Informacje o placówce

Gabinety

Citomed w Toruniu

Marii Skłodowskiej-Curie 73

87-100, Toruń, kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Daria Szaładzińska

  Stomatolog, lek.

  • K

   Miła i konkretna osoba. Mam porównanie z innymi dentystami ze znanych klinik w Bydgoszczy i moim zdaniem jest najlepsza. Leczenie zębów pod aparat ortodontyczny, czyszczenie - wszystko bezboleśnie i bezstresowo. Polecam wszystkim, którzy nie chcą już bać się wizyty u dentysty!


 • Piotr Makowski

  Internista, lek.

  • Z
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - ToruńUsługa: konsultacje internistyczne

   Lekarz o wysokiej kulturze osobistej i bardzo miłym podejściu do pacjenta. Profesjonalista w swoim zawodzie. W złożonych sytuacjach, nie waha się skonsultować swoją diagnozę z innym specjalistą, co jest ewenementem w praktyce lekarskiej. Bardzo polecam.

  • Solidny,rzetelny lekarz, który nie odsyła kwitkiem nikogo. Szuka tak długo aż znajdzie przyczynę. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Marek Załucki

  Chirurg, dr n. med.

  • T
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet

   Wspaniały lekarz, bardzo dociekliwy, dokładny co w moim przypadku było bardzo ważne. Zignorowanie pierwszego wyniku byłoby zagrożeniem życia. Pan doktor Załucki nie poprzestał na pierwszym wyniku, pobrał jeszcze raz materiał do badania i okazało się że słusznie. Od tego momentu wszystko potoczyło się szybko. Jestem po operacji którą przeszłam w sierpniu 2016 i to Właśnie Panu doktorowi zawdzięczam że tak mnie zdiagnozował i pokierował co do dalszego leczenia. Przemiły, sympatyczny człowiek. Polecam wszystkim Pana doktora Załuckiego i dziękuję za dokładność i życzliwość!
   Wdzięczna pacjentka Teresa

  • Wspaniały lekarz specjalista człowiek polecam pomogł mi gdzie nikt nie był zainteresowany moim cierpieniem Dziekuje i polecam

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Paweł Brygman

  Urolog, dr n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - ToruńUsługa: stan zapalny guczołu krokowego

   Byłem pierwszy raz.Bardzo dobre wrażenie.Lekarz uważnie słucha informacji pacjenta.Wyczerpująco opisuje istotę schorzenia.Odpowiada rzeczowo na wszystkie pytania pacjenta.Poza tym życzliwy ,sympatyczny człowiek ze wspaniałym poczuciem humoru.

  • T
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Toruń, ul. Kościuszki 71

   Świetny urolog, który jako pierwszy zainteresował się poważnie moim problemem i skierował na specjalistyczne badania do szpitala. Dzięki temu wykryto u mnie dysfunkcję pęcherza i skierowano do urorehabilitanta który również wiele mi pomógł i złagodził problem z oddawaniem moczu.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Joanna Madej

  Chirurg Dziecięcy, Urolog Dziecięcy, lek.

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Byłam na wizycie z dzieckiem(11lat)w szpitalu dziecięcym. Pani była bardzo niesympatyczna,nie miała wogóle podejscia do dziecka,wrecz sie unosiła i nerwowo zachowywała . Nie wspominając że nawet nie wysłuchała co rodzic do niej mówi w zwiazku z wizyta i problemem z jakim zostalysmy skierowane-problem byl wstydliwy. Nigdy wiecej nie wrócimy do dr Madej-nigdy .

  • A
   Lokalizacja: NZOZ Nasz LekarzUsługa: kontrola pooperacyjna

   Bardzo dobry lekarz i fachowiec.Polecam wszystkim.chodzę z synem na wizyty kontrolne od kilku lat.jestem bardzo zadowolona

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Piotr Bernard

  Ginekolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im dr. Emila Warmińskiego - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w BydgoszczyUsługa: poronienie zatrzymane

   Miły sympatyczny, bardzo dobry fachowiec.
   Pan doktor informuje o wszystkim podczas badania.
   W szpitalu czułam że jestem pod dobrą opieką i że zabieg który będę miała wykonany będzie profesjonalnie przeprowadzony.
   Dziękuję Panie Doktorze. Pozdrawiam.

  • D
   Lokalizacja: LEKARZE Mostowa4Usługa: ciaza

   Do Pana Piotra trafiliśmy przez zupełny przypadek 3 lata temu. Przez te 3 lata, opiekował się mną w bardzo ciężkich momentach. Jestem pacjentka „specjalnej opieki”, niejednokrotnie odpowiadał zawsze na każde pytanie, nawet te najbardziej dziwne i pokręcone. Zawsze mnie wspierał a teraz pod jego opieka i nadzorem po 3 latach doczekaliśmy się upragnionego dziecka. Pan Piotr jest genialnym lekarzem ale dodatkowo wspaniałym i dobrym człowiekiem. Dziękuje i bardzo bardzo polecam. I naprawde będzie mi brakować tak częstych wizyt. Dziękuje :p

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu


 • Aleksandra Jelińska

  Internista, lek.

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - ToruńUsługa: pomoc w stanach lękowych, bezsenności, osłabienia organizmu

   Do Pani Doktor trafiłam w toruńskiej placówce Luxmed. Brakuje tu skali do oceny profesjonalizmu dr.Jelińskiej. Lekarz całkowicie zaangażowany w chorobę. Wiele dopytuje. Szukacie rozwiązań. Na koniec wydaje trafną diagnozę.
   Bardzo cierpliwa osoba. Na wizytę przeznacza tak wiele czasu ile faktycznie wymaga problem. Nigdy nie ma zbędnego pośpiechu.
   Wyjatiowo indywidualne podejście do pacjenta
   I co najważniejsze, leczenie u Pani Doktor skuteczne.

   Lekarz zdecydowanie jedyny w swoim rodzaju.

   Pozdrawiam i dziękuję za dotychczasową, ogromną pomoc.


 • Lech Grzelak

  Neurochirurg, dr n. med.

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: stenoza otworoa C5 C6

   Jestem 3 dni po operacji kręgosłupa metodą D-TRAX w SSM w Toruniu przeprowadzonej przez dr n. .med.L.Grzelaka. Drętwienie kkg
   ustąpiło niemal natychmiast. Teraz już tylko rehabilitacja i powrót do normalnego życia. Dziękuję Panie Doktorze.
   Danuta Fabijańska

  • B

   Doktor Grzelak jest lekarzem podchodzącym z wielką troską i profesjonalizmem do pacjenta. Świetny specjalista.Opieka bardzo dobra ze strony Pana Doktora i całego zespołu oddziału neurologii i neurochirurgii w Szpitalu na Batorego w Toruniu. Bardzo dziękuje Barbara Laskowska.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Patrycja Krepska

  Ginekolog, dr n. med.

  • L
   Lokalizacja: Citomed w Toruniu

   Do doktor Krepskiej udałam się ponad rok temu na pierwszą wizytę . Cudowna osoba , bardzo sympatyczna i delikatna . Przez jej podejście pacjentka nie czuje się skrępowana.Badanie jest bardzo dokładne i wszystko jest równie dobrze opisane .Pani doktor zdiagnozowała u mnie PCOS .Po wykonaniu kompletu badań , wprowadziła leczenie i dała wiele wskazówek . Widac , że pani doktor cały czas aktualizuje swoją wiedzę , proponuje różne metody leczenia. Wprowadziła u mnie nowe leki , dzięki temu i jej poradom czuję się świetnie.Serdecznie polecam !

  • D
   Lokalizacja: Citomed w Toruniu

   Bardzo rzeczowa, kompetentna Pani Doktor. W parze z profesjonalizmem idzie także niezwykła empatia i wysoka kultura osobista. Szczerze polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Karolina Zacharewicz-Talarek

  Neurolog, lek.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - ToruńUsługa: konsultacja neurologiczna

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Profesjonalnie, sprawnie i rzeczowo. Miałam wrażenie jakby Pani doktor znała mnie od lat. Miła atmosfera ale przede wszystkim szczegółowe badanie i konkretne wnioski. Zdecydowanie polecam.

  • N
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - ToruńUsługa: konsultacja neurologiczna

   Podejście do pacjenta bardzo pozytywne. Rzeczowo przedstawiła rozwiązania, które będą najlepsze w moim przypadku. Cierpliwa, skupiona na tym co ma do powiedzenia pacjent. Jak najbardziej polecam panią doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu