Jesteśmy prestiżową placówką zapewniającą szybką i profesjonalną pomoc medyczną. Gwarantujemy kompleksowy dostęp do lekarzy specjalistów, badań diagnostycznych na aparaturze klinicznej klasy, wysokosp... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - Zamość

Pocztowa 3

22-400 , Zamość , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Jesteśmy prestiżową placówką zapewniającą szybką i profesjonalną pomoc medyczną. Gwarantujemy kompleksowy dostęp do lekarzy specjalistów, badań diagnostycznych na aparaturze klinicznej klasy, wysokospecjalistycznych badań laboratoryjnych. Na usługi laboratoryjne posiadamy certyfikat jakości PN-EN ISO 9001:2009. Naszą ofertę kierujemy do pacjentów indywidualnych oraz firm.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Józef Kotarski Inny

  Bardzo miły, kompetentny,a co najważniejsze wizyta przebiegła bez stresu , niestety często natrafiłam na niemiłych ginekologów , dlatego bardzo polecam!!

 • G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Łukasz Barczewski Inny

  Byłem umówiony na usg barku , gdyż mam problem z kaletką pod barkową , usiadłem i zapytałem czy usg pomoże ustalić przyczynę bólu , a jak nie to czy rezonans magnetyczny , lekarz w sposób odpychający powiedział mi że ja wykupiłem USG a nie poradę i nie chciał powiedzieć nic więcej nawet gdy odpowiedziałem że nie rozumiem o co chodzi to w sposób nerwowy pyta mnie z podniesionym głosem co ja u niego wykupiłem , Nie Polecam wizyt u tego lekarza gdyż podejście tego lekarza do mojego problemu nie jest godne przysięgi lekarskiej , nie pomógł mi , a swoim zachowanie doprowadził do tego że opuściłem gabinet bez lekarskiej pomocy. Nie Polecam

 • G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Łukasz Barczewski Inny

  Odradzam tego lekarza , mam problemy z kaletką pod barkową która mnie boli od ponad 6 miesięcy. Nie pomogły zastrzyki sterydowe , lekarz zlekceważył przekazania mi opinii co mam dalej robić mimo zapłaconej wizyty. Ponieważ tłumaczył się że zapłaciłem za USG , nie skorzystałem z dalszej konsultacji i pieniądze uważam za stracone.

 • I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Rafał Gontarz Inny

  Właściwy człowiek na właściwym miejscu...Wizyty u Pana Doktora przebiegają bez pośpiechu,odpowiada na wszystkie pytania z dokładnością. Prowadząc moja ciążę służył pomocą nie tylko na wizytach, lecz zawsze w razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z ciążą służył porada telefoniczną, co sie bardzo ceni.Pczucie humoru stanowi dodatkowy atut.Polecam z czystym sumieniem!

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Jędruszczak-Wiśniewska Inny

  Pani Doktor jest bardzo miła i ludzka, ma fajne podejście, można z nią na luzie porozmawiać. Polecam zdecydowanie!

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Rafał Gontarz niepłodność

  Najlepszy lekarz jakiego spotkałam zaangażowanie i doświadczenie nie do opisania. Dwa lata straciłam chodząc od lekarza do lekarza w Tomaszowie Lubelskim na próżno. Dr. Gatarz na pierwszej wizycie znalazł przyczynę dlaczego nie udaje mi się zajść w ciążę ale nie stety za późno się u niego znalazłam starał się mi pomóc robiąc laparoskopie ale moje jajowody były nie do uratowania. Człowiek na właściwym miejscu miły, zaangażowany można o wszystko zapytać polecam z całego serca.

 • O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Rafał Gontarz ciąża

  Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Lekarz z powołania, zna się na swojej pracy. Poza fachowym, indywidualnym podejściem do pacjentki wprowadza atmosfere rozluźnienia, co bardzo ułatwia przebieg wizyty. W moim przypadku planowane było cesarskie cięcie i Pan doktor wykonał je osobiście. Rana jest malutka i goiła się bez zastrzeżeń. Pan doktor pokonał we mnie traumę jaka mialam po mojej pierwszej cesarce 11 lat temu, która miala wiele komplikacji zarówno w trakcie, jak i po zabiegu. Żałuję że wtedy nie wykonywał jej doktor Gontarz. Jeśli kiedykolwiek jeszcze będę planowala kolejną ciążę, to będzie ja prowadził tylko doktor Gontarz.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Rafał Gontarz

  Polecam doktora z pełną odpowiedzialnością. Gdyby nie doktor Gontarz nie wiem czy miałabym dzieci, a dziś cieszę się dwójką:) Prowadził moje dwie ciążę. Wizyty przebiegały profesjonalnie. Zawsze dostępny, nigdy nie odmówił wizyty mimo wielu pacjentek. Doktor zawsze odbiera telefon i odpisuje na smsy, co dla kobiety w ciąży jest ważne aby mieć kontakt ze swoim lekarzem. Polecam doktora młodym dziewczynom które boją się badania, doktor jest bardzo delikatny i badanie nie jest prawie nieodczuwalne. Jeśli ktoś szuka lekarza niewypalonego zawodowo, profesjonalnego, empatycznego z indywidualnym podejściem do pacjentki to polecam doktora Gontarza. J. W.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Rafał Gontarz prowadzenie ciąży

  Nie da się opisać słowami mojej wdzięczności do Dr Gontarza ???? Trafiłam przypadkowo ponad 2 lata temu z problemem z zajściem w ciążę, pomógł, następnie prowadził ciążę, nawet udało się, że odebrał poród ????. Przez ten czas stale czułam się pod opieką, mogłam zadzwonić, uspokoić się, rozwiać wątpliwości. Podczas wizyt zawsze panowała luźna atmosfera, ale też nie miałam wątpliwości, że mam do czynienia z profesjonalistą. Gdy po porodzie, już w domu wystąpiły pewne komplikacje, Pan Dr i tak służył pomocą.
  Podsumowując, bardzo, ale to bardzo polecam Dr Gontarza i jeszcze raz dziękuję za całą opiekę, teraz pisząc tę opinię mam w ramionach bezcenny skarb - moje dzieciątko - co nie udałoby się bez Pana! Dziękuję!

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Rafał Gontarz konsultacja

  Pojechałam na konsultację do pana Gontarza, gdyż słyszałam o nim same pozytywne opinie. Bardzo miły, konkretny lekarz. Atmosfera w gabinecie na luzie, bez żadnego strachu, stresu itp., uśmiechnięty, życzliwy. Udziela odpowiedzi na wszystkie pytania w sposób zrozumiały, nie rzucając tutaj niezrozumiałych medycznych sformułowań. Rozwiał moje wątpliwości i mogę spać spokojnie :) Szkoda, że tak późno się o nim dowiedziałam bo napewno zostałby moim lekarzem prowadzącym ciąże.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania