Centrum Stomatologiczne EURODENTAL Warszawa - Al. Jerozolimskie 65/79

(106 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Stomatologiczne EURODENTAL Warszawa - Al. Jerozolimskie 65/79

Aleje Jerozolimskie 65/79

00-697 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Agata Bańkowska

  Stomatolog Dziecięcy, lek. dent.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Stomatologiczne EURODENTAL Warszawa - Al. Jerozolimskie 65/79Usługa: konsultacja stomatologiczna dzieci

   Bardzo miła Pani doktor. Dobre podejście do dzieci. Profesjonalna obsługa. Dziecko dostało zabawkę w nagrodę za dzielnosc


 • Katarzyna Lewtak

  Stomatolog,

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Najsympatyczniejsza Pani stomatolog, u której było dane mi być :) delikatna, dokładna i porządna w tym co robi. Wyczerpująco odpowiedziała na każde moje pytanie, a było ich sporo ;) polecam serdecznie i dziękuję


 • Michał Stachowiak

  Stomatolog, lek. dent.

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Stomatologia – Warszawa Al. Stanów Zjednoczonych 72

   Lekarz pełen energii, konkretny, ale też delikatny i wyrozumiały. Ze zdecydowanie ludzkim podejściem. Wyraźnie widać, że wykonuje zawód, który lubi.
   Zaangażowanie Pana Doktora znacznie przyspieszyło czas diagnozowania i badań. Bardzo mi pomógł w szybko narastającym problemie.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Stomatologiczne EURODENTAL Warszawa - Al. Jerozolimskie 65/79Usługa: konsultacja stomatologiczna

   Przyszedłem z piekielnym bólem i łomoczącym sercem.

   Wyszedłem bez bólu, strachu i z nadzieją na wyleczenia zęba.

   Profesjonalizm, luz, poczucie humoru - gorąco polecam (ale dbajcie jednak o zęby)!


 • Ilona Kasprzak

  Stomatolog,

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Stomatologiczne EURODENTAL Warszawa - Al. Jerozolimskie 65/79Usługa: konsultacja stomatologiczna

   Pani doktor opiekuje się od kilkunastu lat moim i moich dzieci uzębienie. Fachowa, dokładna, z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Bardzo się cieszę, że przed laty trafiłam do niej. I choć miejsca pobytu się zmieniają, to Pani doktor nie zmienię. Polecam na 10 gwiazdek


 • Emil Lisiak

  Stomatolog, lek. dent.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Stomatologiczne EURODENTAL Warszawa - Al. Jerozolimskie 65/79

   Pan doktor bardzo sympatyczny, uśmiechnięty, konkretny. Omówił bardzo szczegółowo cały plan leczenia. Polecam

  • I
   Lokalizacja: PROFEMED Stomatologia – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79

   Pod opieką Pana doktora jestem od 10lat. Znajduje rozwiązania na wszelkie problemy moich zębów nawet te najtrudniejsze. Dokładny. Mistrz protetyki.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Aleksandra Niedziela

  Stomatolog, lek. dent.

  • G
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Stomatologiczne EURODENTAL Warszawa - Al. Jerozolimskie 65/79Usługa: profilaktyka próchnicy

   Wizyta miała na celu kontrolę i usunięcie osadu. Ja i dziecko jesteśmy bardzo zadowoleni. Bardzo miła, dokładna i profesjonalna pani doktor. Dziecko nie stresuje się. Polecam!


 • Ludmiła Wężyk

  Stomatolog,

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Stomatologiczne EURODENTAL Warszawa - Al. Jerozolimskie 65/79Usługa: leczenie zęba

   Pani Doktor Ludmiła Wężyk profesjonalnie zajęła się leczeniem. Wypełnienie wykonała perfekcyjnie. Poinformowała mnie szczegółowo o zaleceniach bezpośrednio po leczeniu - picie, jedzenie, higiena. Byłem pacjentem wielu stomatologów, więc potrafię ocenić ich pracę. Do Pani Doktor Wężyk wrócę bez wahania.

  • H
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Byłam na wizycie u Pani Doktor w pierwszym trymestrze ciąży. Bez znieczulenia (wg mojej prośby) Pani doktor bardzo dokładnie i delikatnie wykonała wypełnienie jednego zęba. Bardzo dbając jednocześnie o mój komfort. Bardzo polecam!


 • Joanna Łojewska

  Stomatolog, lek.

  • S
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-MedUsługa: konsultacja ortodontyczna

   Podzielam negatywne opinie poprzedniczek i dziękuję za nie, bo tylko potwierdziły moje odczucia po wizycie i uchroniły mnie przed wydatkami, które możliwe, że nie będą w ogóle konieczne. Pani doktor, początkowo bardzo miła, później bardzo chaotyczna - nawet się nie zorientowałam, kiedy zrobiła mi odlewy pod szynę, nie informując mnie przed tym o programie leczenia. Postraszyła operacją (na podstawie jedynie obserwacji i pantonogramu, który obejrzała w kilka sekund). Do tego nie wytłumaczyła na czym mogłaby wyglądać ewentualna operacja, dała skierowanie na jeszcze jedno badanie, które mówiłam, że jest w komputerze (robiłam przed wizytą). Po czym zaprosiła mnie na kolejną wizytę, na której ustalimy formę leczenia (podkreślę, że przyszłam na konsultację i jeszcze się nie zdecydowałam, czy podejmę tu i teraz leczenie). Na moje pytanie, czy mogę w ciąży nosić aparat (planuję ją), odpowiedziała: aparat tak, ale ta operacja. Ale to tak, szybko założymy aparat, zajdzie Pani zaraz w ciążę, ponosi aparat a po porodzie zrobimy operację. A ile dochodzi się po niej do formy? Szybko, jakieś 6-7 tygodni (podkreślę, że dalej nie wiem, na czym ta operacja miałaby polegać i dlaczego akurat ja - mało miejsca w szczęce, nie jedna moja znajoma miała leczone aparatem, bez operacji). Po wyjściu z gabinetu chciałam zrobić wspomniane badanie, ale recepcja potwierdziła tylko, że już je mam. Wróciłam do gabinetu, nie zostałam wpuszczona - była już inna pacjentka a pomoc Pani doktor odpowiedziała tylko, że wyjaśnimy to na kolejnej wizycie. Zdecydowanie nie polecam.

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med

   Potwierdzam pozostałe negatywne opinie. Na pierwszej wizycie dr Łojewska sprawiała wrażenie uprzedzająco miłej, po czym za ciosem namówiła mnie na rzekomo tańszy pakiet badań za 800 zł, gdzie, jak się później opamiętałam, 2 z 3 badań miałam za darmo w pakiecie pracowniczym. Plan leczenia został omówiony w 5 minut, bez rysunków, wykresów, bez jakiegokolwiek dokumentu, maila czy pokazu na zdjęciach. Miałam wykonać operację dwuszczękową u jednego z najdroższych chirurgów warszawskich ( szacowana kwota oprócz prywatnej wizyty za 250zł to 25.000zł ), uprzednio miałam usunąć dwa zęby w dolnej szczęce oraz poddać się zabiegowi rozcięcia górnego dziąsła za 'jedyne' 4.000zł. Na trzeciej wizycie miałam założony górny aparat i podetknięto mi umowę, której to kopii nigdy nie otrzymałam. Dwa dni po założeniu mi pierwszego, górnego łuku okazało się że wnętrze prawego policzka jest całe rozorane długim, sztywnym drutem sterczącym z aparatu. Doktor podała mi swój prywatny numer komórki zapewniając mnie, że mogę dzwonić, kiedy tylko będę miała problem. No i właśnie ten problem miałam, coraz bardziej krwawiące wnętrze policzka. Jakoż nigdy wcześniej nie miałam aparatu, nie wiedziałam czy to jest ok, czy nie, czy coś się przesunęło i w ogóle dlaczego. Wysłałam grzecznego smsa. Brak odpowiedzi. Wysłałam drugiego grzecznego smsa - również brak odpowiedzi. Umówiłam się więc, już zapłakana z bólu, na korektę. Inna ortodontka ucięła sterczący drut, ale już nie potrafiła odpowiedzieć na zasadnicze pytanie: dlaczego dr Łojewska zostawiła mi półcentymetrowy, twardy drut. Ta sama historia powtórzyła się dwukrotnie, po każdej kolejnej wizycie, a zakłopotane koleżanki, bo dr Łojewskiej najczęściej nie było, musiały docinać sterczące druty. Na moje pytanie dlaczego nie odpisała mi na smsy, usłyszałam że 'nie odbiera nieznanych telefonów'. Oczywiście nie padło słowo 'przepraszam'. Zrezygnowałam natychmiast z dalszych wizyt. Na szczęście przyjęła mnie inna pani dr, u której dopiero dowiedziałam się że dwa zamki w dolnym łuku są naklejone krzywo i dopiero tam dostałam wyczerpujący plan leczenia, wydrukowany w formie książki. Tam na wykresie zobaczyłam jak oś obydwu zamków jest odchylona od prawidłowej. W efekcie dolny łuk musiałam mieć założony na nowo. Nikt nie wspomniał o rozcinaniu dziąseł a ząb miałam usunięty jeden i to po długich próbach jego zachowania. Wszystkim zainteresowanym całkowicie odradzam leczenie u dr Łojewskiej. Można stracić nerwy oraz dużo pieniędzy.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Olga Petruszka

  Stomatolog, Chirurg, Protetyk, lek. dent.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Stomatologiczne EURODENTAL – Warszawa, ul. Nowowiejska 37Usługa: stan zapalny zęba

   Mimo panicznego strachu dałem radę. Pani Olga ma podejście do pacjenta i anielska cierpliwość. Będę tutaj przychodził i polecam każdemu.
   6/5 *

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Stomatologiczne EURODENTAL – Warszawa, ul. Nowowiejska 37Usługa: ekstrakcja ósemek

   Pełen profesjonalizm, usunięcie ósemki trwało dosłownie chwilę, bez bólu, na wszystkie pytania uzyskałam od razu odpowiedź. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Paulina Niesteruk

  Stomatolog, Protetyk, lek. dent.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Stomatologiczne EURODENTAL Warszawa - Al. Jerozolimskie 65/79

   W doskonałej atmosferze jaką zapewniła pani doktor , zostałam wyposażona w piękny uśmiech . Precyzyjnie wykonana praca pozwala mi cieszyć się nią codziennie .
   O profesjonaliźmie pani Pauliny ,świadczy również to , iż praca została wykonana zgodnie z wcześniejszy planogramem .
   Polecam bardzo

  • M
   Lokalizacja: Centrum Stomatologiczne EURODENTAL Warszawa - Al. Jerozolimskie 65/79Usługa: ból zęba

   Pani doktor jest bardzo kompetentna i miła. Wizyta przebiegła bardzo szybko i sprawnie. Naprawdę bardzo polecam , poszłabym po raz kolejny

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania