Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. 17 Stycznia 49

(285 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. 17 Stycznia 49

17 Stycznia 49

02-146 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dorota Galicz

  Stomatolog,

  • Z

   Polecam moją Panią Doktor, która jest osobą bardzo miłą i profesjonalnie podchodzącą do swojej pracy. Miałam okazję już być u kilku stomatologów w tej placówce, ale już teraz będę leczyła się wyłącznie u Pani Doroty.


 • Beata Rymarczyk

  Stomatolog,

  • T
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa

   Od 10 lat korzystam z usług stomatologów Lux Med, ale Pani doktor to wyższa liga w porównaniu do osób, które do tej pory leczyły moje zęby.

   Pełen profesjonalizm w podejściu do klienta, niespotykane zaangażowanie oraz satysfakcja.

  • P

   Korzystam z usług od dłuższego czasu. Pani doktor wykonała prace których inni lekarze się się nie podejmowali. Wszystkie prace zostały wykonane terminowo i z doskonałym skutkiem. Ponadto bardzo miła obsługa. POLECAM


 • Lidia Rybicka

  Stomatolog, lek. dent.

  • N
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. 17 Stycznia 49Usługa: Leczenie zęba

   Dnia 21.11.2019 na wizycie u stomatologa u dr. Rybickiej. Pani doktor podczas wizyty nie spięła włosów co utrudniało prace, poprawiała włosy jednocześnie dotykając moich ust i jamy ustnej.
   Doktor używając wiertła stomatologicznego, obcierala inne zęby oraz lekko podrażniła kącik co spowodowało lekkie rozcięcie i poleciało krwi. Podsumuwujac, brak profesjonalizmu, brak higieny pracy

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. 17 Stycznia 49Usługa: leczenie zachowawcze

   Najlepszy stomatolog ( stomatologia estetyczna) na jakiego w Warszawie trafiłem. Nikt nie robi tak ładnych licówek , nikt nie ma przy tym tyle cierpliwości do pacjentów !
   Po kilku wizytach u tego lekarza, można się uśmiechać ,, pełną gębą”.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Ewa Reutt-Majkowska

  Dermatolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. Migdałowa 4Usługa: konsultacja dermatologiczna

   Pani Dr. jako jedyna poznała się na mojej wysypce i świadczy to o rozległej wiedzy z dziedziny dermatologii. Poprzedni dermatolodzy wpędzali mnie albo w psychozę albo w koszta. Jestem niezmiernie wdzięczy za fachową pomoc, bardzo dokładne obejrzenie zmian na skórze, badanie i pomocne leki. Ponadto, powiedziałem też o męczącym mnie trądziku a przepisany środek jest rewelacyjny - po miesiącu wszystko poginęło. Wizyty są super, zawsze czuję się wysłuchany i otrzymuje wysokiej klasy pomoc dermatologiczną, która działa. 10/10

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Migdałowa 4

   Pani Doktor bardzo miła, niestety nie wykryla niepokojącej zmiany na moich plecach. Uspila moją czujność stwierdzeniem, że wszystkie znamiona wyglądają poprawnie. Zaleciła kontrolę raz w roku, podczas gdy usunięty pieprzyk 1,5 miesiąca później okazał się dość zaawansowanym czerniakiem. Czeka mnie obecnie sporo badań i nerwów. Mam żal, bo miesiąc w moim przypadku mógł wiele zmienić

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Dariusz Majkowski

  Internista, lek.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   To była grypa. Dzień wcześniej inny lekarz spławił mnie przepisując ibuprom, a Pan dr. Majkowski dokładnie zbadał, skierował na badania i przepisał odpowiednie leki. Jestem niestety tym przypadkiem, który nawet w ciężkim przeziębieniu nie ma zbyt wysokiej temp, na pierwszy rzut oka nie wyglądam na bardzo chorą. Bardzo dziekuję Panu dr. za takie wspaniałe podejście.
   Będąc tego dnia w przychodni zauważyłam, że Pan dr poprosił o konsultację do innego pacjenta lekarza dermatologa z sąsiedniego gabinetu. A to wyjątkowe działanie. Widać, że każdy pacjent jest dla niego ważny.
   Już dawno nie spotkałam takiego lekarza. Polecam Państwu dr. Majkowskiego.

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. 17 Stycznia 49Usługa: infekcja

   Byłam dzisiaj z wizyta u lekarza ,który okazał się wspaniałym i życzliwym dla ludzi ,wnikliwy i rzetelny polecam . Będę w razie potrzeby szukać pomocy

  Zobacz wszystkie opinie (73) o tym lekarzu


 • Ewa Borowska

  Stomatolog, lek. dent.

  • O
   Lokalizacja: Centrum Stomatologiczne LUX MED - Warszawa ul. Domaniewska 48Usługa: konsultacja stomatologiczna

   W końcu trafiłam na stomatologa, do którego będę chodziła w miarę możliwości na każdą wymaganą wizytę. Niesamowita Pani doktor, empatyczna, cierpliwa, a przy tym pełen profesjonalizm. Lekarz z powołania, wie co robi

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. 17 Stycznia 49Usługa: konsultacja chirurga szczękowego

   Wspaniała, empatyczna Pani Doktor. Przeszłam z Nią swoje pierwsze "dłutowanie", które mimo pewnych trudności odbyło się w miłej atmosferze, delikatnie i z dbałością o moje samopoczucie i wygodę. Wczoraj miałam usuwaną u Pani Doktor ósemkę. Tym razem było szybko i równie sympatycznie. Pani Doktor zawsze żartuje, żebym się mniej stresowała, a przy tym jest bardzo pewna tego co robi, co daje ogromne poczucie bezpieczeństwa podczas zabiegu. Obie ekstrakcje były zupełnie bezbolesne, pierwsza zagoiła się bardzo ładnie i jestem pewna, że z tą będzie podobnie. Polecam :):):)

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Adam Bochenek

  Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • Z
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. 1-go Sierpnia 8Usługa: konsultacja internistyczna

   Mimo ze mam wieeeele doświadczeń lepszych i gorszych z różnymi lekarzami, to jest to pierwsza opinia, która pisze.
   Od lat mam hipochondrię. Raczej się tego nie wstydzę, wchodzę do gabinetu i mówię o tym na dzień dobry, bo wiem, jak niedelikatni potrafią być lekarze. Mam kilku na liście bezpiecznych opcji, z duza wiedza medyczna, chcących pomoc pacjentowi...
   Ale dr Bochenek to jest w ogóle zupełnie inna liga. To lekarz, który poświęca godzinę na uspokojenie osoby, która panicznie boi się chorob, cytując Harrego Pottera, książki naukowe i najnowsze wyniki badań. To lekarz, który mimo wszystko nie podważa wiarygodności objawów i proponuje odpowiednia drogę diagnozy/wykluczenia. Niesamowicie ciepły człowiek, z wyczuciem, poczuciem humoru, empatia, niesamowita wiedza medyczna, która po prostu się nie zdarza. Doktor łączy fakty, patrzy na człowieka jak na calosc, a nie wycinek związany z jego specjalizacja. Bardzo, bardzo, bardzo polecam! Potrzebujemy lekarzy, którzy chociaż w 50% maja zdolności, wiedze i empatię dr. Bochenka.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Polecam .
   Wysoki poziom wiedzy , empatii i kultury osobistej.
   Pierwszy raz spotkałem takiego lekarza z tak wszechstronną wiedzą zdrowotną.
   Trafna diagnoza
   Polecam 100 %.

  Zobacz wszystkie opinie (50) o tym lekarzu


 • Mirosław Steć

  Chirurg, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Szpital LUX MED - Warszawa - ul. Puławska 455Usługa: konsultacja chirurgiczna

   Najlepszy chirurg na świecie, powtórzę - najlepszy. Operacja mojej przepukliny przeprowadzona tak profesjonalnie, że po miesiącu blizna wygląda jakby miała już z 3 lata i miała w najbliższym czasie całkowicie zniknąć.
   Jeśli chodzi o Pana Doktora, to przede wszystkim niesamowicie sympatyczna osoba ze świetnym poczuciem humoru. Aż mnie bolały szwy od żartów Pana Doktora przy odwiedzeniu mnie po operacji. Polecam z całego serca, bo drugiego takiego chirurga nie ma na tym świecie.

  • M
   Lokalizacja: Szpital LUX MED - Warszawa - ul. Puławska 455Usługa: Inny

   Niesamowity człowiek - świetny lekarz. Miesiąc temu operował moją lewostronną przepuklinę w szpitalu Luxmed. Miałem ten zabieg robiony już raz 2 lata temu (wtedy była to przepuklina prawostronna) w innym miejscu, więc mam porównanie. Muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem fachowości i zachowania Pana doktora. Miły, uśmiechnięty, chętny do udzielenia odpowiedzi na wszystkie moje pytania, no i to poczucie humoru :)
   Naprawdę takiego lekarza - fachowca, jak i super człowieka trudno obecnie znaleźć - polecam doktora całym sercem :)

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Nelson Ramiro Aponte Navas

  Urolog, lek.

  • B
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. Postępu 21cUsługa: konsultacja urologiczna

   Do Pana doktora trafiłem po roku nieskutecznego leczenia, źle zdiagnozowanej choroby. Inne lekarze tej specjalizacji (było ich co najmniej 5) diagnozowali przewlekłe niebakteryjne zapalenie prostaty. Roczna antybiotykoterapia wyniszczyła organizm, a stan mojego zdrowia nieustanie się pogarszał. Przy pierwszej wizycie dr Aponte Navas zalecił mi odstawienie antybiotyków i wykonanie badanie urodynamicznego. Inni urolodzy nie widzieli potrzeby jego wykonywania. Okazało się, że problemem jest nie prostata, a dolegliwością na którą cierpię jest niewydolność mięśnia wypieracza. Od 3 lat jestem stałym pacjentem doktora. Dr Aponte Navas odznacza się niebywałym zaangażowaniem w wykonywane obowiązki, zawsze wszystko dokładnie tłumaczy, planuje przebieg leczenia, które w moim przypadku okazało się skuteczne. Zawsze jest uprzejmy i uśmiechnięty. Na chwilę obecną nie ma lekarstwa w pełni eliminującego dolegliwości związane z moją chorobą, niemniej doktor zlecił mi rehabilitację, która usprawniła pęcherz w stopniu umożliwiającym normalne funkcjonowanie. Choć doktor pracuje od bladego świtu do późnego wieczora, to wizyty należy planować ze sporym wyprzedzeniem, gdyż te schodzą jak "gorące bułeczki". Na marginesie wspomnę, że nie ma bariery językowej - doktor biegle włada językiem polskim. Polecam wszystkim, których dotknął "trudny przypadek".

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Miałam dziś telekonsultacje w ramach LuxMed. Doskwiera mi problem kamicy nerkowej.
   Bardzo miły Pan Doktor. Podchodzi z empatią do problemu pacjenta. W czasie konsultacji Pan Doktor nie spieszył się i udzielił odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Jacek Waśniewski

  Alergolog, Internista, dr n. med.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PROFEMED Lekarze SpecjaliściUsługa: konsultacja alergologiczna

   Bardzo miły i sympatyczny lekarz..Skrupulatnie analizuje wyniki badań..A przede wszystkim z zainteresowaniem słucha pacjenta..Wizyta w przyjaznej atmosferze..I bardzo pomocna..Polecam i dziękuję Panie Doktorze..

  • K
   Lokalizacja: PROFEMED Lekarze SpecjaliściUsługa: konsultacja alergologiczna

   Lekarz bardzo zaangażowany, szczegółowo oraz kompleksowo podchodzi do problemu. W trakcie 1 wizyty dowiedzialam sie wiecej na temat tego z czego pochodzi moja alergia i jak należy ją leczyć niż przez wszystkie wizyty razem wzięte u innych alergologów. Szczerze polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania