Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Rehabilitacji Sportowej

Przechodnia 2, Śródmieście

00-100, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krzysztof Mucha

  Nefrolog, Internista, Transplantolog, prof. dr hab. n. med.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: OTOLARYNGOLODZY24.PL WMC PORADNIA SPECJALISTYCZNA

   Lekarz wspaniały, nie tylko profesjonalista, ale przede wszystkim człowiek. Poświęca maximum uwagi i czasu. Wyważony w opiniach. Czujesz się po prostu w najlepszych rękach a jeśli chodzi o zdrowie nie ma półśrodków. Dlatego na pewno będę pod opieka dr z , samego faktu moje samopoczucie a tym samym zdrowie jest już lepsze. Do tego bardzo Doświadczony i to po prostu czuć.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: OTOLARYNGOLODZY24.PL WMC PORADNIA SPECJALISTYCZNA

   Była szczegółowa i bardzo bogata w szczegóły mojego schorzenia. Wszystkie zalecenia i badania lekarz spisał dokładnie na kartkach i po ich wykonaniu mamy mamy się ponownie spotkać.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Radosław Michalik

  Neurochirurg, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Carolina Medical CenterUsługa: operacja dyskopatii

   Lekarz wziął umowną stawkę za wizyte, która trwała 10 minut, a na niej napisał na kartce, że mój tato ledwo chodzi ale i tak jest zdrowy po czym podziękował. Zamiast dowiedzieć się czegoś porzytecznego nie dowiedzieliśmy się nic, więc nie polecam.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - ŁazienkowskaUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

   Lekarz bardzo kontaktowy, profesjonalne podejscie do chorego i konsultacja bardzo rzeczowa i konkretna. Szczerze polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (57) o tym lekarzu


 • Łukasz Antolak

  Ortopeda, Chirurg, lek.

  • P
   Lokalizacja: CRS Clinic

   Zdecydowanie polecam, kulturalny kontakt oraz trafna i poprzedzona wnikliwą analizą choroby diagnoza

  • M
   Lokalizacja: CRS ClinicUsługa: konsultacja chirurga kręgosłupa

   Na wizycie u Pana doktora byłam po raz kolejny. Za każdym razem otrzymuję pomoc chirurgiczną, dokładne wyjaśnienie problemu. Pan doktor skrupulatnie zajmuje się zgłaszanymi dolegliwościami. Ze względu na zaufanie i wyniki dotychczasowego leczenia na pewno będę dalej korzystać z doswiadczenia i wiedzy Pana doktora. Mam zaplanowane dalsze leczenie, które będę kontynuować.

  Zobacz wszystkie opinie (35) o tym lekarzu


 • Jacek Mazek

  Ortopeda, lek.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MD ClinicUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Już wypełniłem taką ocenę... Lekarz wyjaśnil wszystkie moje problemy związane z bólami w nodze. Okazało się, że problem wymaga lekarza innej specjalności. To stwierdzenie jest dla mnie bardzo ważne.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MD ClinicUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Pan doktor jest rzeczowy, konkretny i zna się na tym co robi, a to najważniejsze w tym fachu. Dla mnie super!

  Zobacz wszystkie opinie (61) o tym lekarzu


 • Zbigniew Czyrny

  Radiolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: High-Med Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: USG

   Niestety stanowczo odradzam. 4 dni po wypadku na snowboardzie miałem badanie USG u dra Czyrnego. Wykonywałem u niego USG okolicy tylnej prawego uda/pośladka. Dr Czyrny stwierdził brak patologii w strukturze mięśni. Nawet lekarz prowadzący był tym bardzo zdziwiony. Już następnego dnia po badaniu nastąpiło pogorszenie i bóle w tylnej części uda. Była po drodze jeszcze izba przyjęć. Dwa tygodnie później zrobiłem kolejne badanie USG u innego lekarza, którego wynik był odmienny: naderwanie przyczepu kulszowego hamstringów II/III stopnia i krwiak o wym. 74x62x91mm. Miałem szczęście, że po takim czasie udało się krwiaka ewakuować. Inaczej mogła czekać mnie operacja. Lekarz prowadzący i wykonujący drugie USG nie rozumieli wyniku pierwszego badania. Kontaktowałem się już z Rzecznikiem Praw Pacjenta i będę walczyl chociaż o zwrot kosztów badania (bagatela 250 zł)

  • M
   Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji SportowejUsługa: neuropatia nerwu piszczelowego, nerw pośrodkowy

   Dr Czyrny jest poleconym i bardzo dobrym lekarzem. Wykonałam u niego 3 usg. Pierwsze z nich (staw skokowy) pokazało uszkodzenie nerwu piszczelowego, na podstawie opisu Pana Doktora została przeprowadzona operacja. Diagnoza była trafna. Drugie usg nerwu pośrodkowego oceniam trochę gorzej, Pan Doktor nie zauważył budujące się cieśnj mięśnia nawrotnego obłego. Z drugiej strony na tamtym etapie diagnostyki był badany bark, Pan Doktor "przejechał" szybko usg po długości nerwu. Może gdybym wykupiła 3 odcinki usg ręki badanie byłoby dokładniejsze. W moim odczuciu to bardzo dobry lekarz, ale nie wychodzi badaniem poza konkretne opłacenie badania. Nie zbada dodatkowo pogranicza innego odcinka szukając problemu. Jest lakoniczine. Jednak dalej jeden z lepszych specjalistów, chociaż ja zmieniłam na osobę która bardziej jest zaangażowana w diagnostykę, coś bardziej podpowie, pokieruje. Tu mamy badanie, opis. Niby ok, ale jednak jakoś lakoniczne.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Marek Tramś

  Ortopeda, Chirurg, dr n. med.

  • E
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Nawykowe zwichanie rzepki

   Zdecydowanie odradzam! Historia mojego dziecka miała miejsce 4 lata temu, ale uznałam, że nawet po takim czasie powinnam ostrzec inne Mamy przed tym doktorem. Moja 9-letnia córka miała problem z bardzo częstym wypadaniem rzepki. Dr Tramś zaproponował operację na kościach, którą w przyszłości de facto będzie musiała przejść, ponieważ budowa jej kolan tego wymaga. Ale robiąc tego typu operację w wieku 9 lat dr Tramś wyrządziłby córce ogromną krzywdę - zatrzymałby rozwój kości w lewej nodze... Poza tym z drobnymi szczegółami pokazywał na dziecku, na czym miałaby ta operacja polegać (tu wycina się trójkąt z kości i na śruby przymocowuje się w tym i w tym miejscu itd.). Wyszłam z gabinetu roztrzesiona i zaplakana... Na szczęście nigdy nie wróciłam do tego lekarza.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji Sportowej

   Pan doktor Tramś był już 4 lekarzem, do którego trafiliśmy z 11 letnim synem po upadku z roweru. Wcześniej jeździliśmy do Otwocka gdzie 3 lekarzy wiedziało, że synowi coś dolega ale nie potrafiło mu pomóc. Pan doktor na pierwszej wizycie postawił trafną diagnozę, pomimo że z badania rezonansowego nic nie wskazywało na taki uraz. Zbadał syna bardzo dokładnie
   i sprecyzował nam co mu może dolegać. Artroskopia stawu ramiennego, którą przeprowadził pan doktor była strzałem
   w dziesiątkę. Syn po rehabilitacji czuje się super, ręka jest sprawna i nie boli. Jesteśmy wdzięczni za pomoc panu doktorowi.

  Zobacz wszystkie opinie (35) o tym lekarzu


 • Maciej Rywacki

  Fizjoterapeuta, mgr

  • M
   Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji Sportowej

   Świetny fachowiec, konkretny, komunikatywny, zna się na rzeczy. Na wszystkie pytania odpowiada, doradzi.
   Mimo zajęć trwających jedną godzinę, niejednokrotnie poświęcał więcej czasu.

   Potrafi na szybko ukoić ból i dać odpowiednie ćwiczenia do domu.

   Przy okazji moich problemów z kręgosłupem odkrył u mnie zanik mięśnia tricepsa, coś, na co nie zwrócił uwagi neurochirurg. I jednocześnie podjął odpowiednią i przede wszystkim skuteczną terapię w celu odbudowy mięśnia.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: bóle kolan

   Do Maćka zwróciłam się z prośbą o pomoc ze względu bóle kolana, a następnie o przygotowanie mnie do zabiegu artroskopii tego stawu. Dzięki niemu odpowiednio przygotowałam się do zabiegu, a od razu po nim wykonywałam zalecone przez niego ćwiczenia, które zdecydowanie skróciły czas rekonwalescencji. Lekarz, który mnie operował zauważył dużą poprawę na wizycie kontrolnej po zabiegu.
   Maciek jest niezwykle miłą i wyrozumiałą (ale wymagającą!) oraz osobą. Zajęcia z nim wspominam bardzo dobrze, szczególnie, że upływały na ciekawych rozmowach. Jest to specjalista, który mimo ogromnej wiedzy cały czas się dokształca. Potrafi on idealnie dopasować ćwiczenia do objawów danego pacjenta, dzięki czemu bardzo szybko można zobaczyć ich efekty. Bardzo polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Aleksandra Olbryś

  Fizjoterapeuta, Diagnostyk, mgr

  • S
   Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji SportowejUsługa: rehabilitacja

   Pani Ola to bardzo profesjonalna pełna pasji fizjoterapeutka . Trafiłem do niej ponieważ oddczuwałem dyskomfort w nadgarstku podczas ćwiczeń. Szybka diagnoza i odpowiednia terapia sprawiła ,że objawy już po 3 zabiegu całkowicie ustały a moja postawa uległa znacznej poprawie. Cieszę się że trafiłem do fizjoterapeuty który pasjonuje się również sportem, dzięki temu świetne się rozumiemy.
   Polecam każdej osobie która potrzebuje opieki fizjoterapeutycznej szczególnie osobom aktywnym fizyczne ,którym ból przeszkadza w czerpaniu radości ze sportu ;)

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Do Oli pierwszy raz trafiłam z bólem pleców. Był tak silny, że utrudniał mi wykonywanie zwyczajnych codziennych czynności. Już po pierwszej rehabilitacji odczułam ogromną ulgę i - co przed masażem nie było możliwe - mogłam się wyprostować. Rehabilitacje, które przeprowadza Ola są zawsze rzetelne i wykonywane w 100% profesjonalnie oraz dające satysfakcjonujące efekty.
   Przemiła, kompetentna, motywująca osoba, która dostosowuje się do potrzeb indywidualnych pacjentów. Polecam w 200%!!!

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu