Centrum Terapeutyczno-Rozwojowe Symetria

(1 opinia)

Cenimy sobie szybkość i skuteczność w działaniu. Wyznajemy zasadę, że to klient jest ekspertem od własnego życia. Nasza praca jako psychologów i terapeutów skupia się wokół wspierania i odkrywania zas... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Terapeutyczno-Rozwojowe Symetria

Generała Ludomiła Rayskiego 19/4

70-442 , Szczecin , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Cenimy sobie szybkość i skuteczność w działaniu. Wyznajemy zasadę, że to klient jest ekspertem od własnego życia. Nasza praca jako psychologów i terapeutów skupia się wokół wspierania i odkrywania zasobów, potencjału i umiejętności drugiego człowieka. To właśnie te narzędzia pozwalają na przezwyciężanie trudności życiowych i osiąganie zamierzonych celów. Koncentrujemy się na rozwiązaniach, a nie na problemach.

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
1 opinia

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  konsultacja rodzinna

  Serdecznie polecam pracę z Panem Krzysztofem. Cierpliwie wysłuchał wszystkich problemów z jakimi sie borykamy. Widać, że pomaganie ludziom jest dla niego pasją. Nauczył nas jak powinniśmy sie komunikować i jak radzić sobie z naszymi emocjami. Na terapię, wybraliśym sie razem z mamą i pewnie nie wszystkie nasze problemy rozwiążemy od razu to jednak po spotkaniu z Panem Krzysztofem mamy nadzieję że w naszym życiu w końcu zacznie panowac spokój.
  Dziękujemy za profesjonalizm i polecymy Pana Krzysztofa dla tych, którzy chcą odzyskać radość z życia, komunikacje w rodzinie i wiarę w lepsze jutro.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania