Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Słuchu i Mowy SŁUCHMED - Lublin

Chodźki 3 lok.8

20-093, Lublin, lubelskie

Pokaż dane kontaktowe

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Maria Rymgayłło-Kątska

  Alergolog, Pediatra, dr n. med.

  • L
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PrimedUsługa: konsultacja alergologiczna dzieci

   Bardzo sympatyczna Pani doktor. Ma duzi czasu dla pacjenta i świetne podejście do maluszka i rodziców. Co najważniejsze- nie zaczyna od sterydow. Na pewno będę z dziećmi do niej chodzić. Warto.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Primed

   Jestem bardzo pozytywnie zazkoczona wizytą oraz atmosferą panującą podczas wizyty.Pani doktor ma świetne podejście do dzieci. Mówi prostym językiem i wszystko jasno tłumaczy.Z pewnością wrócimy tam.Wszystkim gorąco polecam:)

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu


 • Wiesław Gołąbek

  Laryngolog, prof. dr hab. n. med.

  • M

   Super lekarz. Specjalista! Bardzo miły i uprzejmy człowiek, diagnozuje trafnie oraz dobrze dobiera leki. Polecam.

  • P

   Świetny specjalista i autorytet godny zaufania. Chętnie udziela konkretnych informacji. To chyba jedyny lekarz laryngolog, któremu bez strachu można powierzyć chore dziecko ;)

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Emilia Kątska

  Audiolog, Foniatra, Laryngolog, Laryngolog Dziecięcy, dr n. med.

  • A

   Bylam ostatnio u "pani doktor" na wizycie ponieważ mam problem z zalegajaca wydzielina na gardle, ale niestety dostałam leki na płukanie zatok które bez problemu mogę dostać bez recepty w aptece. Nic mi to nie pomaga, a męczę się tak samo jak bez stosowania tych preparatów. W gabinecie nie byłam nawet 5 minut, a 100zl została skasowana. Pani doktor traktuje przedmioto. Nie polecam.!!

  • G

   Laryngolog i audiolog w jednym, jest niemal że perfekcyjna. Przyjmuje pacjentów w każdej kategorii wiekowej. Mogę ją polecić ponieważ bardzo pomogła mi na zatoki.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Beata Janusz

  Laryngolog Dziecięcy, Audiolog, Foniatra, Laryngolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "MEDICOS"Usługa: usuniecie trzeciego migdała u dziecka

   Byłam na usunieciu trzeciego migdala u 4 letniego dziecka. Pani doktor bardzo sympatyczna , rzeczowa,profesjonalna,miła. Zabiegi poszedł sprawnie. Jestem bardzo zadowolona z Pani doktor. Świetne podejscie do dzieci.

  • S
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: infekcje uszu

   Chodziliśmy z córeczką prywatnie kilka wizyt pod rząd, miała przewlekły katar za tym idące infekcje uszu (płyn w uchu i powtarzające się ropne wycieki). Na wizytach prywatnych owszem Pani doktor bardzo miła, super podejście. Leczenie raczej schematyczne, niby robiła wywiad, zapisywała coś w komputerze ale w ogóle z tego nie korzystała za każdą wizytą te same pytania wracały od nowa, nie było widać analizy przypadku raczej rutyna. Któraś wizyta z kolei wypadła nam na NFZ, miała to być wizyta kontrolna ale znowu mieliśmy infekcję ucha. Ku mojemu zaskoczeniu diametralna różnica w zachowaniu, Pani doktor nerwowa, nie miała czasu, dziecko już przy badaniu przestraszone i płakało, dała szybko doraźne krople a ponieważ nie było jeszcze wyniku wymazu, który zapobiegliwie na własną rękę zrobiliśmy jak tylko zauważyliśmy infekcję, po antybiotyk kazała zgłosić się do swojego pediatry bo ona nie pamięta jaki ma grafik i kiedy ma urlop. W szoku byłam po tej wizycie. Może trafiliśmy na gorszy dzień ale różnica w zachowaniu podczas wizyt prywatnych w porównaniu z wizytą na NFZ była bardzo duża. Ze swej strony nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Marcin Szymański

  Laryngolog, dr hab. n. med.

  • A
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie

   Genialny fachowiec ale też cudowny, ciepły człowiek. Bardzo dokładnie tłumaczy problem i metody jego rozwiązania. Dzięki niemu odzyskałam słuch. Złote ręce jak powiedziała o nim jedna z pielęgniarek :-)

  • E
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie

   Bardzo miły, fachowy, konkretny lekarz, dokładnie wytłumaczył wyniki tomografii, zbadał, szczegółowo omówił cel i zakres koniecznej operacji nosa. Serdecznie polecam. Dziękuję bardzo Panie Doktorze!

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Witold Janusz

  Neurochirurg, dr n. med.

  • S
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: długotrwały ból dolnego odcinka kręgosłupa z niedowładem nogi

   Serdecznie polecam
   pana Doktora Witolda Janusza.
   Miałam bardzo poważny problem
   z kręgosłupem. Wprawdzie wydawało się,
   że już tylko operacja może pomóc,
   a jednak nie musiało do niej dojść,
   a ja mogę normalnie funkcjonować.
   Wizyta była w pełni profesjonalna.
   Pan Doktor dokładnie wszystko wyjaśnił, poświęcił tyle czasu, ile było potrzeba, zalecił ostatecznie konkretny lek
   i powiedział: " może uda się jeszcze pani
   z tego wywinąć".
   Udało się wywinąć.
   Wielki szacunek dla pana Doktora, dziękuję.
   Sylwia

  • Z
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: operacja dyskopatii

   Z czystym sumieniem mogę polecić pana Doktora Witolda , lekarz z powołania a nie z przymusu widać, że pomoc sprawia mu wielka przyjemność, miły z bardzo dobrym podejściem do pacjenta, szwy pana doktora to poprostu dzieło sztuk.

  Zobacz wszystkie opinie (58) o tym lekarzu


 • Marek Zadrożniak

  Laryngolog, Audiolog, Foniatra, dr n. med.

  • Lokalizacja: Centrum Słuchu i Mowy SŁUCHMED - LublinUsługa: Opieka po urazie akustycznym

   Lekarz znał dokumentację medyczną dotyczącą urazu akustycznego, hospitalizacji oraz nadwrażliwości na słuch. Pomimo tego zlecił badanie ABR, a nie przedstawił na czym to badanie polega i jaki miałby być jego cel. Badanie - po otrzymaniu takiego natężenia dźwięku - przerwałem z powodu bólu. Efektem podania 90dB do ucha jest szum uszny w uchu, do którego podano dźwięki. Wcześniej szum był tylko w jednym uchu.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Słuchu i Mowy SŁUCHMED - Lublin

   Lekarz kompetentny - trafiłam do dra na początku ciąży z powodu niedosłuchu - dr zlecił audiometrie, dokładnie oczyścił uszy, przepisał odpowiednie leczenie, dzięki któremu objawy ustąpiły. Wizyta w spokojnej, miłej atmosferze, polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Elżbieta Wroczek-Glijer

  Laryngolog, Audiolog, Foniatra, Laryngolog Dziecięcy, lek.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - LublinUsługa: konsultacja laryngologiczna

   Byłam u Pani Doktor z moim synkiem. Trafiłam do niej z polecenia innego lekarza, pediatry. Wg mnie Pani Doktor nie ma podejścia do dziecka, podczas wizyty nie widać było nawet chęci nawiązania jakiegokolwiek kontaktu z dzieckiem. Pani Doktor zaprosiła mnie z dzieckiem na fotel, aby spojrzeć uszy, później gardło. W związku z tym, iż mój syn miał gorączkę był drażliwy, ale Pani doktor nie zwróciła na to uwagi, powiedziałam jej to na samym początku, kazała przytrzymać dziecko, bo nie może wykonać badania, spojrzeć do uszu, jak syn zaczął się wyrywać, kazała go przytrzymać bo nic z tego nie będzie, jakby badanie wykonywała od niechcenia. Do laryngologa poszłam z synem po zaleceniu od pediatry, a Pani doktor na samym wstępie powiedziała po co do niej przyszliśmy, przecież dostaliśmy antybiotyk u pediatry żadnych dodatkowych badań nie ma sensu robić. Jak dla mnie brak zainteresowania problemem z którym się do niej przyszło. Nic konkretnego Pani dr nie powiedziała, ani nie zaleciła.Po wizycie został mi jedynie niesmak zmarnowanego czasu. Nie jestem zadowolona.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Sanitas

   Bardzo dobrze oceniam Panią Doktor. Miła, dobre podejście do dzieci.
   Szybko zdiagnozowała problemy u syna.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu