Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Luxmed - Radziwiłłowska

Radziwiłłowska 5

20-080 , Lublin , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe +48 81 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Jesteśmy placówką z wieloletnim doświadczeniem, zapewniającą kompleksowe usługi medyczne w zakresie konsultacji, porad, badań i zabiegów. Posiadamy certyfikat jakości wg normy PN-EN ISO 9001:2009

Nasza oferta

• Lekarze wszystkich specjalności.

• Stomatologia: - zachowawcza – chirurgiczna – protetyka – ortodoncja – pedodoncja – periodontologia – profilaktyka próchnicy – implanty – licówki – lakierowanie – lakowanie – piaskowanie - scaling
Oferujemy pacjentom możliwość płatności w ratach za usługi stomatologiczne.

• Laboratorium:
- badania podstawowe (morfologia, analiza moczu) – biochemia – hormony – markery nowotworowe – testy alergiczne – wymazy i posiewy bakteriologiczne – badania mykologiczne – badania genetyczne, prenatalne – badanie w kierunku ustalenia ojcostwa – badanie nasienia – grupa krwi – karta identyfikacyjna grupy krwi – immunoglobulina – przeciwciała.

• Badania USG:
- ogólne: jamy brzusznej, piersi, tarczycy, ślinianek, węzłów chłonnych, opłucnej, jąder, gruczołu krokowego dorektalne, przezciemiączkowe
- ginekologiczno-położnicze: ciąży 4D, ocena stanu zdrowia płodu, przepływy naczyniowe, ocena narządu rodnego i owulacji
- kardiologiczno-naczyniowe: Echo serca dla dzieci i dorosłych, Doppler naczyń
- ortopedyczne: stawów, mięśni, ścięgien, stawów biodrowych u dzieci.

• Rehabilitacja:
- elektroterapia (galwanizacja, jonoforeza, elektrostymulacja, prądy interferencyjne, TENS, TRABERTA, KOTZ’A prądy diadynamiczne, tonoliza)
- laseroterapia – ultradźwięki – magnetoterapia – masaż leczniczy, sportowy, relaksujący, antycellulitowy, wyszczuplający – instruktaż ćwiczeń – krioterapia – masaż w migrenie – masaż dla kobiet w ciąży – wibracyjny Aquavibron - masaż wirowy – kinesiotaping – kinezyterapia – terapia manualna.

• Badania RTG cyfrowe: - zdjęcia klatki piersiowej – zdjęcia kostne – zdjęcia zatok – mammografia – przeglądowe jamy brzusznej – pantomogram – zdjęcia punktowe zębów - cefalometria

• Badania endoskopowe: - gastroskopia tradycyjna i przez nosowa – kolonoskopia (również w narkozie) – sigmoidoskopia (również w narkozie) - rektoskopia – anoskopia.

• Inne badania: - EKG – holter – próba wysiłkowa – cytologia – kolposkopia – audiometria – tympanometria – spirometria – EEG – dermatoskopia – analiza włosa – biopsja – tomografia komputerowa – rezonans magnetyczny– badania z zabiegi audiologiczne – aparaty słuchowe – badania i zabiegi laryngologiczne – zabiegi chirurgiczne.

Nasz sprzęt

 • medical prestige

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Paweł Wójtowicz Inny

  Polecam, doktor Wójtowicz odpowiedział na wszystkie moje pytania i dokładnie sprawdził wszystko na usg. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Przyszlak-Szabała Inny

  Pani dyrektor ma bardzo holistyczne podejście do pacjenta. Dopytywała o różne przypadłości i zaopiekowała się nie tylko problemem z którym przyszłam. Wdrożone leczenie było skuteczne i wielopłaszczyznowe.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz Pawełczak Inny

  Nigdy nie miałam tak dobrze zrobionego badania usg. Lekarz bardzo komunikatywny, a co najważniejsze umie słuchać i wyciągać wnioski. Jego rady są super. Widać, że chce pomóc. Super


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Haberek Inny

  Pani doktor powitała mnie od progu słowami "No i czego Pani nie wchodzi?". Potwierdzam, badanie mało delikatne, wywiad pobieżny, mało empatii do pacjenta.


  Ł
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Ogrodnik Inny

  Zdecydowanie nie polecam! Zero wywiadu, pytań od kiedy mam przytkane ucho, z jakiego powodu etc Jedyne co zrobił to wyjął ze swojej torby gruszkę z metalowa koncowka, przystawił mi ją do nosa i kilkukrotnie wtłoczył powietrze za pomocą tej gruszki. Tylko zapytał czy pomogło. Po stwierdzeniu z moich ust, że dalej zablokowane lekarz stwierdził, że nic nie da się z tym zrobić. Powiedział tylko by naświetlać ucho lampą solux. To wszystko. Ostatni raz wydałem w kilka minut 130 zł!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Ogrodnik Inny

  Lekarz z ogromna wiedzą, widać od razu wiele lat doświadczenia. Szczerze polecam wszystkim, na prawdę warto. Czytałem poprzednie komentarze i szczerze mówiąc nie wiem czy ludzie idą do lekarza po to żeby się leczyć czy ao miła pogawędkę. Uważam że moja wizyta odbyła się w miłej atmosferze, leczenie przyniosło efekty.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Olcha-Szlązak Inny

  Bardzo miła i uśmiechnięta Pani Doktor. Wrażliwa i skupiona na potrzebach pacjenta. Wprowadza w gabinecie przyjemną atmosferę. Cierpliwa i profesjonalna. Serdecznie polecam!


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Renata Jawniak konsultacje kardiologiczne + EKG + Echo Serca

  Pani doktor miła i uprzejma - owszem. Aczkolwiek cena wizyty (450zł) ma się nijak do całej wizyty i czasu oczekiwania na wizytę. Opóźnienie prawie 30min......
  Dziecko nie chciało położyć się na łóżku, Pani Doktor powinna wykonać badanie w pozycji siedzącej a nie na siłę próbować wyegzekwować leżenie u dziecka. Jestem nieco zawiedziona.
  Mimo opłaconej całej wizyty, dziecku nie zostało wykonane EKG ponieważ jak to p.Doktor stwierdziła, nie da się jak dziecko płacze. W takim wypadku powinien być zwrot części kosztów za wizytę.....


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Alina Wesołowska-Prystupa Inny

  Mój lekarz nie miał wolnego terminu, więc szukałam lekarza, którego polecają pacjentki. Trafiłam na Panią doktor. Tak jak pisali inni wizyta odbywa się w dobrej atmosferze, na spokojnie i delikatnie. Dostałam skierowania na dodatkowe badania.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Maciej Pokarowski jadłospis 14-dniowy

  Jest mi niezmiernie miło, że mogłam trafić na tak kompetentną osobę. Pan Maciej jest zarówno genialnym dietetykiem, jak również człowiekiem. Przez ostatnie ponad 2 miesiące współpracy jadłam bardzo smacznie. Posiłki były przygotowane z uwzględnieniem moich wszystkich preferencji smakowych. Dodatkowo przy każdym jadłospisie miałam możliwość dodania swoich uwag oraz wprowadzenia ewentualnych zmian w posiłkach. W moim przypadku nie było to konieczne, gdyż jadłospis odpowiadał mi w 100%. Każdy posiłek był dokładne opisany. Dodatkowo zawierał wskazówki ułatwiające jego przyrządzenie. Wielkim atutem była lista zakupów. Co mnie bardzo zdziwiło, ale również bardzo ucieszyło, to dobór produktów. Obawiałam się wydawania kolosalnej sumy pieniędzy na posiłki. Okazało się, że wszystko mogę zakupić w popularnych marketach, a ostatecznie w ciągu miesiąca wydaję mniej, niż gdybym sama planowała posiłki. Równie istotne jest też pełne wykorzystanie produktów. Nie marnuję już jedzenia, ponieważ jadłospis jest dopracowany także i pod tym względem.
  Pan Maciej to również świetny motywator. Dba o podopiecznych. Jest z nimi w stałym kontakcie, co przekłada się na bardziej efektywną współpracę. Warto wspomnieć, że sam też świeci przykładem jeśli chodzi o zdrowy tryb życia, co jeszcze bardziej napawa energią do pracy nad samym sobą.
  Sama wizyta w gabinecie to około 1 godziny rozmowy, która mija w niesamowitym tempie. Pierwszy raz w życiu wyszłam z gabinetu z uśmiechem na twarzy. Zostałam dokładnie poinstruowana co do dalszego planu działania. Obecnie jestem już w połowie drogi o lepsze życie. Czuje się lepiej i wyglądam lepiej, a przecież o to mi chodziło. Jestem bardzo wdzięczna Panu Maciejowi i czekam na finał tej historii. Polecam każdemu, bo warto!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania