Centrum Stomatologii Estetycznej Orto-Plus Edyta Tokarska - Ewa Kotuła - Złotucha

(40 opinii)

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Stomatologii Estetycznej Orto-Plus Edyta Tokarska - Ewa Kotuła - Złotucha

Partyzantów 40/6

24-100, Puławy, lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Maciej Jagielak

  Chirurg, Stomatolog, dr n. med.

  • Byłem pacjentem doktora.
   Uwierzyłem doktorowi przed zabiegiem że to on zdecyduje gdzie ile i jak wstawi implanty,po zabiegu okazało się że mam 4 wkręcone śruby przygotowane do osadzenia 4 koron. Tylko 2 spełniały swoją funkcje bo była odpowiednia ilość miejsca w łuku zębowym i wystarczająca ilość kości a dwa pozostałe całkowicie niepotrzebne w jednym przypadku nie było miejsca chociaż by pod najmniejszą koronę a w drugim za mało kości i śruba w technice skośnej została wkręcona z boku pod kątem od strony języka przeszkadzając dla języka i całkowicie bezużyteczna bo nie mogła przenosić żadnych obciążeń zgryzu i podczas żucia.
   A koszt jednego kompletnego implantu to kwota 5000 zł razy 2 daje 10000 zł. W ten sposób na moje nieszczęście stałem się posiadaczem nie siedmiu nie ośmiu ale dziewięciu zębów po tej stronie łuku zębowego z nadmiarowymi implantami. Jestem już po usunięciu tych 2 śrub i opieką swojego ortodonty który przemieścił zęby tylne ku przodowi i mam swoje zęby w ilości ponownie 7 bez szpar po śrubach.Te wstawianie śrub pod implanty chirurg zrobił mi podczas zabiegu półtorej szczękowego zamykania zgryzu otwartego ,efekt zabiegu to faktycznie zgryz jest zamknięty ale okupiony wielką porażającą asymetrią skośną około 8 mm ucieka dół bródki w bok ,szczęka górna wysunięta do przodu i w dół przekrzywiona pomiędzy kłami około 3mm i prze osiowana około 2 mm, a w rytm szczęki dopasowana dopasowana do niej żuchwa .
   To uniemożliwia normalne żucie , mowa jest zniekształcona przez niepotrzebne wysunięcie i obniżenie i skrzywienie zamierzone szczęki.mam ciągłe krwawienie w postaci glutów z nosa chociaż minęło już wiele miesięcy od zabiegu.W moim przypadku powinien odbyć się pełny dwu szczękowy zabieg aby nie obniżać, przekrzywiać i wysuwać szczęki. Ale zabieg obliczony był na maksymalny zysk a nie efekt estetyczny po zabiegu, przestrzegam przed tym lekarzem.

  • T

   Operację miałam 6 lat temu. Nie mogę się odnieść do komentarzy negatywnych, gdyż moja operacja przebiegła prawidłowo. Zgryz jest wręcz idealny. Po mimo, iż poddałam się operacji w bardzo młodym wieku, wada nie powróciła i mam nadzieję, że tak też zostanie już do końca. Polecam zatem dr Jagielaka i dziękuję.

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu


 • Edyta Tokarska

  Ortodonta, lek.

  • I

   Groziła mi ekstrakcja 4 zębów, a dzięki p. doktor wszystko pozostało na miejscu i ciesze się pięknym uśmiechem :) Dziękuję!

  • J

   Wspaniały Lekarz!!! Mam dużą wadę zgryzu-rodzinnie. Pani Doktor leczyła mnie trzy lata i są wspaniałe efekty,mam ładną buzię, mogę się śmiać bez skrępowania. Ząbki równiutkie jak aktorka. Bardzo polecam Panią doktor, nie tylko dobry fachowiec ale również bardzo serdeczna i opiekuńcza, doradzi, podpowie jak dbać o zęby. Chciałabym też być stomatologiem. J.Gruszka.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Wiesław Nieoczym

  Stomatolog,

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wyrywanie 8ki

   Nie byłem u stomatologa od 24 lat. Nie było potrzeby, do momentu gdy nie pojawiły się 8ki. Stres niesamowity, bałem się okropnie. W dniu zabiegu rozstrój żołądka, do WC co kilka minut. Nie potrafiłem nawet w pracy faktur poukładać po numerach... Więc czekanie na wizytę było dla mnie ogromnym stresem. Serio.
   Jak się okazało zupełnie niepotrzebnie.
   Sytuacja zębów - utajniona 8ka wrastała w 7 pod kątem 45* wypychając 7 na 6 przez co 7 zaczęła się psuć i pękać. Zrobiłem prześwietlenie. W czasie wizyty doktor Nieoczym obejrzał kliszę i usadził mnie na fotelu. Przed wizytą znajomi mówili, że nawet znieczulenie boli (kucie igłą). Nie wiem jak tego dokonał ale w momencie podawania znieczulenia czułem jakby ktoś dotykał mnie wykałaczką po podniebieniu - nic więcej. Cały zabieg trwał dosłownie 5 minut (pomijając czas oczekiwania na działanie znieczulenia). Okazało się, że 7 miała "kręcone" korzenie, więc tylko fachowiec umie wyjąć takiego zęba. Przez dziurę po 7 doktor wyjął 8. Byłem w szoku, że już po wszystkim. Bez cięcia, bez szycia. Przez cały czas trwania zabiegu nie poczułem ani raz uczucia bólu. 5 minut i do domu.
   Doktor odpowiadał na każde pytanie. Nawet najbardziej głupie. O wszystkim mówił co robi, krok po kroku. Znieczulenie było podane tak, że nawet nie wiedziałem kiedy skończył zabieg. Po wszystkim doktor powiedział co będę czuł, jak się będzie goić, co mogę robić a czego nie itp. Wszystko jest tak jak powiedział. Książkowo.
   Jeżeli ktoś tak jak ja ma stres przed wyrwaniem zęba proszę się przełamać i wybrać do doktora Nieoczyma. To nie jest fachowiec... To pełnoprawny profesjonalista w kwestiach usuwania zębów. Mistrz.

  • N
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Kilka godzin temu byłam na wyrywaniu ósemki u doktora. Strasznie się bałam, bo każdy mówił mi, że to nieprzyjemny zabieg i ogromny ból. Wizyta u doktora Nieoczyma przebiegła bardzo sprawnie i nie zajęła chyba nawet 15 minut. Zabieg kompletnie bezbolesny i byłam w szoku, że "to już". Ponadto pan doktor jest bardzo sympatyczny, więc cała wizyta była przyjemnością.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Magdalena Cielma-Adamczyk

  Stomatolog, lek. dent.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Pani doktor usuwała mi ósemki, Pani doktor jest bardzo miła, ale zarazem profesjonalna, jestem bardzo zadowolona , na pewno do niej wrócę

  • M
   Lokalizacja:

   Pani doktor usunęła mi 4 ósemki ( dolne zatrzymane) przy każdej wszystko miałam wytłumaczone, a sam zabieg szybki i prawie bezbolesny, jak na wyrywanie:-) Oby więcej takich stomatologów.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania