suszko, pozbyłam się problemów z cerą. Dziękuję, pozdrawiam i polecam!!!

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Suszko dermatologia

  Jestem stałym pacjentem dr Małgorzaty Suszko. Cenię sobie Jej profesjonalizm. Wiedza, doświadczenie oraz sympatyczny uśmiech wraz z przyjazną formą współpracy z pacjentem, to gwarancja skutecznego leczenia. Polecam i pozdrawiam!

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania