Jesteśmy prestiżową placówką zapewniającą szybką i profesjonalną pomoc medyczną. Gwarantujemy kompleksowy dostęp do lekarzy specjalistów, badań diagnostycznych na aparaturze klinicznej klasy, wysokosp... więcej

Lekarze przyjmujący w placówce

Informacje o placówce

O nas

Jesteśmy prestiżową placówką zapewniającą szybką i profesjonalną pomoc medyczną. Gwarantujemy kompleksowy dostęp do lekarzy specjalistów, badań diagnostycznych na aparaturze klinicznej klasy, wysokospecjalistycznych badań laboratoryjnych. Na usługi laboratoryjne posiadamy certyfikat jakości PN-EN ISO 9001:2009. Naszą ofertę kierujemy do pacjentów indywidualnych oraz firm.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Gabinety

 • Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - Chełm

  Plac Kupiecki 12

  22-100, Chełm, lubelskie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Przemysław Elżakowski

  Laryngolog, lek.

  • M
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Pan doktor jest niesamowicie kompetentny. Szybko postawił diagnozę oraz przeprowadził zabieg na tej samej wizycie. Musiałam spędzić w poczekalni jakieś 40 minut dłużej, za co zostałam przeproszona przez samego lekarza. Wysoka kultura osobista i ogromna wiedza. Zdecydowanie polecam.

  • P
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Krajmed Centrum MedyczneUsługa: konsultacje laryngologiczne

   Trafiliśmy do doktora Elżakowskiego przypadkiem, syn miał uraz ucha. Lekarz bardzo kompetentny i dokładny. Wizyta bez opóźnień.

  Zobacz wszystkie opinie (101) o tym lekarzu


 • Halina Proll

  Ginekolog, lek.

  • A
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Lublin, ul.Chopina 24/20 (MOŻLIWOŚĆ WIZYTY W KAŻDY DZIEŃ PO WCZEŚNIEJSZEJ REJESTRACJI TELEFONICZNEJ)Usługa: badania diagnostyczne

   To była najgorsza wizyta u ginekologa, na jakiej kiedykolwiek byłam, a mam już dzieci i wiele wizyt za sobą. Pani doktor nie tylko nie miała pojęcia jak podejść do mojego problemu, ale nerwowo i agresywnie reagował na moje pytania. Nie słuchała moich sugestii, przetrwała, ironizowała, powtarzała wkoło swoje bardzo dziwne zdania. Przestraszyłam się tej arogancji i pomyślałam gdzie ja trafiłam! Nie była zainteresowana moją dokumentacją. Nie przejrzała jej choć miałam wszystkie badania jak na tacy . Żaden lekarz nigdy nie zrobił na mnie tak koszmarnego wrażenia. Ale to nie koniec. Zapytała czy się badamy? I tu trzeba było po prostu wyjść, ale nie zrobiłam tego. Badanie - to, że rozbiera się bez parawanu i jakoś nieprzyjemnie po zimnej posadzce idzie to ujdzie, ale samo badanie... Nieprzyjemne, niedelikatne. Pani doktor ciągle komentowała z ironią aż wreszcie najgorsze. Odezwała się jaką to mam delikatną szyjkę i pokazała żywą krew na gazie. Prawdopodobnie mnie uraziła. Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło. Byłam przerażona. Moją noga tam nie stanie.

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - Chełm

   Zdecydowanie polecam wizyty u Pani Doktor, mimo stresu przed wizytą konsultacja przebiegła w miłej, swobodnej atmosferze. Otrzymałam pomoc i celne wskazówki. Pani Doktor to sympatyczna, bezpośrednia i konkretna osoba. Z pewnością zapisze się na kolejną wizytę. Dziękuję za życzliwe podejście i jeszcze raz gorąco polecam wizyty u Pani Doktor Proll.

  Zobacz wszystkie opinie (117) o tym lekarzu


 • Adam Tarkowski

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet KardiologicznyUsługa: stan po zawale

   Bardzo kompetentny i rzeczowy Pan Doktor. Polecamy z mamą wszystkim tym, którzy oczekują konkretnej porady i pomocy. Jesteśmy po pierwszej wizycie u Doktora Tarkowskiego i mama wie że została przyjęta z pełnym zaangażowaniem. Doktor przeprowadził szczegółowy wywiad, odpowiedział na każde pytanie. Skierował na dalszą diagnostykę. W razie dodatkowych wątpliwości pozostawił możliwość kontaktu telefonicznego. Polecamy z całego serca. Oby więcej tak zaangażowanych lekarzy.

  • A
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet KardiologicznyUsługa: konsultacje kardiologiczne

   Mąż jest bardzo zadowolony, że wreszcie znalazł lekarza, który poświęca mu wystarczającą ilość czasu i wszystko tłumaczy. Dziękujemy i polecamy

  Zobacz wszystkie opinie (35) o tym lekarzu


 • Adam Andrzejewski

  Ortopeda, lek.

  • P

   Do dr Andrzejewskiego udałem się ze skręcona kostką- jestem bardzo zadowolony z tej wizyty. Uzyskałem wszelkie informacje i natychmiastową pomoc. Polecam!

  • K

   Lekarz godny polecenia, porady Doktora bardzo mi pomogły. Jestem stałą pacjentką i jestem bardzo zadowolona- widzę dużą poprawę.


 • Beata Kostrubiec-Wojtachnio

  Psycholog,

  • K

   Wie jak nawiązać dobry kontakt z pacjentem. Super specjalistka. Polecam!!
   ```
   Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
   ```

  • S

   Bardzo polecam tego specjalistę !!! Bardzo miła pani, konkretna - mnie pomogła po kilku wizytach. Zanim się zapisałam do psychologa robiłam wywiad - i dużo ludzi poleciło mi właśnie panią Agatę ! Ja ją również polecam wszystkim !!!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Ewa Madej

  Logopeda,

  • S

   Wspaniała osoba. Tłumaczy wszystko od początku do końca aż miło posłuchać. Nie wygórowana cena za naprawdę fachową poradę i pomoc. Polecam.

  • A

   Logopeda, który jest dobry dla dziecka, zaangażowany, uśmiechnięty i bardzo skrupulatny w pracy!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Teresa Semeniuk-Gwardiak

  Internista, Lekarz Medycyny Pracy, lek.

  • S

   Pani dr jest bardzo kompetentnym lekarzem, do swojej pracy podchodzi w sposób bardzo fachowy. Jest zawsze uśmiechnięta, uprzejma i serdeczna do pacjentów.

  • M

   Lekarz z powołania,który tak przebada, że każdą przyczynę choroby znajdzie. Zapamiętuje swoich pacjentów, co wpływa na miłą, sympatyczną atmosferę kolejnych wizyt. Wywiad jest rzeczowy, kompetentny. Nie lekceważy najmniejszych dolegliwości i odpowiada na każde pytanie.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Jerzy Franczak

  Ginekolog, dr n. med.

  • A

   Wróciłam właśnie z wizyty u dr Franczaka i po wyjściu z gabinetu miałam ochotę zażądać zwrotu pieniędzy wydanych na wizytę. Poszłam do niego tylko dlatego, ze tylko ten termin mi pasował, a mój ginekolog miał wizyty w innych dniach. Skutek jest taki, że już się umówiłam za dwa tygodnie do swojego. Badanie boli i jest nieprzyjemne, a do tego nie zbadał mi piersi. Ale już się nie dopominałam, bo i tak wiedziałam, że pójdę do swojego. Podobno mam nadżerkę, z którą tak na prawdę nie wiem co mam zrobić bo coś mi przepisał tylko zapomniał powiedzieć jak tego używać. Ale pies go trącał bo i tak nie zamierzam wykupić tej recepty. Do tego coś mówił o usuwaniu tej nadżerki, ale dopiero jak ją trochę podleczę (pewnie tym czymś z recepty) i znowu nie powiedział kiedy powinnam zgłosić się na wizytę kontrolną.
   Jednym słowem nie mogę o nim napisać dobrego słowa.

  • .

   Leczę się w chwili obecnej u tego lekarza, i jestem bardzo zadowolona. To nie prawda że jest nie uprzejmy, chyba że ktoś jest dla niego nie miły albo się wymądrza. Ja z lekarzem mam dobry kontakt i zero problemów.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Sylwia Choma

  Psycholog,

  • O

   Dla mnie pierwsza wizyta była przyjemna , niestety odbyło się ich kilka- następne to już rutyna na miarę chełmskiego klienta , mam porównanie z innymi specjalistami choćby z Lublina , dlatego uważam wizytę za neutralną, nie uzyskałam pomocy wręcz odwrotnie.

  • C

   Pani doktor pomogła mi naprawdę w trudnej sprawie. Polecam wszystkim osobom które potrzebują pomocy. Dziękuję Pani doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Jacek Mydlak

  Ortopeda, lek.

  • M

   Polecam ludziom cierpiącym jak ja na co nocne bóle nocne ramion .Diagnoza trafiona bezbłędnie,choć szukałem pomocy u wielu lekarzy i od kilku miesięcy robiąc wszystkie dostępne badania . Jestem szalenie wdzięczny za pomoc jaką mi udzielił. Mówiąc najprostszym językiem trafiony zatopiony.Dziękuję Panie Doktorze jest Pan Wielki. Mazek 48

  • B

   Prawdziwy ortopeda- doskonały lekarz, polecam wszystkim pacjentom, którzy zastanawiają się nad pójściem do lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu