Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Marmedicam Sp. z o.o. Sp. k.

Nadbrzeżna 12

43-600, Jaworzno, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Bartłomiej Orlik

  Kardiolog, dr n. med.

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Poradnia Kardiologiczna, ŁabędziaUsługa: konsultacja kardiologiczna z EKG - wizyta kolejna w ciągu 6-miesięcy

   Bardzo fajny, rzeczowy lekarz, pan doktor wszystko wytłumaczy, pokaże, pełen profesjonalizm, bardzo polecam

  • E
   Lokalizacja: Ubezpieczalnia Sp. z o.o. NZOZ. Przychodnia nr 1Usługa: konsultacja kardiologiczna

   Bardzo polecam. Wizyta punktualnie,w miłej ,spokojnej atmosferze. Pan Doktor rzeczowy,konkretny,profesjonalny. Na koniec zrozumiale podsumował wnioski, dał wskazania do dalszej diagnostyki.

  Zobacz wszystkie opinie (41) o tym lekarzu


 • Karolina Kaźmierczak

  Psychoterapeuta, Psycholog, mgr

  • P
   Lokalizacja: Gabinet Kraków

   Jestem dopiero na kilku spotkaniach z Panią Karolina Ale mimo tego już bardzo dużo zmieniłam w swoim życiu. Pani Karolina dobrze zrozumiała mój problem i zmotywowała do zmian, które były mi bardzo potrzebne. Według mojej oceny bardzo dobry terapeuta , który po dwóch spotkaniach określił mój problem, z którym walczę. Polecam serdecznie.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet Self Usługa: psychoterapia indywidualna

   Jestem bardzo zadowolona że trafiłam do Pani Karoliny. Jestem po kolejnej wizycie i mogę polecić tego specjalistę. Uważnie słucha, wzbudza zaufanie i można się przed nią otworzyć.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Bartosz Cichoń

  Ginekolog, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Marmedicam Sp. z o.o. Sp. k.Usługa: konsultacja ginekologiczna + USG

   Bardzo polecam Pana doktora.
   Miły, uśmiechnięty, punktualny i przede wszystkim profesjonalny. Wizyta godna polecenia.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Przychodnia DiomedUsługa: konsultacja ginekologiczna + USG

   Bardzo miły lekarz. Fachowo i dokładnie wyjaśnił wszystkie kwestie, które były poruszane. W trakcie wizyty wykonano badanie i usg. Jedyny minus to 45 minut opóźnienia względem umówionej godziny, że względu na kolejkę.

  Zobacz wszystkie opinie (194) o tym lekarzu


 • Arkadiusz Roman Nowak

  Psychiatra,

  • M

   kontakt z pacjntem zerowy,sam mruczy sobie cos pod nosem z pozoru mily i uprzejmy w rezultacie zbyt slaby zeby pomoc komukolwiek......zdecydowanie odradzam!!!!!!


 • Andrzej Romuald Pawełczak

  Laryngolog, lek.

  • S
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna - Tychy

   Fachowe podejście do pacjenta. Konkretna diagnoza i propozycja planu leczenia. Pan Doktor ujął mnie swoją empatią. Przed wejściem do gabinetu przeczytał moją kartotekę, dzięki czemu rozmawialiśmy rzeczowo. Takie podejście powoduje, że pacjent czuje się zaopiekowanym.

  • T

   Bardzo kompetentny, a co najważniejsze nie zarozumiały. W sposób jasny wyjaśnia chorobę poświęcając odpowiednią ilość czasu pacjentowi.


 • Agnieszka Solecka

  Ginekolog, Położna, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Polecam Panią Doktor z całego serca . Jest najwspanialszym lekarzem jakiego spotkałam w życiu. Pełna empatii i zaangażowania. Bardzo dokładnie wykonuje każde badanie i bardzo szybko reaguje na niepokojące ją objawy. To Pani Doktor trafnie zdiagnozowała u mnie chorobę, którą lekceważyli inni lekarze i to dzięki niej jestem dziś szczęśliwą mamą. Jestem bardzo, bardzo zadowolona z opieki podczas ciąży. Bardzo dokładnie przez całe 38 tygodni ciąży sprawdzała czy ze mną i przede wszystkim z maleństwem jest w porządku. Dzięki jej ogromnej wiedzy i fachowemu podejściu zawsze wiem ze jestem w dobrych rękach. Z chęcią odpowiada na każde pytanie i zawsze służy pomocą. Nigdy nie ignoruje zglaszanych przez pacjentkę objawów. Zleca dużo badań i to bardzo duży plus ponieważ lepiej zrobić dwa badania więcej niż o jedno za mało. Naprawdę z czystym sumieniem i całym sercem polecam Panią Doktor.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne Marmedicam Sp. z o.o. Sp. k.

   Pełny profesjonalizm. Podejście do pacjenta, kontakt,opieka przez cały czas leczenia- w skali od 1-10 to pełne 10. Miałam robiony zabieg laparoskopowo dot.usunięcia narządów pod pełną narkozą.Do tej pory te części usuwa się operacyjnie, zostaje wiele blizn a czas powrotu do pełnej formy trwa znacznie dłużej niż w zabiegach, jakie wykonuje Pani Doktor. Dziękuję bardzo, bardzo gorąco.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu