Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - Lublin

Radziwiłłowska 5

20-080, Lublin, lubelskie

Pokaż dane kontaktowe

Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - Lublin

Królewska 11

20-109, Lublin, lubelskie

Pokaż dane kontaktowe

Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - Lublin

Zwycięska 6A

20-555, Lublin, lubelskie

Pokaż dane kontaktowe

Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - Lublin

Koncertowa 4D

20-866, Lublin, lubelskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Jesteśmy placówką z wieloletnim doświadczeniem, zapewniającą kompleksowe usługi medyczne w zakresie konsultacji, porad, badań i zabiegów. Posiadamy certyfikat jakości wg normy PN-EN ISO 9001:2009

Nasz sprzęt

 • medical prestige

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Zbigniew Zagórski

  Okulista, prof. dr hab. n. med.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Profesor Zagórski to pogodny i rzeczowy człowiek.Szanuje pacjenta i otwarcie mówi o problemie.Jestem pełna podziwu i uznania ponieważ ciężko Pan pracuje ale zawsze znajdzie czas na uśmiech.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Profesjonalne i rzeczowo. Godne polecenia. Godziny przyjęć ustalane wcześniej dotrzymywane zgodnie z terminarzem.

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu


 • Romana Rolla-Szczepańska

  Lekarz Chorób Zakaźnych, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 w LublinieUsługa: robak

   Dr leczy mnie prawie rok i jestem zadowolony. Podchodzi z troską do mnie. Jest otwarta na różne sposoby leczenia i nie żałuje konsultacji. Względem większości lekarzy jakich spotykam, to nie ogranicza sie do dwóch antybiotyków i jest w miarę pokorna!
   Ps. Faktycznie za dużo pracuje,niestety :(

  • J

   Pani Doktor jak każdy lekarz zachrzania na kilku etatach, do tego jest wykłądowcą, poza tym 24 godzinne dyżury w szpitalu mogą człowieka męczyć więc odrbina zrozumienia nie zaszkodzi.
   A jeśli ktoś zastanawia się nad poprawnością diagnozy to zawsze można to skonsultować z innym lekarzem, ale Pani Doktor jest kompetentna więc nie marnowala bym czasu na inne konsultacje. Jak na wiekszości wizyt u lekarzy trzeba sie dopytywać i coś mówić bo niestaty lekarz nie wróżka, a jeśli tak owego się oczekuje to zapraszam do znachorów, czy innych tego typu szarlatanów.
   Podsumowaując Pani Doktor jest bardzo kompetentna, mila i interesuje się swoimi pacjentami poświeca im o wiele wiecej czasu niz jest na to w Luxmedzie przewidziane, a niejednokrotnie pozwala na kontakt po godzinach pracy, rezygnując z czasu wolnego. Więc serdecznie pozdrawiam osoby które nie znając zawodu lekarza i wiążacych się z nim obciążen oceniają ludzi i ich kompetencje które sprawdzali na jednej wizycie lub przychodząc z czkawką.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Elżbieta Kaczorowska-Gogłoza

  Kardiolog Dziecięcy, dr

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: kontrola echa serca

   Wizyte u Pani dr oceniam jak najbardziej na plus. Przede wszystkim dlatego, że był szczegółowy wywiad, jeśli chodzi o mojego 2 miesięcznego synka, ale i również przebiegu porodu. Badanie przebiegło bez pośpiechu i dokładnie zostało wszystko wyjaśnione.

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Pani doktor jest miłą osobą, zagadywała córkę podczas badania i nie przeszkadzało jej, że dzieciątko wciąż ją kopało i zaczepiało (ma 5 miesięcy). Pani doktor spokojnie wyjaśniła to, co zauważyła podczas badania.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Anna Mosiewicz

  Neurochirurg, dr n. med.

  • G
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Rzeszów, Al. Kopisto 1Usługa: konsultacje neurochirurgiczne

   Byłam dzisiaj u Pani doktor , niezwykle miła i sympatyczna osoba . Ponadto widać , że wspaniały specjalista .Jestem bardzo zadowolona z efektu wizyty . Na pewno nie jest to moja ostatnia wizyta .Bardzo dziękuję.

  • M

   Świetny lekarz, operowała mnie miesiąc temu (kręgosłup). Zawdzięczam Pani doktor bardzo wiele - szybki powrót do sprawności po kilku latach życia w bólu. Świetny specjalista i bezinteresowny człowiek. Miałam szczęście, że los postawił na mojej dorsze Panią doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Justyna Jaworska

  Diabetolog, Internista, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ŻAGIEL MED Przychodnia ZanaUsługa: konsultacja diabetologiczna

   Pani doktor miła i rzeczowa. Rozmawia, pyta, doradza. Wzbudza sympatię, ale też respekt. Widać, że zna się na tym co robi. Na pewno zostanie moim lekarzem na dłużej. Polecam.

  • N
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ŻAGIEL MED Przychodnia ZanaUsługa: konsultacja diabetologiczna

   Profesjonalne i sympatyczne podejście do pacjenta. Rzeczowa konsultacja,choć obecnie moja konsultacja ogranicza się do przypisywania leków, ale pani doktor odpowiada na wszystkie pytania, wyjaśnia wątpliwości.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Artur Niedzielski

  Laryngolog Dziecięcy, Audiolog, Foniatra, dr hab. n. med.

  • Lokalizacja: Optimum Klinika Głowy i Szyi

   Lekarz z ogromną wiedzą i niesamowitym podejściem do małego pacjenta. Jak dotąd mimo wieloletniego leczenia dziecka tylko dwukrotnie spotkałam się z takim podejściem. Doc Niedzielski rozwiewa wszystkie wątpliwości rodzica, a wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze. Serdecznie polecam.

  • O
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Optimum Klinika Głowy i SzyiUsługa: ocena fiberoskopowa nosogardła (trzeci migdałek)

   Na wizycie byliśmy z 2,5 letnim synkiem. Trudno opisać profeslonazlim z jakim spotkaliśmy się ze strony doktora. Podejście do dziecka i do nas jako rodziców na poziomie przekraczającym oczekiwania. Doktor jest osobą z ogromną empatią i poczuciem humoru :) atmosfera podczas wizyty super. Otrzymaliśmy wszystkie informacje o stanie zdrowia dziecka i zalecenia na przyszłość. Badanie doktor przeprowadził bardzo sprawnie niwelując narastający strach u malucha. Polecam!!

  Zobacz wszystkie opinie (83) o tym lekarzu


 • Marcin Chmielewski

  Dietetyk, mgr

  • P
   Lokalizacja: Poradnia żywieniowa Marcin ChmielewskiUsługa: ułożenie diety

   Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Marcina. Zgłosiłem się po racjonalny plan żywieniowy pozwalający zrzucić zbędne kilogramy na najważniejszy dzień w życiu, czyli ślub. W połączeniu z ćwiczeniami cel został osiągnięty w niespełna pół roku (-8kg).

  • W
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Koleżanka poleciła mi Pana Marcina i pomimo, że nie schudłam tyle co ona jestem bardzo zadowolona z efektów. Potwierdzam , bardzo sympatyczny i wyrozumiały.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Andrzej Tomaszewski

  Kardiolog, Internista, prof. dr hab. n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: IMEDICA Centrum MedyczneUsługa: diagnostyka

   Bardzo dobry lekarz , specjalista kardiolog . Podchodzi kompleksowo do problemów dotyczących pacjenta. Profesjonalista w swojej dziedzinie.

  • K
   Lokalizacja: IMEDICA Centrum MedyczneUsługa: badanie na własną prośbę

   Pan profesor zapytał, jaki jest powód tego, że zgłosiłem się na badanie. Po wyjaśnieniu powodu przystąpił do badania. Pan profesor cierpliwie i zrozumiałe odpowiedział na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Jechałem do profesora aż z Ryki i nie żałuję - to była bardzo udana wizyta. Jeśli jeszcze kiedyś będę potrzebował zrobić sobie takie badanie, to na pewno wrócę do Pana profesora. Ktoś mi go polecił, a teraz ja. mogę go polecić innym.

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


 • Jerzy Kowalik

  Ortopeda, dr

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Pan doktor bardzo kompetentny i konkretny, postawił trafną diagnozę i zalecił skuteczną rehabilitację.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Krótka, rzeczowa wizyta, bez zbędnego gadania. Pan doktor zaoferował pomoc, zaplanował zabieg (odbarczenie nerwu w zespole cieśni kanału nadgarstka). Krótko mówiąc: szybko, życzliwie, profesjonalnie. Bardzo dziękuję i polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Katarzyna Dziubińska-Sławek

  Neurolog, lek.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna - Warszawa, ul. Grójecka 186

   Wszystko bez zarzutu. Wzorowy kontakt z pacjentem. Bardzo sympatyczna pani doktor. Nie wiem co jeszcze dodać. Polecam

  • Z
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna - Warszawa, ul. Grójecka 186Usługa: konsultacja neurologiczna

   Bardzo się cieszę i czuję wdzięczność, że to właśnie do tej Pani neurolog trafiłam. Niezwykle serdeczna, cierpliwa i empatyczna Pani Doktor. Wszystko dokładnie tłumaczy, nie spieszy się, rozwiewa wątpliwości. Rozmowna, uśmiechnięta. Jeśli kiedyś jeszcze będę potrzebować konsultacji neurologicznej to z pewnością znów umówię się na wizytę u Pani Dziubińskiej-Sławek. Zdecydowanie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (41) o tym lekarzu