Jesteśmy prestiżową placówką zapewniającą szybką i profesjonalną pomoc medyczną. Gwarantujemy kompleksowy dostęp do lekarzy specjalistów, badań diagnostycznych na aparaturze klinicznej klasy, wysokosp... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - Kraśnik

Lubelska 56A

23-200 , Kraśnik , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Jesteśmy prestiżową placówką zapewniającą szybką i profesjonalną pomoc medyczną. Gwarantujemy kompleksowy dostęp do lekarzy specjalistów, badań diagnostycznych na aparaturze klinicznej klasy, wysokospecjalistycznych badań laboratoryjnych. Na usługi laboratoryjne posiadamy certyfikat jakości PN-EN ISO 9001:2009. Naszą ofertę kierujemy do pacjentów indywidualnych oraz firm.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
36 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Mariusz Świąder Inny

  Dla mnie radiolog nie musi być wygadany, nie oczekuję również, ze usłyszę od Niego historię życia. W sposób jasny i czytelny informował co w danym momencie robi, uprzedził, ze w pewnych momentach mogę odczuwać dyskomfort, ponieważ tego wymaga badania. Opis badania bardzo dokładny. Polecam serdecznie, na pewno nie będzie to moja ostatnia wizyta u Pana doktora. Pozdrawiam

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Konaszczuk Inny

  Nie polecam tego lekarza. Przeprowadził u mnie zabieg, który zamiast poprawy, doprowadził do efektu odwrotnego, do dużego pogorszenia. Nie poinformował mnie o zdarzeniu i o przyczynie pogorszenia. Kolejne wizyty, pobyt w szpitalu nie prowadziły do rozwiązania problemu, a jedynie były to działania przeciwbóliwe w postaci blokad. Nie skierował do odpowiedniego specjalisty, a czas odgrywał znaczącą rolę. Nie reagował na prośbę o pomoc, pozostawił mnie samą z problemem. Naraził mnie na ogromny ból, stres, duże koszty leczenia, utratę zdrowia i pracy. Po 3 miesiącach, od innych lekarzy w ośrodkach poza Lublinem dowiedziałam się prawdy, że doszło do powikłania i otrzymałam skierowanie na operację w trybie pilnym. Przebyłam potem jeszcze następne 3 operacje. Konsekwencje nieudanego zabiegu to ból, stres, utrata pracy, duże koszty leczenia. Nadal leczę się i mam trudności w uzyskiwania poprawy stanu zdrowia.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Barbara Molga-Wilczyńska Inny

  Miła pani, ale.. Ponieważ wiem, że brak wprowadzania alergenów u dziecka tez jest szkodliwy potrzebowałam wskazówek co do rozszerzania diety u alergicznego dziecka, dowiedziałam się tylko, że mam mu dawać ziemniaki, marchew i pietruszkę, i zgłosić się za trzy miesiące. Czytałam, że najpierw trzeba prowokować alergen w diecie matki, więc pani doktor stwierdziła, że mogę sobie ewentualnie wypić kefirek. Jestem bardzo zawiedziona, bo wydałam 130zł, a nie uzyskałam żadnych konkretów. Ciężko mi było wbić się w monolog, żeby zadać jakieś pytanie, które i tak było bagatelizowane.
  Do tego pani doktor działa niezgodnie z aktualną wiedzą medyczną i poleciła synowi ściągać na siłę napletek, przed czym przestrzegają inni lekarze.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Mirosław Tracz Inny

  Bardzo serdecznie polecam Pana doktora jako specjalistę i człowieka niezwykle empatycznego.
  Pan doktor jest osobą bardzo taktowną i jednocześnie szybko znajduje wspólny język z pacjentem. Efektem tego jest to , że nawet o najtrudniejszych momentach swojego życia i traumie z tym związanej można z nim rozmawiać jak ze swoim największym przyjacielem. Cierpliwie słucha i stara się pomoc.
  Żeby rozpocząć terapię z dziećmi najpierw omawia problem z rodzicami, żeby moc znaleźć sedno sprawy i bardziej wczuć się w sytuację dziecka i szybciej jemu pomóc. Moje dzieci czekały na wizyty u niego, bo zawsze prowadził je w ciekawej formie i nigdy nie jechały na nie z konieczności.
  O tym jak dobry jest to lekarz niech świadczą długie kolejki pacjentów do niego. Doktor każdego wysłucha, każdemu pomoże i nikogo nie odeśle bez pomocy.
  Ja, jak również moje dzieci jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej współpracy z panem doktorem.

  mgr Mirosław Tracz

  Dziękuję serdecznie za opinię. Pozdrawiam mgr Mirosław Tracz

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Mirosław Tracz Inny

  Pan Mirosław to wspaniały terapeuta, mądry człowiek i ktoś, kto bardzo pomógł mi przejść przez trudny okres w życiu. To specjalista, który doskonale cię rozumie, wysłucha i jest bardzo zaangażowany. Gdybym miała znowu podjąć terapię to na pewno zwróciłabym się do Pana Mirosława, gdyż ufam Jego kompetencji i dobrej energii. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

  mgr Mirosław Tracz

  Dziękuję Pani Stanisławo za te miłe słowa. Powodzenia w dalszym zdobywaniu "szczytów" i spełnienia marzeń, o których tyle rozmawialiśmy. Pozdrawiam mgr Mirosław Tracz

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Mirosław Tracz Inny

  Chciałbym podziękować Panu Mirosławowi za to, że dzięki przeprowadzonej terapii wyleczyłem się ze wszystkich dolegliwości, które mnie męczyły. Pan Mirosław jest bardzo dobrym specjalistą jest osoba godną polecenia.

  mgr Mirosław Tracz

  Dziękuję. Pozdrawiam mgr Mirosław Tracz

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Mirosław Tracz Inny

  Z całego serca polecam Pana Mirosława dla mnie jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem. Dzięki terapii wróciłem do zdrowia i mogę cieszyć się życiem.

  mgr Mirosław Tracz

  Dziękuję Panie Witku. Wszystkiego dobrego. Pozdrawiam mgr Mirosław Tracz

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Konaszczuk Inny

  Dla mnie jedyny lekarz, wręcz "rodzynek" pośród ortopedów , który poznał się, może po prostu "chciał"? na moim schorzeniu. 14 lat temu narta się nie wypięła i obróciła kolano o 180 stopni a 6 lat temu skręcenie kostki. Byłam u wielu ortopedów, ale tylko dr. Konaszczuk nie bał się wziąć mojej stopy i kolana w swoje ręce i zbadać o co chodzi. Jego diagnoza potwierdziła się z badaniami usg. Właśnie jestem po operacji kostki , gips jeszcze 4 tyg. i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, czyli skończy się ból od 6ciu lat. A z kolanem temat zaczęty, bo wreszcie wiem na czym stoję. Bardzo się cieszę, że było mi dane spotkać Pana doktora , kompetentnego ,cierpliwego i dobrego człowieka-lekarza. Życzę doktorze zdrowia i mocnego kręgosłupa :):) a z moim kolanem będzie i tak wszystko dobrze. Polecam i pozdrawiam.

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Maria Klatka Inny

  Byłam wczoraj z dzieckiem na wizycie. Bardzo sympatyczna pani dr wyjaśniła co trzeba , polecam . Jan na pewno skorzystam drugi raz.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dariusz Urban Inny

  Moja opinia jest bardzo pozytywna lekarz prowadził pod koniec moja pierwszą ciaze kiedy mój wybrał sie na urlop i nie był dostępny.Zajał sie mna idealnie dlatego przy drugiej ciąży odrazu wybrałam doktora Dariusza.Doktor jest osoba bardzo sympatyczną i kompetentną zawsze wszystko jasno wytłumaczy pełny profesjonalizm i opieka .Podczas pobytu w szpitalu sam wszystko dopilnował przychodzil do mnie każdego dnia kilka razy zrobił cięcie idealnie blizny prawie nie widać. Po wystudzeniu lekarz nadal był obecny i interesował sie każdego dnia az do wypisu który też zrobił .Polecam z całego serca !!!

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz