Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne „Na Dobre i Na Złe“

Oleska 97

45-222 , Opole , opolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
67 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wojciech Marek Inny

  Polecam ! Przez rok córka borykała się z chorym kolanem, kilku specjalistów po drodze- żaden nie potrafił pomóc. Na szczęście konsultacja u Pana Wojciecha Marka od razu dała nam nadzieję, że jest szansa na uporanie się z bólem.
  Ogromna wiedza, super podejście do pacjenta. Informacje przekazywane w jasny sposób. Świetny specjalista, przemiły człowiek!. Córka już jest po operacji i czuję się bardzo dobrze. Polecamy!


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wojciech Marek konsultacja ortopedyczna

  Świetny lekarz, bardzo polecam. Kolano (rek. Acl) stabilne w opinii różnych fizjoterapeutów już po 4 miesiącach od zabiegu. Po 4 miesiącach wytrzymuje nawet 6h zajęć ruchowych dziennie. Doktor odpowiada na wszystkie pytania, i odpowda na wiadomości.
  Jedyne co, nie można oglądać youtuba podczas operacji, poza tym to spoko


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Robert Pełka Inny

  Jestem bardzo zadowolony z tego lekarza. Doktor zdiagnozował zerwanie więzadeł w kolanie, a następnie wykonał operację, po której już nastepnego dnia wyuszedłem do domu. Polecam tego lekarza


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Rafał Namyślak Inny

  Wspaniały lekarz!
  Profesjonalista z ogromnymi zasobami wiedzy.
  Cierpliwie wyjaśnia wszelkie wątpliwości oraz udziela wyczerpujących odpowiedzi na pytania dotyczące choroby.
  Pan Rafał Namyślak to lekarz empatyczny i zarazem kompetentny - z niezwykłą dokładnością analizuje wyniki badań, które w przejrzysty i rzeczowy sposób stara się wyjaśnić pacjentowi. Daje poczucie bezpieczeństwa i troski, stawia trafne diagnozy, jest zaangażowany w proces leczenia chorego.
  Z całego serca polecam lekarza Rafała Namyślaka!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Wojciech Marek konsultacja ortopedyczna

  Kontuzja barku, ból przez pół roku, lekarz zlecił proste zabiegi rehabilitacyjne, które zdziałały cuda. Bark jak nowy, stary boli bardziej niż wyleczony ;)


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Wojciech Marek konsultacja ortopedyczna

  Doktor Wojciech Marek diagnozował leczył mnie już dwukrotnie, wysłałam też do niego kilku znajomych. Nigdy nie spotkałam tak wspaniałego lekarza jak doktor Wojciech Marek. Nie tylko ortopedy, ale i żadnego innego. Zawsze zaangażowany, diagnozujący trafnie, pomocny, rzeczowy i profesjonalny, a jednak uprzejmy, przyjazny i dowcipny. Nie waha się przed "wyjściem" w stronę pacjenta, przed poświęceniem dodatkowego czasu i zaangażowania, kiedy pomoc jest potrzebna. Widać i czuć, że jest to lekarz z powołania, który naprawdę chce pomagać ludziom, a nie tylko ciągnąć kasę. Gdyby wszyscy, albo choć połowa lekarzy miała takie podejście do pacjentów i skuteczność diagnozy oraz leczenia, to służba zdrowia w Polsce byłaby uzdrowiona.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tobiasz Szajerka konsultacja ortopedyczna

  Wspaniały lekarz, komunikatywny, stawiający poprawną diagnozę i właściwe leczenie, profesjonalista. Każdemu pacjentowi polecam Pana doktora, który ma problemy z narządem ruch jakim są ręce. Takiego specjalisty Opolszczyzna dawno nie miała. Z całego serca bardzo dziękuję.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tobiasz Szajerka konsultacja ortopedyczna

  cudowny lekarz, dzisiaj byłam na wizycie, muszę przyznać że już dawno nie byłam potraktowana jak potrzebujący pacjent. Pan doktor z uwagą wysłuchał moje dolegliwości , wytłumaczył mi bardzo dokładnie na czym polega mój problem i zaproponował zabieg i uwaga wszystko na NFZ. Dziękuję doktorze , poczułam się dzisiaj wyjątkowo. Dużo zdrowia i dalszego zaangażowania ,


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Artur Jakimów konsultacja urologiczna

  Profesjonalne podejście do tematu. Pan doktor bardzo sympatyczny. Rzeczowo wyjaśnił sposób leczenia.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wojciech Marek konsultacja ortopedyczna

  Oby więcej było takich specjalistów jak Pan Doktor Marek! Serdeczny i pełen empatii, po wykonaniu dokładnego badania zdiagnozował przyczynę dolegliwości bólowych i zaproponował odpowiednią metodę leczenia. Z całego serca polecam!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania