Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Wołoska 7

Wołoska 7, Mokotów

02-676, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Justyna Żyszko

  Okulista, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Została mi udzielona informacja o stanie zdrowia, o czynnikach ryzyka związanego ze schorzeniem, na które muszę zwrócić uwagę w życiu codziennym (dieta, tryb życia, unikanie czynników szkodliwych...), o proponowanej metodzie dalszego leczenia.


 • Jan Gruchalski

  Ortopeda Dziecięcy, Chirurg Dziecięcy, Urolog Dziecięcy, lek.

  • S
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Wołoska 7Usługa: wrastajacy paznokieć

   Doktor po 2 latach,, męczarni" doprowadził mój paznokieć do idealnego stanu! Polecam serdecznie świetny specjalista, nie bagatelizuje problemów, szczegółowo słucha pacjentów nawet tych mniejszym, tłumacząc dokładnie co będą mieli wykonane.
   Polecam

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa

   Wizytę odbyliśmy celem wykluczenia u 15 miesięcznego dziecka problemów ortopedycznych odcinka szyjno-barkowego (specyficzny tik,który zaczęło wykonywać).
   Doktor zachowywał się poprawnie oraz kulturalnie. Zaprosił nas do gabinetu, zapytał z jakim problemem przybyliśmy i w ekspresowym tempie zbadał dziecko, z którym próbował nawiązać kontakt.
   Podsumował swoją obserwację a następnie wystawił skierowanie do innego specjalisty, czego się spodziewaliśmy.
   Jedyne co mogę doktorowi zarzucić, to szybkie odbycie wizyty - podczas krótkiej prezentacji dziecko akurat nie wykazało problemu, z którym się zjawiliśmy. Zabrakło ze strony doktora chęci zaczekania chociaż przez 2 minuty, aż dziecko nabierze swobody w gabinecie i ew. zaprezentuje rzekomy tik.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Andrzej Motyka

  Ortopeda, lek.

  • Z
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Wołoska 7Usługa: bóle kregosłupa lędzwiowego

   Po kosulatcjach , badaniach i zleconej rehabilitacji stan zdrowia zdecydowanie się polepszył. polecam wizytę u tego lekarza

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. Wołoska 7

   To ja dorzucę swoje. Na nartach zerwałem wiązadło krzyżowe ACL, przynajmniej tak powiedział lekarz we Francji. Od dr Motyki chciałem skierowanie na rezonans niezbędny do solidnej diagnozy. Powiedział, że nie da, bo nic mi nie jest. Ja powiedzialem, że jak się okaże, że się pomylił zrobię mu przykrości. Dał. Oczywiście zerwane. Jestem po zabiegu rekonstrukcji. Zwolnienia nie dał, bo po co. Inny lekarz, który mnie badał powiedział, że bez rezonansu czuć pod ręką w tzw. teście Lachnana, że jest ewidentnie zerwane nawet bez rezonansu. Omijać szerokim łukiem.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Mariusz Żmijewski

  Chirurg, Onkolog, Chirurg Naczyniowy, dr n. med.

  • Z
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: zdjęcie paznokcia

   Pierwsza wizyta była krótka i ukierunkowana tylko na decyzję czy paznokieć leczymy czy zdejmujemy. Doktor Żmijewski narysował mi przyczynę problemu na kartce i omówił możliwości. Druga była już zabiegiem zdjęcia paznokcia (godzinna wizyta), natomiast każde działanie doktor poprzedzał informacją co będzie robił i co mogę czuć. Dostałem szczegółową instrukcję jak mam zmieniać opatrunek na wypadek gdyby było mi nie po drodze do gabinetu zabiegowego. Po kilku dniach przyszedłem na kontrolę, na której doktor zrobił szybką korektę nacięcia i wręczył mi kilka dodatkowych opakowań bactigrasu. Paznokieć już odrósł, jest jak nowy.

  • C
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital LUX MED - Warszawa - ul. Puławska 455Usługa: chirurgia onkologiczna

   Wspaniały lekarz! Niesamowita wiedza, kompetentny, rzetelny, cierpliwy i niezwykle sympatyczny, świetne podejście do pacjenta. czułam się w czasie wizyty bardzo swobodnie! Pan doktor wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na każde pytanie. Byłam pod ogromnym wrażeniem jego zaangażowania! Polecam z czystym sercem!

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Ilona Duraj

  Internista, lek.

  • B
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Domaniewska 41B

   Bardzo profesjonalna pomoc. Skrupulatne badanie oraz rzeczowe, wyczerpujące objaśnienie problemu. Polecam.


 • Dorota Mazur

  Pediatra,

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Wołoska 7

   Pani doktor bardzo miła i bardzo kompetentna. Maluszka osłuchała dokładnie i powoli, zajrzała do uszu i sprawdziła węzły chłonne. Antybiotyk wypisuje tylko w ostateczności


 • Joanna Biegajło

  Kardiolog, Internista, lek.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital św. Elżbiety - Mokotowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

   Czułem się potraktowany z uwagą, uzyskałem fachową poradę i sugestię dalszego postępowania. Wdrożony został proces diagnostyczny. Pani doktor jawi się osobą miłą i kompetentną

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Pratia WarszawaUsługa: konsultacja kardiologiczna

   Na pierwszej konsultacji Pani Doktor przeprowadziła szczegółowy wywiad + wykonała EKG. Na kolejną wizytę Doktor kazała przynieść wcześniejsze wyniki badań, a także umówić się na echo serca oraz konsultację, ponieważ chce dokładnie wyjaśnić mi dalsze postępowanie (150 zł echo+ 150 zł konsultacja)- w sumie wizyta miała trwać Ok 1h. Za wizytę jest płatność z góry. Pani Doktor wykonała mi echo serca. Konsultacja polegała na tym, że jedynym zaleceniem Pani Biegajło było chodzenie na siłownię, nie zerknęła nawet w przyniesione przeze mnie wyniki badań. Z wizyty wyszłam po 20 min, a zapłaciłam 300 zł.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Wojciech Molenda

  Urolog, Chirurg, lek.

  • J
   Lokalizacja: Szpital LUX MED - Warszawa - ul. Puławska 455

   lekarz wydal szybko diagnioze, moglaby ona byc troszke bardziej wyczerpujaca, poza tym O.K., widac duze doswiadczenie lekarza

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MediSpaceUsługa: konsultacja urologiczna

   Bardzo sympatyczny lekarz, zna się na rzeczy, potrafi doradzić i wyjaśnić niezrozumiałe kwestie. Polecam każdemu.

  Zobacz wszystkie opinie (47) o tym lekarzu


 • Marcin Dulas

  Ortopeda, lek.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Ból pleców

   Miły lekarz. Wysłuchał mnie i przebiegu problemu z bólem pleców. Przepisał leki i zalecił basen oraz uczulił, że gdyby bóle nie ustąpiły to zalecana jest wizyta u reumatologa.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Wołoska 7Usługa: ból kolana

   Bardzo kompetentny lekarz. Pomimo, że u niego byłam aby zebrać drugą opinię i i już z wynikiem usg kolana to sam od początku dokładnie sprawdził kolano a także dokładnie wyjaśnił co mi dolega, co jest przyczyną (ból kolana przez napięte pasmo biodrowo-piszczelowe). Odesłał do lektury o tym problemie oraz do fizjoterapeuty abym wiedziała jak sama się z tym mogę uporać. Posłuchałam, poczytałam i 'sama' się wyleczyłam. Dziękuję za szybką i konkretną diagnoze.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Agnieszka Szramowska

  Internista, lek.

  • B
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Wołoska 7Usługa: zapalenie zatok

   Lekarz który chce pomóc, tak najszybciej można opisać p. Agnieszkę, profesjonalistka, która widzi inną drogę niż zapisywanie mocnych lekarstw na receptę, widać że posiada wiedzę z podstaw medycyny na wysokim poziomie, pierwsza osoba która potrafiła zwalczyć objawy choroby zatok na dłużej niż 2/3 tygodnie. Miła, uśmiechnięta, bardzo pomocna.
   Pozdrawiam


Powiązane wyszukiwania