Wierzymy, że uśmiech daje swobodę ekspresji i pozwala być sobą w każdej sytuacji. Powstrzymując go, tłumimy emocje i obniżamy poczucie własnej wartości. Dlatego w Dental Sense Medicover dajemy z siebi... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Dental Sense Medicover Stomatologia Koneser

Ząbkowska 29

03-736 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 696...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Wierzymy, że uśmiech daje swobodę ekspresji i pozwala być sobą w każdej sytuacji. Powstrzymując go, tłumimy emocje i obniżamy poczucie własnej wartości. Dlatego w Dental Sense Medicover dajemy z siebie wszystko, pomagając pacjentom w uzyskaniu ich wymarzonego uśmiechu. Pewność siebie, która budzi się w oczach uśmiechającej się z pełną swobodą osoby jest dla nas źródłem nieustającej motywacji i satysfakcji.

Możesz nam zaufać, ponieważ pracujemy z najlepszymi ekspertami z każdej dziedziny stomatologii. Łączymy umiejętności z innowacyjnymi metodami leczenia i cyfrową technologią, dążąc do perfekcyjnego rezultatu w każdym przypadku klinicznym.

Wiemy, jak ważnym jest dla Ciebie poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dlatego tworząc Dental Sense Medicover poświęciliśmy dużą uwagę atmosferze, opartej na spokoju oraz pozytywnym, ludzkim podejściu do pacjenta.

Nasza oferta

W Dental Sense Medicover Stomatologia Koneser pacjenci mogą liczyć na kompleksową metamorfozę uśmiechu według procedury Complete Smile Design. Nasi specjaliści korzystają z technologii Digital Smile Design, aby opracować jak najlepszy dla pacjenta plan leczenia. To narzędzie, które nie tylko pozwala zobaczyć efekt końcowy jeszcze przed rozpoczęciem terapii, ale również pomaga zaprojektować uśmiech z uwzględnieniem mimiki pacjenta oraz rysów i wyglądu twarzy.

Nasze centrum to 6 nowoczesnych gabinetów stomatologicznych. Nasi pacjenci mogą liczyć na skoordynowaną opiekę stomatologiczną i szeroki zakres dostępnych usług z każdej dziedziny stomatologii.

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Błażej Derda konsultacja protetyczna

  Pan Doktor to wysokiej klasy profesjonalista, z wiedzą i doświadczeniem, które sprawiają, że jako pacjent czułam się pewnie co do trafności wyboru metody leczenia i ...lekarza. Pan Doktor wnikliwie wsłuchuje się w potrzeby pacjenta, a także wyczerpująco i cierpliwie wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Reaguje niezwłocznie na zgłaszane dolegliwości i je eliminuje. Dodatkowo jest niezmiernie miłym i ujmującym człowiekiem, co czyni wizyty u niego...fajnymi. Bez cienia wątpliwości jest godzien polecenia. Efekt jego pracy jest wspaniały.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marcin Sójka Leczenie endodontyczne

  Wizyty u pana doktora to przyjemność. Pokazał mi, że można leczyć bez bólu i pomógł zwalczyć lęk przed dentystami. Pełen profesjonalizm i leczenie na najwyższym poziomie. Zawsze uzyskiwałam odpowiedź na zadawane pytania a wchodząc do gabinetu czułam się zaopiekowana. Na pewno będę wracać!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Błażej Derda konsultacja protetyczna

  Lekarz nowej generacji!
  Bardzo profesjonalny, słuchający potrzeb pacjenta, empatyczny, z ogromną wiedzą, a do tego z poczuciem humoru. Czego chcieć więcej? Nareszcie wizyta u dentysty, to czysta przyjemność.
  Moje leczenie było dość skomplikowane. Długo szukałam specjalisty, któremu będę mogła zaufać. Zaufałam doktorowi Derdzie i to był strzał w dziesiątkę. Bardzo polecam!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Błażej Derda Inny

  Od pierwszej wizyty doktor Błażej zrobił na mnie ogromne wrażenie- profesjonalizm, ale przede wszystkim wspaniałe, pełne empatii podejście spowodowały, że podjęłam decyzję o metamorfozie uśmiechu (licówki/korony/most), efekty są niesamowite, a na każdej wizycie doktor udowadniał, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Godziny rozmów przed rozpoczęciem współpracy spowodowały, że decyzje były podjęte świadomie, na każdym etapie doktor wszystko szczegółowo mi tłumaczył, odpowiedział na setki moich pytań by ostatecznie przeprowadzić zabieg, którego rezultaty są znakomite! Efekt, który został uzyskany jest bardzo naturalny, dokładnie taki o jakim rozmawialiśmy (jeszcze lepszy niż wstępne wizualizacje). Sam zabieg przebiegł w bardzo dobrej atmosferze i z dużą troską o moje samopoczucie. Polecam doktora Błażeja każdemu, kto nieśmiało marzy by uśmiechać się od ucha do ucha, każda wizyta to jak spotkanie z przyjacielem, a rezultat to idealny uśmiech, który nie schodzi z twarzy! :)


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marcin Sójka Inny

  Jestem pod dużym wrażeniem klasy Pana doktora. Cierpliwie objaśnił co będzie wykonane i upewniał się czy nie czuję dyskomfortu na każdym etapie leczenia. Klasa, kultura, profesjonalizm. Na pewno wrócę.

  lek. dent. Marcin Sójka

  Dziękuję za tą opinię.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Błażej Derda Inny

  Cudowny lekarz! Znakomite wyjaśnienie, pomoc, indywidualne podejście do pacjenta, w tym porady, które nie są oparte na „wciśnięciu” zbędnych zabiegów w celu osiągnięciu zysku (jak robią to niektórzy lekarze). Wszystko super!!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Błażej Derda Inny

  Jeśli z jakiegokolwiek powodu potrzebujecie leczenia protetycznego to spotkanie doktora Błażeja Derdy to najlepsze co może się Wam przydarzyć. Super profesjonalista, który zrobi wszystko, żebyście mogli z powrotem cieszyć się swoim uśmiechem. Doktor bardzo dokładnie tłumaczy cały proces leczenia, zabiegi są bezbolesne, okazuje się, ze wizyta na fotelu dentystycznym może być przyjemna. A na koniec w dodatku jest efekt WOW - na początku byłam bardzo smutna z powodu moich wybitych zębów, jednak teraz te nowe podobają mi się bardziej niż moje poprzednie :)


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Aleksandra Łyżwińska konsultacja stomatologiczna

  Na wizycie była bardzo przyjemna atmosfera. Wszystkie czynności były bardzo szczegółowo wyjaśnione, a każde pytanie otrzymało odpowiedź. Serdecznie polecam.

  Aleksandra Łyżwińska

  Dziękuję za miłą opinię. Wizyta u dentysty nie zawsze kojarzy się z przyjemną atmosferą. Tym bardziej cieszę się, że dobrze się Pani u nas czuła. Do zobaczenia w gabinecie na kolejnej wizycie!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania